Panaceum-Med E. Markowska-Kardyś, I. Sachańbińska

Polna 2b
Chrząstowice
Podstawowa Opieka ZdrowotnaNumer telefonuInne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Ogólna
77 550 68 08
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Środowiskowej - Rodzinnej
77 550 68 08
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej Środowiskowej - Rodzinnej
77 550 68 08
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN12:30-16:30
WT15:00-18:00
ŚR08:00-13:00
CZ14:00-18:00
PT08:00-11:30

Opinie o Panaceum-Med E. Markowska-Kardyś, I. Sachańbińska

Dodaj opinię
1/5
Obsługa lekarza medycyny I. Sachanbińskiej od lat bardzo niemiła. Arogancja i reprymendy w stosunku do pacjentów to fatalna wizytówka przychodni.
1/5
Podzielam opinię Maji. Jeśli mi znowu któreś dziecko zachoruje to idę tam z nagrywarką !
1/5
Totalna porażka. Byle nie przyjąć pacjenta, a jak się już komuś uda to traktowany jest jak zło konieczne.
1/5
Nie polecam tego Ośrodka Zdrowia, a szczególnie pani I. Sachańbińskiej - nie daje skierowań na podstawowe badania (nawet jeżeli są one potrzebne i są zaliczane do POZ) - wypytuje się o szczegóły wizyt u innych specjalistów, nie ma właściwego podejścia do pacjenta, jest arogancka, potrafi wprawić kogoś w zakłopotanie, a wizyta u tej Pani może być naprawdę krępująca. Bardzo, , ale to bardzo NIE polecam tej Pani doktor.
1/5
NIE POLECAM PANI Sachanbińskiej, która powinna dawno utracić prawo do wykonywania zawodu. Niemiła, nie ma pojęcia o chorobach, afiszuje się tytułem lekarza, nawet z dokumentacją jest u niej problem, bo tego też nie potrafi, o rachunkach nie wspomnę- kasuje i nie wystawia
1/5
Wredne podejście do pacjenta i arogancja gwarantowana na samym wejściu !
4/5
Jest Przyjazna przychodnia dla pacjentów. Ma wspaniałych profesjonalnych lekarzy i personel średni medyczny. Uśmiechnięci, życzliwi, Empatyczni i pomocni. W tej przychodni widzi się i słucha pacjenta!! Byłam nie raz i zawsze jestem zadowolona, polecam wszystkim :) dziękuję grażyna
5/5
Byłam z dzieckiem z wizytą u p. dr Sachanbinskiej, duży profesjonalizm, informacje na temat choroby i leczenia wyczerpujące. Będę polecać te lekarke wszystkim matkom :dziękuję p. doktor💓👍
5/5
Jestem starszą schorowana osobą, leczy mnie dr Sachambinska i chce by nadal mnie leczyła, ponieważ jest rzeczowa, punktualna i profesjonalna. Wysłucha - pomoże - wyleczy!! Jest miła w kontachtach z pacjentem-dziękuję p. doktor
5/5
Lekarze na 5, profesjonalizm na 5 terminowość na 5, kontakt i Empatia na 5,Takich lekarzy na trzeba, polecam👍👍👍👍
5/5
Bywam tu z dzieckiem a także cała moja rodzina leczy się u dr Sachanbinskiej. Zarejestrowaliśmy się od pierwszych dni istnienia przychodni. Placówka zatrudnia wielu sławnych specjalistów różnej specjalności. Widac placówka rozwija się coraz to lepiej dla potrzeb pacjentów. Tę przychodnie polecam każdemu ✌️✌️
5/5
Jak czytam opinie tych pań niezadowolonych to nie wierzę! "sam lecze się u Pani Sachanbinskiej i nigdy nie zostałem źle potraktowany!! Gdy przyjmuje 40-50 pacjentów dziennie to trudno o uśmiech do każdego. Ale profesjonalizm, sposób leczenia, wyjaśnień, wysłuchanie pacjenta Oceniam na 5 z plusem i policilem mojej rodzinie i znajomym🙌🌷🌷
5/5
Wszystkim zatrudnionym w Panaceum życzę dalej tyle empatii i cierpliwości do nas-pavjentow jak dotychczas. Dobra przychodnia dobrzy lekarze Oby tak dalej pozdrawiam zadowolony pacjent. 💐
1/5
W Dniu Kobiet pomiędzy 9.07 - 9.57 ktoś chciał poprawić notowania niemiłej Pani Doktor i umieścił kilka pozytywnych wpisów pod różnymi imionami. Śmieszne czy żałosne !?
1/5
W dniu kobiet 7 wpisów dokonała osoba cierpiąca na cyt. za Wikipedią : Zaburzenie dysocjacyjne tożsamości (osobowość mnoga, osobowość naprzemienna, osobowość wieloraka, rozdwojenie osobowości, rozdwojenie jaźni, ang. multiple personality, dissociative identity disorder, DID) – zaburzenie dysocjacyjne, polegające na występowaniu przynajmniej dwóch osobowości u jednej osoby. Zazwyczaj poszczególne osobowości nie wiedzą o istnieniu pozostałych[1]. Tego w Panaceum nie leczą.
2/5
Fatalna organizacja. W rejestracji brak wyczerpującej informacji. Wizyty umawiane na konkretną godzinę to fikcja, z niemowlakiem z reguły godzina czekania. Dzieci chore mieszane ze zdrowymi. Lekarze OK.
1/5
Rejstracja nader niemiła, pandemia ograniczyła nie tylko zdolności organizacyjne ośrodka, a również kulturę osobistą pracowników.... Pani zabroniła mi więcej dzwonić !
1/5
POZ to totalna porażka w tym miejscu, rzeczywiście trzeba wszystko nagrywać.
1/5
Obsługa pozbawiona empatii, panie w recepcji zapomniały że są tylko recepcjonistkami a nie lekarzami. Opryskliwośćto jedyne co im wychodzi.
1/5
totalna porażka żeby się zarejestrować dzwonie od 1 godz i nikt nie odbiera telefonu są dwa nr i żaden nie zgłasza się czyżby aż było tyle pracy? czy tylko to fikcja?.że coś się robi?lekarze i pielegniarki chorzy sobie nie zasłużyli na takie traktowanie bo gdyby nie oni to przychodnie by pozamykali a pensji by nie było bo to składki pracowników są odprowadzane na pensje dla was. Chorych traktujecie jak zło konieczne ..; „Primum non nocere”, „salus aegroti suprema lex esto” - Dobro chorego najwyższym prawem chyba coś to znaczy a wy kochani macie to głęboko!!!!
5/5
Polecam serdecznie, Panie doktor zawsze z chęcią pomogą, wszystko wytłumaczą, wyjaśnią, mają bardzo ludzkie podejście do pacjenta, nie robią problemów, zawsze wyciągają pomocną dłoń
1/5
Ta przychodnia to totalna porażka, zgadzam się z wszystkimi opiniami źle potraktowanych pacjentów. Mam wrażenie że wszystkie panie pracują tam za karę a nie z empatią i zrozumieniem dla pacjenta. Dr Sachanbińska dawno powinna zakończyć karierę lekarza a zająć się może leczeniem zwierząt, albo nie bo weterynarz też musi kochać swoją pracę i lubić zwierzęta, to może niech zostanie pracownikiem prosektorium, trupowi obojętne czy ktoś jest miły czy nie.
1/5
Gorszej przychodni nie widziałam... Przeszłam z ośrodka do Panaceum z powodu przeprowadzki. Byłam kilka razy u dr. Sachanbińskiej. Doprosić się o podstawowe badania krwi - dramat. Pani jest zdrowa, młoda to po co. Ani razu nie dostałam skierowania, wszystko musiałam sobie zrobić i zapłacić z własnej kieszeni. Zwracanie uwagi na temat bielizny przy pielęgniarce (źle wyregulowany stanik), w sposób niesmaczny. Z zapytaniem o stan zapalny, który mnie nękał z powodu 8-semek, dostałam odpowiedź, że najlepiej żebym poszła prywatnie do Pani dentystyki ( córki Pani doktor), na co odpowiedziałam, że już chodzę do Pana Pawła, który tam kiedyś przyjmował. Pani doktor skomentowała, że to nie jest dobry specjalista ( akurat był świetnym dentystą, jednym z lepszych do jakich uczęszczałam). Jeśli chodzi o pielęgniarki... Jakby pracowały za karę, nie powiedzą, że trzeba poczekać, że coś potrwa, stoi człowiek jak te widły...w gnoju, bo taka to przychodnia.
2/5
Panie pielęgniarki na recepcji opryskliwe, naburmuszone, nieuprzejme i złośliwe. Dodzwonić się nie można.
1/5
Przychodnia beznadziejna, dr Sachanbińska opryskliwa i arogancka, potrafi pokazać pieczątkę żeby zasugerować kto tu rządzi. W dodatku to wróżenie z fusów...a pandemia już całkowicie zrobiła z nich wróżbitów (nadal nie przyjmują dorosłych). Panie na recepcji opryskliwe, niemiłe, wydaje się jakby pracowały tam za karę (oprócz jednej), jak się dzwoni z zapytaniem to zawsze wszystko jest problemem. Należy zwrócić uwagę, że zupełnie inne jest podejście np. Ginekologów tam pracujących - dr Tarara i Siciak są wspaniali na wizycie z NFZ!
1/5
Na prawdę nie polecam. Nie lubię narzekać, bo każdy może mieć zły dzień ale moja rodzina leczy się tu od lat i czas zakończyć tę nieśmieszna przygodę.

Panie w rejestracji nieuprzejme i opryskliwe (jest jeden wyjątek w tym gnieździe os).
Kadra lekarzy, która chyba te wszystkie dyplomy kupiła na targu, jest bardzo nieprzychylna pacjentowi.
Starsze osoby są traktowane z wyższością, a młodzi ojcowie jak niedoświadczeni smarkacze którzy przychodzą do lekarza zupełnie niepotrzebnie.
Przeróżne sprawy są bagatelizowane, a zwykle badania wystawione po wyraźnych prośbach pacjenta- choć najlepiej wszystko robić prywatnie.
Wizyty u dr Sachanbińskiej to na prawdę koszmar, pacjent czuje się jak przedmiot, dr Kardys jest milsza ale nie można powiedzieć że zajmuje się zdrowiem pacjenta w sposób kompetentny, po prostu go olewa.
Osobiście miałem 2 nietrafione zupełnie diagnozy, gdzie uratowali mnie prywatni specjaliści. Tu lekarze niestety nierzadko niechętnie do specj.odsylaja - szkoda im czasu na wypisanie skierowania, wolicie leczyć jak magicy??
Teraz, w czasach pandemii, najlepiej wszystko załatwić przez teleporade, na prawdę nie rozumiem dlaczego laboratorium od ponad roku jest nieczynne.


Kogo polecam?
Dr neonatolog Basaj oraz ginekolog Katarzynę Tatare oraz prywatnie chirurga onkologa Tomasza Sachanbińskiego - o nich złego słowa nie mogę powiedzieć jednak lekarze POZ - przyjmujący tam panie i panowie - to jakaś kpina.
1/5
Ta przychodnia to skandal. Pacjent to dla nich tylko niepotrzebny problem. Pielęgniarki opryskliwe, krzyczą , przewracają oczami. Zero zrozumienia dla pacjenta, sytuacji, choroby. Przy szczepieniu stwierdzają, że ukłucie igłą nie boli. Lekarki chłodne, dr Basaj ok, lek. Sachanbinska bardzo nieprzyjemna, nie udziela rzeczowych informacji. Do przychodni lepiej wejść z dyktafonem. Przykre doświadczenia, nie polecam.
4/5
Idealnie nie jest, ale w porównaniu np. do POZtów w Ozimku, to rewelacja. Można się w miarę dodzwonić. Teleporada tego samego dnia, a to nie jest standard w innych przychodniach. Nie ma problemów z receptami dla seniora. Ogólnie OK.
Dodaj opinię

Adres:

Polna 2b, Chrząstowice

Numer telefonu:

Panaceum-Med E. Markowska-Kardyś, I. Sachańbińska na mapie