NZOZ Partner-Dental

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 18-06-2017.
Ligonia 2
Głogówek
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Partner-Dental

Dodaj opinię
1/5
Przyjechałem na Swięta z Niemiec do Polski pech chciał że wczesniej miałem leczenie kanalowe zęba rozpoczetę w Niemczech i zaczeło mnie boleć ze wzgledu na to że nie znam w Polsce zadnych lekarzy postanowiłem skorzystać z internetu.
znalazłem najblizszego dentyste w okolicy,dzwoniłem i nikt nie odbieral.
wiec pojechałem pod wskazany adres ale na miejscu nikogo nie było mimo że reklamował sie jako 24h i się okazało że jest w innej lokalizacji.
Na miejscu był pan który z wielkim wyrzutem że najpierw trzeba sie umówić telefonicznie,
a ja na to odpowiedziałem że dzwoniłem na numer który był w internecie i on na to że to zły numer i że czeba dzwonić pod ten inny numer.możliwość od razu nie była by za dzwonić wiec pojechaliśmy z żona do domu i dzwoniłem pod ten inny numer wtedy odebrała pani i zrobiła mi termin i mimo że ten pan sie na miejscu okozał że jest dentysta był arogancki i nieprzyjemny tak bardzo mnie bolało że nie odwołałem wizyty i mysle że to był mój bład.
rozwiercił mi zęba od którego mnie bolało stwierdzajac że zab jest ok.
wsadził coś i zalepił. odesłał do domu po powrocie po dwóch godzinach znowu sie zaczoł wielki ból wiec zadzwoniłem i pojechałem ponownie popatrzył i stwierdził że nic tam nie ma i że nie moze bolec od tego zęba.
wróciłem domu i zadzwoniłem na drugi dzien do innego dentysty co wogule nie miał dyżuru 24h w soboty i niedziele.dentysta był zaras przy telefonie uprzejmy miły i zrobił mi termin w ciągu godziny mnie przyjoł. oczyscil dziure stwiedził że nerw byl nie zdrowy i zrobił zabieg kanałowy i wszystko jest ok.

Adres:

Ligonia 2, Głogówek