NZOZ Piomed

Graniczna 76k
Kalisz
Podstawowa Opieka ZdrowotnaNumer telefonuInne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Piomed Gutkowski
62 767 80 70
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Piomed Gutkowski
62 767 80 70
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o NZOZ Piomed

Dodaj opinię
1/5
Planowa godzina szczepienia -14.40 a faktyczna - 16.10. Oczywiście tłum czekających pod drzwiami i dwie osoby zajmujące się szczepieniem, w tym lekarz przeprowadzający ankietę.
1/5
Brak możliwości połączenia się z numerem podanym do "kontaktu" Informacja że jesteś 1(pierwszy) w kolejce a po 5 minutach odzywa się AUTOMAT i od początku ponowna taka sama informacja ze jesteś 1(pierwszy)w kolejce.
Wielka ŻENADA,KPINY!!!!!!
1/5
Dramatyczny kontakt. Dzwonisz przez 5 godzin, po czym umawiają teleporady. Bez uprzejmości i bez podejścia jak do ludzi. Serdecznie odradzamy.
1/5
Ta przychodnia to jedna wielka pomyłka. Nie można się w ogóle dodzwonić. Na miejscu notoryczny brak lekarza. A placówką rządzą bezczelne panie z rejestracji, które nie odbierają telefonów, a na stwierdzenie, że nie można się dodzwonić odpowiadają: to pani problem/ proszę sobie przyjść. Ze wszystkim robią trudności - wystawienie recepty trwa tydzień, odmawiają zgłoszenia pacjenta leżącego do wyjazdowego zespołu szczepiącego (nie zgłaszamy, bo nie! - oczywiście taka informacja od pani z rejestracji). Oj, pójdzie skarga do NFZ z dowodami pokazującymi co tam się dzieje.
1/5
KTO Wydał Decyzję o Przyznaniu Szczepień Przez TĄ Przychodnię --
TO Jest Wielka Pomyłka.
Czy Tą Przychodnią Jest Już Zainteresowany NFZ
1/5
Ta przychodnia to jest jakiś żart! Żeby człowiek musiał z 2 telefonów dzwonić żeby może łaskawie ktoś odebrał i finalnie dodzwonisz się po 4 godzinach a Pani na to że miejsc na dzisiaj już nie ma proszę dzwonić jutro od rana!!
1/5
Przychodnia pod poprzednim kierownictwem działała bez zarzutu. Obecnie to porażka. Gdzie jest NFZ. Kto podpisał umowę z tak działającym podmiotem. W rejestracji arogancka pani, obecność lekarzy to prawie fikcja. Porady udzielane telefonicznie pozostawiają wiele do życzenia, bo lekarze chyba nie mają dokumentacji pacjenta przed nosem. Dodzwonienie się do przychodni graniczy z cudem. Po 2 do 4 godz z telefonem przy uchu dociera się do pierwszej pozycji, po czym automat zaczyna "śpiewkę" od nowa. Zdrowy by tego nie wytrzymał, a co mówić o chorych. Na wypisanie recepty czeka się tydzień, czasem bezskutecznie. Przecież oni opłacani są z naszych składek, a robią wrażenie jakby wyświadczali wielką łaskę.
1/5
Ja też wystawiam negatywną opinię, zamierzam się przenieść gdzie indziej. Po covidzie nie mogłam się doprosić o wizytę żeby mnie ktoś osłuchał i sprawdził opis prześwietlenia bo miałam kaszel, proponowali mi teleporady. Jak wymusiłam wizytę i przyszłam do przychodni, a czekało kilku pacjentów to zdenerwowany lekarz K. podszedł do pielęgniarek i nie zważając na pacjentów zarządał żeby nie zapisywali tyłu pacjentów bo on ma za chwilę szczepienia i się nie wyrobi. Pacjentów mają głęboko w ....
1/5
po zmianie wlasciciela ta przychodnia to wielka pomyłka .Telefony nie są odbierane nie można umówić wizyty jedno wielkie bagno .Pano doktor Szewczyk gdzie jesteś.
1/5
Potwierdzam wszystkie powyższe opinie pacjentów. Dodzwonienie się do przychodni jest praktycznie niemożliwe. Panowie lekarze o ile są uchwytni są całkiem spoko. Nie można tego już powiedzieć o paniach w rejestracji pacjentów. Tragedia.Opryskliwe, niemiłe i zakłamane. Jedyna miła osoba to młoda dziewczyna w rejestracji.
1/5
Po raz pierwszy spotkałam się z sytuacją,że nikt od godziny nie odbiera telefonu.
O godz. 10 byłam dziesiąta w kolejce po 30 minutach automat przełączył mnie i znowu jestem 4 i tak znowu 30 minut...niestety nie dodzwoniłam się..
1/5
Ta przychodnia to masakra. A te panie z rejestracji. Kierowniczki przychodni chyba. Ani jednej pozytywnej oceny. Utrzeć im nosa i do NFZ zgłosić. Lepiej umierać jak tam chodzić.
1/5
Dno. Brak lekarzy, brak kontaktu z kierownikiem...
Ta jedna gwiazdka stanowczo za dużo:(
1/5
Ta przychodnia to jedna wielka pomyłka. Radzę omijać ją z daleka. Dodzwonić się nie da. Pani na recepcji przyjmuje bez maseczki twierdząc, że ona nie musi bo tu pracuje. O godzinie 16:30 nie ma już na miejscu lekarza. Pracownica recepcji nie potrafi nawet wydrukować dokumentu. Każda informacja przekazana przez nich to jedno wielkie kłamstwo. Starszych ludzi odsyłają do domu z informacją, że mają wejść w internet i tam wszystko jest.
1/5
Kalisz przchodnia masakra, nawet się do nich dodzwonić nie można ! ! !
1/5
Od tygodnia oczekuję na kody do zamówionych recept na leki, które muszę wykupić w tym tygodniu . Dodzwonić się do przychodni nie można . Skandal ! Przychodni nie należy się nawet ta jedna gwiazdka, którą muszę zaznaczyć by zapisać opinię ! 18.05.2021r.
1/5
Ta przychodnia to jest jakaś kpina.Calkowity brak kontaktu a na koniec jeszcze jak cudem uda się połączyć to rozłączają po prostu skandaliczne.
1/5
Przychodnia żenada. Pomijajac ze czekalismy na szczepionkę 5 godzin. To taraz czekamy juz 2 mie na druga dawke. Miala byc po miesiacu. Dodzwonic sie nie można!!!!! Tak sie robi szybka kase w Polsce. Złodzieje.
1/5
Niestety muszę potwierdzić wypowiedzi moich poprzedników, kontakt z przychodnią żaden, nie ma możliwości dodzwonić się do tej przychodni, żenada
1/5
Nie polecam tej przychodni. Dodzwonić się do rejestracji graniczy z cudem. Obojętnie o której by się nie dzwoniło to nikt nie odbiera . A jak już stanie się cud i któraś raczy odebrać telefon to zapisze do lekarza z taką łaską, że wszystkiego się odechcewa 👎
1/5
Kolejny dzień próbuję dodzwonić się do przychodni i bez rezultatu. Pewnie w tej przychodni rejestracja jest widmo i nikogo tam nie ma. Masakra. Jak można traktować tak pacjentów 👎
1/5
Niestety, wszystkie negatywne opinie (innych nie ma) są prawdziwe. Moja ocena pracy tej przychodni nie mieści się nawet w jednej gwiazdce.
1/5
Kiedyś przychodnia działała całkiem sprawnie, można było się dodzwonić, lekarze mili nie oszczędzali i wystawiali skierowania. Teraz nie można się dodzwonić, próbuje od miesiąca i nikt tam nie odbiera, to jakaś porażka. Automat rozłącza gdy jest się w kolejce, albo od razu na samym początku.
1/5
Popieram poprzedników. Masakra!
1/5
W jakim celu Przychodnia posiada telefon skoro pacjent nie może się dodzwonić.Zmiana właściciela okazała się porażką. Telefonicznie nie ma możliwości zarejestrować się do lekarza tylko rano osobiście.Nie wszyscy mieszkają w pobliżu/gdzie się podziać kiedy od momentu rejestracji do wizyty u lekarza trzeba czekać 3godz a już samo dotarcie do Przychodni ze względów zdrowotnych jest wielkim wyzwaniem szczególnie osobie samotnej i starszej/.Bardzo jest przykre kiedy pacjent jest tak traktowany.Myślę że nikt tych opinii nie czyta/mam na myśli właściciela Przychodni/.Czy się kiedyś to zmieni?
1/5
Jedna wielka porażka. Dodzwonić się do rejestracji graniczy z cudem. A jak już się dodzwonisz to panie miłe, że bez kija nie podchodź. Masakra
1/5
Akurat do rejestracji nie mam uwag, miłe Panie i dodzwaniam się od razu. Jednak lekarze to porażka!!!
1/5
Jakieś nieporozumienie, na godzinę 13 umówionych 10 osób, panie w rejestracji piją kawkę i mają w dupie co się tam dzieje, ludzie bez masek, brak jakichkolwiek informacji, ludzie czekający w środku po dwie godziny, takiego burdelu to w życiu nie widziałem !!!

1/5
Jedna wielka porażka. Zapisany pacjent na teleporade a lekarz wogole nie zadzwonił. Mimo zapisania się osobiście w przychodni na poradę. Szkoda słów na to co tam się dzieje. Ocena to 0
5/5
W ciągu ostatniego 1,5 miesiąca dzwoniłam kilka razy. Zawsze telefon jest odebrany. Nie było problemu z zamówieniem leków, wizytę również miałam umówiona do lekarza i też nie było problemu. Skierowanie do specjalisty też otrzymałam
1/5
Telefony nie są odbierane, a panie w recepcji niegrzeczne. Masakra.
1/5
Podpisuję się pod wszystkimi wystawionymi wcześniej opiniami.
1/5
Witam serdecznie jestem seniorem i właśnie wróciłem z przychodni PIOMED przy ulicy Granicznej 76k w Kaliszu. W środę 1 czerwca robiłem w wyżej wymienionej przychodni niezbędne do operacji badania krwi. Dziś będąc po wyniki zderzyłem się z ogromną niekompetencją, zaniedbaniem i ogólnym bałaganem oraz ordynarnym zachowaniem recepcjonistek. Jak się okazało oprócz tego, że nie było wyników to również zaginęły moje próbki krwi. W niegrzeczny sposób próbowano mi wmówić, że to wina laboratorium w Ostrowie Wielkopolskim. Jednak po telefonicznej konsultacji z tym laboratorium przekazano mi, że nie zostało do nich wysłane ani zlecenie, ani kody i próbki krwi. Podczas środowego pobierania krwi nie zostało mi przekazane żadne potwierdzenie wykonania czynności, a dodam, że było to badanie płatne. Pytanie gdzie podziały się moje próbki krwi??
Omijajcie to laboratorium szerokim łukiem jeśli nie chcecie aby zagubiono Waszą krew, jeśli zależy Wam na profesjonalnym podejściu do klienta/pacjenta to na pewno go tutaj nie znajdziecie. Jedyne z czym możecie się spotkać to arogancja/chamstwo ogólny bałagan i spychologia. Zaznaczę, że lekarze w tej przychodni są w porządku!!!
1/5
Lekarz Gytkowski bez problemu wystawia za kase lewe zaświadczenia L4 dla pracowników.
Tylko pogratulować!!!
1/5
Okropna obsługa o wizycie domowej można zapomnij chociaż jesteś niepełnosprawny, brak szacunku do pacjentów a dodzwonić się to marzenie ściętej głowy
Dodaj opinię

Adres:

Graniczna 76k, Kalisz

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
NZOZ Piomed na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Piomed