NZOZ "Pogoda Ducha"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 16-09-2018.
Jagalskiego 10
Wejherowo
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Pogoda Ducha"

Dodaj opinię
1/5
Rejestracja telefoniczna do poradni zdrowia psychiczgo nie jest możliwa, pomimo zapewniających informacji dostępnych w internecie. Aby dostać się do lekarza trzeba ustawić sie w kolejce najpóźniej o godzinie 6.30, gdyż limit przyjmowanych osób na dzień wynosi 20(a ludzie ustawiają się w kolejce czasem nawet o 4). .Na korytarzu(ew.drzwiach) brak jakichkolwiek informacji. Po ustawieniu sie w kolejce i odczekaniu 2 godziny, bardzo miła pani z recepcji poinformowała mnie, że lekarz będzie o godzinie 10 bądź 10.30. Poprosiłam pacjentów o to czy mogę wyjść załatwić inne sprawy na mieście nie tracąc kolejki(nie mieszkam w Wejherowie wiec takich spraw jest zawsze dużo) , pacjenci się zgodzili. Gdy powróciłam na miejsce o godzinie 9.45 okazało się, że moja kolejka przepadła, pacjenci nie chcieli mnie "wpuścić" a na korytarzu wywiązała się bardzo nieprzyjemna sytuacja, krzyki,że trzeba siedzieć i czekać w kolejce. Nie obwiniam za tą sytuację ludzi, gdyż przy takiej dezorganizacj, braku informacji i czasie koczowania na korytarzu wszystkim puszczana nerwy, a tym bardziej ludziom chorym. Nie okreslona jest żadna kolejność, zasady wchodzenia do gabinetu, pani lekarz rowniez nie wywoluje pacjentow. Pani lekarz zjawiła się dopiero po 11, bez jakichkolwiek słów wytłumaczenia. Nie jest możliwe przy więzienie osoby starszej lub z innymi schorzeniami gdyż nie wytrzymałaby tak długiego oczekiwania.
Trzeba byc na prawdę zdrowym człowiekiem by to wszystko wytrzymać.

Adres:

Jagalskiego 10, Wejherowo
NZOZ "Pogoda Ducha" na mapie