ISPL Poradnia Diabetologiczna Wojciech Polak

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 19-08-2018.
Jana Pawła II 1
Słupsk
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o ISPL Poradnia Diabetologiczna Wojciech Polak

Dodaj opinię
1/5
skandal od 1 lipca 2018 dr polak bedzie przyjmowal prywatnie ,bo nfz malo doplaca , a wizyta ma kosztowac od 150 zl do 100 zl,wydanie zaswiadczenia 50 zl , nfz i ratusz[medialny dewiant tam urzedujacy] to 2 instytucje w tym miescie, ktore nadaja sie do wywozki na taczkach.....
1/5
NFZ miał być zlikwidowany. Po co nam takie molochy w całym kraju. gdzie zatrudniają masę ludzi a na należyte dofinansowanie do Poradni Specjalistycznych nie ma pieniędzy. Lekarze specjaliści tak jak dr Wojciech Polak wylewa z siebie poty, aby pomagać swoim pacjentom a co z tego, że pewnie minimalne dofinansowanie przez Pomorski NFZ zmusiło go na prywatne przyjmowanie. Lekarze też muszą żyć, jak ich pacjenci ale pacjentów często nie stać zapłacić za prywatną wizytę te skromne ponoć 100 zł. Dlaczego tak się dzieje tego sam Bóg nie wie. Z poważaniem dla dr Wojciecha Polaka i personelu, pacjent Poradni Diabetologicznej.
5/5
NFZ przejada pieniądze na administrowanie a na pacjentów juz brakuje kasy

Adres:

Jana Pawła II 1, Słupsk