NZOZ "Polimedica"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 05-11-2017.
Jana Lechonia 2
Zgierz
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Polimedica"

Dodaj opinię
5/5
Super lekarze, super obsługa..super poradnia
1/5
Usługi tej przychodni są na poziomie minimum. Lekarz pierwszego kontaktu to fikcja za każdym razem kiedy próbowaliśmy się dostać ja czy ktokolwiek z mojej rodziny musieliśmy czekać tydzień na wizytę (angina) lub prosić lekarza aby przyjął oni i tak odmawiali. Specjaliści są ale neurolog to starszy Pan który wszystkim przepisuje Kentonal. Nie wspomnę o rejestracji o rejestracji nigdy nie odbierają telefonów trzeba udać się osobiście żeby usłyszeć że wizyta u lekarza specjalisty może być za tydzień. Przepisaliśmy się do Boruty w Zgierzu -polecam
1/5
Powiedzmy sobie prawdę ta przychodnia ma bardzo niski standard usług.Aby dostać się do lekarza pierwszego kontaktu graniczy to z cudem. Panie w recepcji najlepiej wygoniłyby wszystkich pacjentów a lekarze pierwszego kontaktu robią łase że przyją pacjenta.
5/5
Super przychodnia ,a stomatologia na najwyższym poziomie.
Jestem pod wrażeniem Pani Dr.
1/5
Lekarze robia łaskę,że przyjmują....a recepcjonistki godne pożałowania...sadzą sie na wszech decydujące o wszystkim a postawy mają odpychające,chyba dawno ich nikt nie opierdzielił przyzwoicie i nie uświadomił,że ich pense sa z naszych podatków !!!!!
1/5
04.12.2017 zadzwoniłam do przychodni Polimedika ul. Lechonia odebrała p. Monika czekałam 5 minut przy słuchawce ponieważ w drugim telefonie p.Monika udzielała synowi porad jak ugotować zupę z buraczków. Cieszę się że nie jestem pacjentom tej przychodni
4/5
Z tego co się orientuję to Pani Monika nie ma syna a porady jak ugotować zupę udzielały sobie pacjentki czekające aż Pani Monika zapisze innego pacjenta a ja też czekałam na zapis pozatym chyba ktoś ma za mało zajęć i zajmuje się głupotami.
1/5
Siedzą i nie odbierają telefonów tylko kawka i gadulec może ktoś to doceni
5/5
Nie gadajcie głupot, Pani Monika jest najsympatyczniejsza, nie ma syna tylko córkę i też tam pracuje i wszystko można załatwić, bardzo dobrzy lekarze, małżeństwo stomatologów bardzo dobrze leczy zęby. Ja polecam.
Dodaj opinię

Adres:

Jana Lechonia 2, Zgierz