1. Dermatolog
  2. Wielkopolskie
  3. Gniezno

NZOZ Poradnia Dermatologiczna

Grunwaldzka 22
Gniezno
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
57 dni 734 426 005
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:30
WT08:00-14:30
ŚR08:00-14:30
CZ08:00-18:30
PTnieczynne

Opinie o NZOZ Poradnia Dermatologiczna

Dodaj opinię
5/5
tel do poradni 734-426-005
1/5
wielki negatyw !!! pomoc lekarki polegała na powiedzeniu, że mam się nie drapać albo podrapać się po nosie -masakryczne podejście do pacjenta !!! nie polecam
5/5
Bardzo dobra pani doktor.
1/5
brak zaangażowania, traktowanie pacjenta , jakby był w urzędzie, oczywiście brak jakiejkolwiek porady/leczenia.
3/5
Pani dr okey,mila. Szkoda tylko,ze zapisane leki (drugi raz zmienienione) nie pomogly.
1/5
rzućcie gotówkę na rękę to zobaczycie jak im się zachce nagle pomóc , wtedy można tak? paranoja , niech się politycy wezmą za tych wszystkich lekarzy co w tym samem gabinecie napychają prywatnie kieszenie na raty za wielkie domy , dentyści , dermatolodzy i inni , jakiś lekarz od dzieci coś tam badał mniejsza co to było ale 250, 500zł wizyta , nosz kurr..... !!!!!!!!!!!!! może nie wszyscy , ale za to jak się zmienia podejście, delikatność zrozumienie , słuchanie , pomoc , uczył się taki lekarz lata składał przysięgę i co ? no właśnie zachłanne tylko na kasę a nie żeby po prostu pomóc, jak człowiek człowiekowi powinien , znajdą bezdomnego zaniedbanego kundla to mu zakres badań zrobią za 2 tyś , a człowieka do lekarza nie chcą przyjąć , bo nie ma ubezpieczenia ,odsyłają umywają rączki pffff, moja 9 letnia wtedy kuzynka była u lekarza rodzinnego , , u nas tak jest że jak już boli to idziesz , a lekarka na to oj no czasem boli , kupcie nos pe , i po sprawie, przejdzie jej do widzenia ,, 3 godz później operacja rozlany wyrostek jeszcze 1.5 godz bólu i by zmarła, 10 lat później nadal robi , i nadal ma takie podejście, np boli mnie głowa , boli gardło , dusi mnie w klatce , na to ona mnie też boli a chodzę do pracy , mam córkę w pani wieku i nigdy chora tak nie była , taka młoda i dusi w klatce ? a zapisze coś pani , ggrrr , naprawdę tylko jeb w łeb niekiedy , dziecko porażki z masakrą , nic więcej o tym .
1/5
opis ogólnie nie o poradni wyżej wymienionej
5/5
Przesympatyczna Pani Doktor z dużą wiedzą. Polecam!
5/5
Jestem miło zaskoczony. Super obsluga dobry kontakt telefoniczny Pani doktor ma super podejście do pacjenta wzór do naśladowania przez innych lekarzy.
1/5
CHAMSKA, WREDNA I BARAK JAKIEGOKOLWIEK SZACUNKU DO PACJENTA. WYŚMIEWA TYLKO I OCENIA! NIE POLECAM!!!!!!!
1/5
Bardzo nie miła obsługa że strony recepcjonistki.
Nadaje się do wymiany
1/5
Ta Pani co siedzi na recepcji to powinna w polu pracować jest bardzo nie miła i nie kompetentna dwa razy się rejestowałam przyszłam na wizytę a ona mi mówi że nie jestem zapisana. Zadzwonię do Narodowego funduszu zdrowia żeby tą panią zmienili na kogoś bardziej kompetentnego.
2/5
Pani doktor jest bardzo fajna bardzo sympatyczna jest ok
1/5
ta poradnia to porażka podatnika płacącego składki na NFZ. Rejestratorka nie odbiera telefonu, jak już się tam dotrze, to robi łaskę, że zarejestruje. Pani doktor też nie chce się leczyć pacjenta, kompletny brak zainteresowania i odsyłanie gdzie indziej mimo rozpoczętego leczenia. Zamiast tych kiczowatych obrazów na ścianach powinny wisieć napisy 'tumiwisizm; spychologia i niedasizm. Szczerze nie polecam
Dodaj opinię

Adres:

Grunwaldzka 22, Gniezno

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-14:30
WT08:00-14:30
ŚR08:00-14:30
CZ08:00-18:30
PTnieczynne