1. Dermatolog
  2. Podlaskie
  3. Białystok

NZOZ Poradnia Dermatologiczna Nelli L. Lebiedzińska

Bema 2/218
Białystok
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
0 dni help 85 742 94 31
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT07:30-16:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:15
PT07:30-15:00

Opinie o NZOZ Poradnia Dermatologiczna Nelli L. Lebiedzińska

Dodaj opinię
1/5
Coś strasznego! Dr.Lebiedzinska trzyma każdego pacjenta min.30min. Może doszukuje się innych chorób....Ludzie rezygnują bo nie chcą marnować całego dnia na czekanie, a w międzyczasie przewidziane są przerwy w przyjmowaniu chorych (nie wiadomo ile trwających). Skandal!
1/5
nie polecam potwierdzam kobieta trzyma w gabinecie dosc dlugo i rozmawia o nie tym co trzeba (prywatne) a na problemy skorne poraz kolejny przypisala nie wlasciwy lek, lek ktory POGORSZYL skore twarzy, ta kobieta nie powinna nazywac sie lekarzem, specjalista , a siedziec w domu na emeryturze, takie tzw leczenie to warto zgloscic w mediach nie mozna tak dalej tego tolerowac. UNIKAC !!!!
1/5
Przygotowana przyszłam na wizyte z kartka na której napisałam jakie preperaty stosuje i powiedziałam na które skóra źle zareagowała a mimo to Pani Dr. wypisała mi ten który miałam na kartce i który mi szkodził. Kilka razy mówiłam ze problem trwa od stycznia ze mam skóre sucha na co Pan Dr powiedziała ze juz mam taki wiek (33) ze skóra taka jest ..... i wypisała mi ze 3 recepty i z 10 innych preperatów w tym z 2 na bazie alkoholu wysuszające...
Stwierdziła też ze mój stan jest za słaby aby cos stwierdzić bo niestety zanim dostałam skierowanie od lekarza rodzinnego i dostałam sie do pani dr wysypka zgasła .... i zasugerowała trądzik .... najszybciej znikajacy tradzik ever ! powiedziałałam tez ze mam problemy z zatokami i z oczami ze moze to problem z grzybami w organzmie na co pani powiedziała ze z oczami do okulisty ( byłam 3 razy co tez jej mówiłam i okulsta mówił ze jest wszystko dobrze i szukac problemu z dermatologiem ) na koniec zapytałam to na co pani mnie leczy ? odp: no nie wiem dokładnie moze swierzb moze uczulenie moze tradzik trudno ustalić ( testy alergczne miałam jedyne na co regauje to wziewnie na grzyby plesnie itp) na moja prośbe o dodatakowe badania powiedziała ze lekarz rodzinny powinien mnie skierowac na dodatkowe badania ..... to juz moja 3 wizyta u tej pani moja mama też tam sie leczyła jej tez nie pomogła szkoda
1/5
Mi P.Doktor powiedziała, że włosy mi wypadły z powodu łysienia plackowatego. Na zakończenie wizyty powiedziała, że tego się nie leczy i do widzenia. gdybym posłuchała tej kobiety już byłabym łysa. A wystarczył płyn za 5zł za butelkę i po 3 tygodniach włosy odrosły. Dziś mam włosy do pasa i od 4 lat nie mam problemów z łysieniem. Przed tą panią ostrzegam.
1/5
Potwierdzam powyższe opinie tylko to było u takiej starszej Pani doktor już nie pamiętam nazwiska ale wiem że była to Pani nie o polskim pochodzeniu chwalili się ze wyszła za mąż za Polaka.Wszystkiego dowiedziałam się na temat jej życia prywatnego tylko nie na temat mojej skóry wypisala maść i na tym się skończyło która oczywiście nie pomogła.Teraz przychodnie dermatologiczna na Bema omijam szerokim łukiem.😊
1/5
nie polecam beznadzieja tam
1/5
Nie wiadomo o co chodzi, odradzam.
5/5
Bardzo miła Pani! Lekarz to nie rzemieślnik, powinien umieć rozmawiać z pacjentami. Ale widzę, że im głupszy pacjent, tym dłuższe elaboraty nieskładnie kleci: Ludzie! Opanujcie się i szanujcie starych, dobrych lekarzy. I wstydźcie się swoich błędów gramatycznych i ortograficznych.
1/5
Nie polecam tej przychodni to jakieś jaja z pacjętow
1/5
Pani doktor wypisuje leki które pogorszyły moją chorobą dostałem uczulenie nie polecam tego lekarza
4/5
Pani doktor jest miła i uważna
1/5
Wszystkim którzy szukają lekarza dermatologa, zdecydowanie nie polecam .Proszę omijać szerokim łukiem panią Dr. Nelli L. Często wychodzi mówiąc że "na chwilę, albo zaraz wracam" a nie ma jej ok godz. Pacjenci zdenerwowani już "na dzień dobry" wchodzą do gabinetu. Gdzie tu jest szacunek swego czasu.
W moim przypadku zdecydowanie nie trafiony lek. Chore miejsce na skórze zamiast poprawy pogorszyło się a maść była przepisywana z dużym, długim zastanawianiem się, a może "tę" jej przepiszę? ot tak na odczepnego? a rezultat? gorszy niż był.
Jeszcze raz zdecydowanie nie polecamDodaj opinię

Adres:

Bema 2/218, Białystok Przydworcowe

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PNnieczynne
WT07:30-16:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:15
PT07:30-15:00