NZOZ Poradnia Neurologiczna Dariusz Kunert

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Gębika 10B
Olsztyn
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Poradnia Neurologiczna Dariusz Kunert

Dodaj opinię
1/5
NIE słucha pacjenta NIE zleci dodatkowych badań ani leków tylko bada za pomocą prostych neurologicznych badań....dotknij nosa ,patrz w lewo i w prawo itd a później zdziwiony ,że chory dostał udar mózgu SZOK !!!!!
1/5
Strasznie arogancki Pan nie szanuje swoich pacjentów, opryskliwy itp.. Aż szkoda słów.. NIE Polecam!!!!!!
1/5
Kontakt telefoniczny....mega nieprzyjemny Pan :/
5/5
może inni pacjenci sobie zasłużyli, ale dla mnie dr Kunert był bardzo sympatyczny, z dobrym poczuciem humoru, znający się na rzeczy, przede wszystkim konkretny, gorąco polecam
1/5
Bardzo przykro to pisać ale nie wiem czy ten pan ma kwalifikację doktora neurologi i gdzie te 20 lat praktyki
Musi ten pan się dużo nauczyć żeby leczyć ludzi brak szacunku, nie słucha, nie widzi powinien jeszcze raz stanąć na egzamin z neurologi podstawy badania pacjenta jako tako zna, ale nic poza tym nie polecam. Jak nie zmieni podejścia do drugiego człowieka to ludzie będą go omijać szerokim łukiem. I ręki mu nikt nie poda szkoda
1/5
Już wiem dlaczego taka krótka kolejka do tego doktora, wystarczy przeczytać opinie,i dlatego nie pójdę do niego!
5/5
Bardzo pan dobrze bada
1/5
dostałam dziś tel do tego doktora bo krótkie terminy ale po tych opiniach to juz nie wiem czy dobrze że zrezygnowałam z innego lekarza po wizycie napiszę
1/5
Zdecydowanie nie polecam.
Dziwię się , że NFZ podpisał umowę z tym lekarzem.
5/5
POLECAM No i co byłam dziś i nie wiem o czym piszecie może wam potrzebny inny specjalista Pan doktor okazał się mega sympatyczny wytłumaczył dokładnie co chciałam wiedzieć badanie było bardzo skrupulatne umówił na kontrolę,a wcześniej też czytałam te niepochlebne opinie ,może tym młoteczkiem powinien puknąć kogoś w głowę.............POLECAM tego doktora zresztą przekonajcie się sami tak jak ja
5/5
Nie ma co wierzyć opiniomJa jestem zadowolona ..owszem Pan doktor chce konkretnych informacji może dla nie których osób kojarzy się to z arogancją.Osobiście polecam właśnie wyszłam z gabinetu😊
1/5
nieprzyjemny lekarz nie polecam
5/5
Super. Doktor z pełnym profesjonalizmem podszedł do mojego problemu. Polecam
5/5
Zanim udałam się do dr Kunerta, przeczytałam te wszystkie komentarze i nie zgadzam się z nimi. Bardzo miły, rzeczowy i bardzo zaangażowany lekarz. Badanie trwało ponad pół godziny. bardzo skrupulatnie o wszystko wypytuje i słucha pacjenta. Polecam z czystym sumieniem
5/5
Profesjonalny, bardzo dokładny i miły!Wizyta przebiegła szybko i sprawnie.Polecam:)
5/5
Nie wiem o czym piszecie. Leczę się 20 lat i jeszcze nigdy nie spotkałam się z arogancją. Od pierwszej wizyty pełen profesjonalizm i nie samowity zasób wiedzy.
Dzięki niemu chodzę i funkcjonuję.
Jak ktoś zachowuje się po chamsku to niestety i też go tak traktują.
Ja polecam na 100% i więcej mam ogromne zaufanie do Pana neurologa
1/5
Byłam wczoraj. Miałam skierowanie że szpitala. Kazał się rozebrać, przejść na piętach, palcach, pochylić się .. . Stwierdził, ze wszystko jest ze mna ok, a ja 2 tygodnie wczesniej nie moglam sie w ogole poruszac... to byl kolejny atak... po serii zastrzykow ból minął. W szpitalu lekarz zasugerowal rezonans magnetyczny.... jak zasugerowal mogł dać - tak powiedział pan K. Czyli do nastepnego ataku....
1/5
Czytając te komentarze boję się iść, tylko krótki czas oczekiwania na wizytę..
5/5
Dzisiaj byłam u dr Kunerta i absolutnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Czytałam przed wizytą opinie i trochę szłam niepewna jak mnie pan doktor potraktuje. Spóźniłam się 5 min i myślałam, że będzie na mnie krzyczał, a tu nic, potem wypełniłam z błędami oświadczenie (kogo upoważniam do wglądu dokumentacji medycznej), także nic - spokojnie wyjaśnił co mam zakreślić a czego nie. Wszystko mi wytłumaczył, co jest powodem zawrotów głowy, przepisał leki i zaprosił na kontrol za miesiąc. Jestem zadowolona z wizyty to fachowiec w każdym calu.Polecam
1/5
Teraz wiem czemu do tego Pana nie ma kolejki i czemu przyjmuje na obrzeżach miasta. Powinien przyjmować dalej. Najlepiej w lesie. Opryskliwy niedouk. Nie wysłuchał mnie w ogóle i wydał diagnozę. Błędną - co poświadczyły badania i inny PRAWDZIWY neurolog. Odradzam z całych sił. Po prostu - prostaczek bez podstawowej wiedzy.
.
1/5
lekarz na usługach ZUS arogancki ,bezczelny,mało profesjonalny,dla pacjęta odpychający.
5/5
Byłam dzisiaj u Pana doktora ,po przeczytaniu tych wszystkich opinii stwierdzam ,Rzeczowy ,Kompetentny ,Miły POLECAM
1/5
Pozytywne opinie doktor chyba wystawia sam sobie😂
3/5
Po opiniach patrzac to kobiety oglada a facetow nie.
1/5
NIE POLECAM , BRAK ZAANGAŻOWANIA -PODSTAWOWE PROSTE METODY -MŁOTECZKIEM W KOLANO MIMO ,ŻE POSZŁAM Z BÓLEM GŁOWY -PAN DOKTOR NIE WPADŁ NA TO ,ŻE ISTNIEJĄ METODY TAKIE JAK NP TOMOGRAF BY SPRAWDZIĆ SKĄD BÓL.
DLATEGO PEWNIE KRÓTKIE TERMINY , NIE RZETELNY BEZ EMPATII
5/5
Polecam, byłam mile zaskoczona. Rzeczowy, wszystko dokładnie tłumaczy, słucha pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
3/5
Nie mam porównania bo byłam na takim badaniu pierwszy raz , ale potwornie się denerwowałam , bo wcześniej poczytałam negatywne opinie , i to był błąd !
Polecam .
1/5
ŚMIEĆ PROSTY ŚMIEĆ.HAM ROZŁACZA SIĘ PRZEZ TEL. NIE DAJĄC DOKOŃCZYĆ ROZMOWY. PUJDE TAM NA WIZYTĘ ALE TYLKO PO TO ŻEBY MU TO W RYJ POWIEDZIEĆ
1/5
Ten Pan to zwykły cham bez żadnej merytorycznej wiedzy.
Pomijając fakt że Pan Kunert podczas rozmowy telefonicznej zachowuje się jak prostak który olewa pacjenta to bez żadnej merytorycznej odpowiedzi stwierdził że skierowanie które otrzymałem od lekarza rodzinnego straciło swoją ważność bo mineło 30 dni od jego wystawienia.
Tak ma się sprawa dotycząca recept natomiast w żadnej ustawie nie ma określonego terminu ważności skierowania do lekarza specjalisy (Chyba ze mowimy o szpitalu psychiatrycznym to termin waznosci takiego skierowania to 14 dni.)
Jeżeli komus zależy na zdrowiu swoim czy bliskich to radzę omijać tego Pana szerokim łukiem, bo nie bez powodu jest tak krótki czas oczekiwania na wizyte u tego pseudo "specjalisty"
5/5
Pierwszy raz jak poszłam się zarejestrować do doktora faktycznie odniosłam wrażenie, że jest to gburowaty człowiek. Nastawiłam się negatywnie i bojowo. Na wizycie lekarz okazał się uprzejmym, konkretnym i kompetentnym specjalistą. Nikt nie umiał mi pomóc, a doktor od razu trafił z diagnozą. Napadowa hemikrania to rzadka choroba. Dobrał odpowiednie leczenie i po pierwszej wizycie nie było potrzeby dalszeszych konsultacji. Proszę nie polegać na opiniach innych, a samemu sprawdzić.
1/5
Lekarz nie słucha jest niemiły i odrpyskliwy. Bardzo bardzo nieprzyjemna osoba. Odradzam wizyty u tego pana.
1/5
Nieprzyjemny, gburowaty nie słucha bardzo nietaktowny
1/5
Arogancki gbur nie szanuje pacjenta.nie słucha nie polecam !!!!
1/5
to nie lekarz to pachołek zusowski , cudowny uzdrowiciel , i do tego chamidło , metody badania średniowieczne
5/5
Merytoryczny, konkretny, cierpliwy, wytłumaczy przebieg i działanie choroby tak w skrócie opiszę działanie Pana doktora(diagnoza, opis i zalecenia po wizycie u pacjenta ) zdecydowanie polecam tego doktora, pisząc negatywne opinię mam wrażenie, że szukacie pocieszenia a nie fachowej wiedzy to może zgłosić się lepiej do psychologa. Kulturalny na poziomie.
1/5
Zgadzam się z negatywnymi opiniami. Jak można nie zlecić badań i odesłać do domu i wciskać kit, że nic nie dolega. Jakieś śmieszne badania ze średniowiecza, które według tego lekarza stwierdzają chorobę. Dotykanie palcem nosa i chodzenie po podłodze. Ewidentnie ten lekarz ma problem z wystawianiem skierowań na NFZ i nie ma ochoty leczyć pacjentów. Gdybym mogła dać 0 gwiazdek to tyle bym wystawiła.
Dodaj opinię

Adres:

Gębika 10B, Olsztyn
NZOZ Poradnia Neurologiczna Dariusz Kunert na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Poradnia Neurologiczna Dariusz Kunert