1. Lekarz rodzinny (POZ)
  2. Opolskie
  3. Ozimek

NZOZ Poradnia Ogólna Karina Dylla - Lekarz rodzinny (POZ)

Częstochowska 31
Ozimek
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
77 465 19 17
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o NZOZ Poradnia Ogólna Karina Dylla

Dodaj opinię
5/5
Należy mieć trochę czasu żeby zarejestrować się, kolejki nie kłamią. Profesjonalizm, empatia, wiedza, miłe usposobienie. Oby więcej takich lekarzy.
3/5
W czasie covida teoretycznie większość spraw można załatwić przez telefon, ale tylko teoretycznie. Praktycznie dodzwonić się nie sposób. Nie rozumiem dlaczego info o receptach nie moźna wysyłać smsem do pacjenta tylko pacjent musi dzwonić z pytaniem czy recepta już jest. Pani doktor jest dobra, skrupulatna i stara się dobrze przebadać i zdiagnozować pacjrnta ,ale pielęgniarki powinna zwolnić.
5/5
W dobie corony rejestracja telefoniczna to jakaś kpina. Panie mają czas na rozmowy prywatne, ale na podniesienie słuchawki już niekoniecznie. Dołożyć drugi telefon i niech zaczną wykonywać swoją pracę w sposób rzetelny, a jak nie to może pora zatrudnić kogoś młodego kto zajmie się pacjentami.
Pani doktor Dylla to najlepszy lekarz, z jakim miałem styczność, nie olewa pacjentów do każdej sprawy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i chęcią niesienia pomocy.
4/5
Powinno byc wiecej takich opini powinna tez je czytac pani doktor Dylla.... Niestety pani Doktor ma dobre opinie niestety panie w resjestracji Sa nieuprzejme nie odbieraja telefonow.... Powinno juz sie dawno cos z tym zrobic.... Szkoda ze mimo zazalen nikt niereaguje a one z pacjeta nic sie robia Sa okropnie szkoda ze tak traktoja ludzi...
2/5
Co do pani Dylla niemam nic dobra pani Doktor tylko szkoda ze panie w resjestracji Sa nieuprzejme nie odbieraja telefonow.... Zle traktoja chorych szkoda ze nic nikt z tym nie robi I ze te panie nie ponosza zadnych konsekfenzji
1/5
Mimo że pani doktor Dylla pracuje ponad siły, sama nie jest w stanie nadrobić
braku organizacji w przychodni.
Człowiek chory nie jest w stanie się do niej dostać, gdyż najpierw
musiałby mieć siły na to, by przejść batalię wojenną (walkę) na korytarzach.
Przyczyna braku organizacji jest zawsze taka sama:
Za dużo rządzących. Musi być jeden.
Nie ja to wymyśliłem. Stare przysłowie:
"Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść".
W instytucjach, przychodniach itp. demokracja się nie sprawdza.
1/5
Bariera nie do przeskoczenia w dostaniu się do lekarki Dylla? OBSŁUGA REJESTRACJI CZYLI... niby pielęgniarki. Być może lekarz o tym nie wie ale opinia dr Dylli jest mocno zszargana, dzięki tym właśnie osobom. Wielu moich znajomych zrezygnowało. Słyszałam, że nawet osoby z poważnymi objawami są przez pielęgniarki ignorowane. Szkoda, że lekarka nie reaguje...nie wierzę, że jest jest w tej kwestii ślepa i głucha.
5/5
Trzeba mieć zdrowie żeby dostać się do gabinetu. Empatia i fachowość to fakt i najwyższa ocena bo który lekarz poświęca pacjentowi ponad pół godziny?Ostatnio czekałem 10 godzin. Brak możliwości rejestracji telefonicznej (teoretycznie możliwa ale nierealna) nie mówiąc już o kontakcie przez internet. Naprawdę szkoda.
Dodaj opinię

Adres:

Częstochowska 31, Ozimek

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00