1. Okulista
  2. Podlaskie
  3. Białystok

NZOZ Poradnia Okulistyczna Lekarzy Okulistów - Okulista

Bema 2/142
Białystok
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia okulistyczna
Okulista
209 dni 85 742 91 21
Godziny otwarcia:
PN12:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-14:30
PT08:00-14:30

Opinie o NZOZ Poradnia Okulistyczna Lekarzy Okulistów

Dodaj opinię
1/5
Starsza pani z rejestracji powinna wziąć lekcję dobrych manier. Chamowata. Kłótliwa. Ten bezczelny, kpiący ton długo zapamiętam. Doktor Ryszawa szorstka, nieuprzejma, cięta jak osa. Brak kultury i poszanowania człowieka to norma w tej poradni. Dobra rada — omijajcie szerokim łukiem Spółkę Partnerską Lekarzy Okulistów — Romanowska, Ryszawa.
1/5
Co to za babsko stoi w rejestracji ?
1/5
Nie przyjemna pani doktor.
1/5
szok,pani z rejestracji do wymiany,niemila,oschla i bezczelna.cytat[może pani do nas nie przychodzić]mysle ze pani z rejestranie wielkim lukiem.cji nie musi pracować.omijac porad
1/5
Pani w rejestracji powinna pracować przy burakach w polu a nie z ludźmi. Chamska pyskata okropna osoba. Mimo ze mialam pilne skierowanie kolejka na początek przyszlego roku. Kto tam pracuje powinni zamykac takie przychodnie szkoda naszych pieniedzy ze skladek.
1/5
Nie polecam! Odradzam Pani doktor nie zna się na swojej pracy ! Byłam i stwierdziła,że nie mam żadnej wady , a ogólnie słabo widzę z daleka, stwierdziła,że oczy mi się po prostu męczą i żebym robiła óstemki. Ze swoich maszyn nic nie odczytała brak wady. Umówiłam się po wizycie u tej Pani doktor do drugiego okulisty okazało się ,że mam astygmatyzm i muszę nosić okulary :)! Moja znajoma pogorszył się jej wzrok też stwierdziła,że jest wszystko wporządku była również u drugiego okulisty i ten potwierdził,że jest to nie prawda!
1/5
W pełni zgadzam się z opinią poprzedników..rejestratorka to chamstwo niewymierne...a Pani doktor też... kulturą nie grzeszy! Odmówiła mi obowiązkowego kontrolnego badania oka ...w 7 dni po operacji zaćmy.....chociaż sama to skierowanie na operację wystawiła.!..Powiedziała mi ..."Pan wie ..dlaczego..Pana nie przyjmę"...obraziła się na mnie ...bo "półślepy" nie chciałem czekać miesiącami w kolejce na badanie wzroku...i wymusiłem wizytę ! Wstrętny jestem...!
1/5
Zgadzam się w zupełności. Ignorancja, chamstwo w stosunku do osób starszych. PO ŻADNEJ WIZYCIE nie można powiedzieć żadnego, ciepłego słowa.
4/5
To prawda rejestratorka nie nadaje się do pracy z ludźmi ale pani doktor Ryszawa uratowała mi wzrok !!!!!!!!!! Inni wypisywali kropelki i nowe okulary ☹️ Pani doktor wysłała w trybie natychmiastowym na tomografie i wizytę u neurologa . Okazało się ze torbiel w okolicy przysadki zniszczyła nerwy wzroku 😧 jeszcze chwila a straciłabym wzrok . Dziękuje pani doktor ☺️👍🏻👍🏻
1/5
Pani z rejestracji jest bardzo nieuprzejma, a wręcz bezczelna. Przez kilka lat chodziłem na leczenie i wizyty kontrolne do dr. Ryszawy i zawsze pacjenci się nią skarżyli. Po kilku latach chciałem umówić się na wizytę i widzę, że te wredne babsko dalej tam pracuje i pyskuje do pacjentów, za swoje niezdyscyplinowane zachowanie dawno powinna zostać wyrzucona dyscyplinarnie.
1/5
dr Romanowska nieuprzejma, zachowuje się tak jakby pracowała tam za karę. Może czas iść na emeryturę i ustąpić miejsca młodym. W stosunku do ludzi starszych nieuprzejma, jej zdaniem to po co emeryci przychodzą i zawracają dupę. Dobrze ,że cokolwiek widzą i niech się cieszą , a nie że chcą jakieś badania, nowe okulary. Nie polecam .Odradzam . Po co się denerwować i irytować na wizycie postawą lekarki.
Dodaj opinię

Adres:

Bema 2/142, Białystok Przydworcowe

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN12:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-14:30
PT08:00-14:30