1. Okulista
  2. Pomorskie
  3. Tczew

NZOZ Poradnia Okulistyczna "Oculus" - Okulista

Wojska Polskiego 5
Tczew
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia okulistyczna
Okulista
52 dni58 531 37 36
Godziny otwarcia:
PN10:00-18:30
WT07:30-14:00
ŚR07:30-14:30
CZ07:30-15:30
PT07:30-14:00

Opinie o NZOZ Poradnia Okulistyczna "Oculus"

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam.Pani lekarz jest bardzo antypatyczna. Byłem świadkiem jak w nagłym przypadku odmówiła stałemu pacjentowi leczenia w ramach NFZ, ale zaproponowała leczenie prywatnie - od zaraz.Taki lekarz myśli o zysku, a nie o pacjencie.Czy można wtedy dobrze leczyć?Ministerstwo karze przede wszystkim zapobiegać, potem leczyć.Proponuje postać pod drzwiami pani lekarz.Moja opinia nie będzie odosobniona.
1/5
Popieram uwagi poprzednika.Byłam w piątek umówiona na wizytę.Pocałowałam klamkę.Wisiała karteczka ''dziś nieczynne'', może chociaż słowo przepraszam? Optyk to wymyślił chociaż remont jednodniowy, a w środku cisza jak makiem zasiał.W dodatku to nie był jedyny piątek, w jaki załatwiają pacjentów.Mają ich za nic.
1/5
tragedia! umówić wizytę telefonicznie graniczy z cudem. Od TRZECH DNI próbuję się dodzwonić i nikt z łaski swojej nie raczy odebrać! Za co oni mają płacone?!? Chyba za popijanie kawusi !!!
5/5
A ja jestem zadowolony.
Odstałem swoje w kolejce, która nie zależy od tego konkretnego lekarza,
a wynika z organizacji krajowego systemu NFZ.
Pani zajrzała w oczy ze starannością, wysłala na dalsze analizy i leczy.
Tylko tego i aż tego oczekuję.
1/5
Rejestracja tu nie istnieje. Próbowałam się dodzwonić, a próbuje od tygodnia, jednak bez skutku. Nikt nie odbiera tel. Byłam na miejscu, jednak nikogo nie zastałam. W poczekalni byla pani, która również chciała się zarejestrować i stwierdziła, że ta poradnia żyje swoim życiem. Prywatnie tel kom odbiera, na nfz- zapomnij. To przykre. Tylko zastanawiam się w jakim celu pracuje w ramach nfz skoro nie można się umówić.
1/5
Tragedia liczy się tylko kasa, Nieprzyjemna obsługa w gabinecie
i Pana w rejestracji. Nierespektowane godziny przyjęć. Pomyłki w diagnozie schorzenia.
Pani Lekarz pomyliła się z zawodem. Stanowczo odradzam.
1/5
Również się dołącze. Widzę że lata mijają a klimat ten sam. Miałam kiedyś u tego okulisty zaplanowane wizyty. Byłam tylko na jednej. Zgadnijcie dlaczego... ... Niepolecam
4/5
Konkretna i rzetelna porada specjalistyczna. Odbytą wizytę oceniam bardzo pozytywnie.
5/5
To była moja pierwsza wizyta w tym gabinecie i na pewno nie ostatnia!
Wizyta przebiegła sprawnie i przyjemnie. Pełen profesjonalizm- wykonano potrzebne badania, zlecono niezbęde leczenie. Najlepiej wyposażony gabinet okulistyczny w okolicy! Receptę na okulary zrealizowałem w sąsiednim salonie optycznym, gdzie można znaleźć okulary na każdą kieszeń.
Ogólnie - POLECAM!
5/5
Jestem bardzo zadowolona z uslug swiadczonych w poradni Oculus. Spotkalam sie z rzetelną i miła obsluga Pani doktor, ktora postawila trafna diagnoze i wdrozyla odpowiednie leczenie.
1/5
Bardzo nie przyjemna obsługa chciałam przełożyć wizytę nie dość że z wielką łaska /sprawy prywatne /telefonu nie odbierają a jak przyszłam na wizytę to mnie nie przyjęła pani doktor choć nikogo nie było na moje miejsce. Ale za gotóweczkę to bardzo mili oboje
1/5
Najgorsza obsługa ! Po raz pierwszy w życiu trafiłam na tak chamska obsługę. Termin wizyty dla mojego synka „Pan” wpisał mi w terminie ich urlopu. Po moim przyjściu do optyka ( bo oczywiście telefonów nie odbierają / czasach COVID rejestracja tylko osobista - absurd) zero wyjaśnień i nawet mi wizyty nie przełożono. Kazano mi przyjść na rejestracje po nowym roku!!! W dodatku zamknął mi drzwi przed nosem. Nie liczą się z nikim. Pewnie sprawdza kto u niego okulary kupuje ( najdroższe w mieście) i kto nie jest klientem to niech spada. Brak słów!
Dodaj opinię

Adres:

Wojska Polskiego 5, Tczew

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN10:00-18:30
WT07:30-14:00
ŚR07:30-14:30
CZ07:30-15:30
PT07:30-14:00
NZOZ Poradnia Okulistyczna "Oculus" na mapie
Widok z ulicy NZOZ Poradnia Okulistyczna "Oculus"