1. Laryngolog
  2. Pomorskie
  3. Wejherowo

NZOZ-Poradnia Otolaryngologiczna-Grzegorz Miler

Żeromskiego 2
Wejherowo
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia otorynolaryngologiczna
Laryngolog
150 dni58 672 52 04
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WT08:00-14:00
ŚR12:00-18:00
CZ08:00-14:00
PT10:00-14:00

Opinie o NZOZ-Poradnia Otolaryngologiczna-Grzegorz Miler

Dodaj opinię
1/5
Nie do wiary za pieniądze przyjmą mnie natychmiast a fundusz to trzeba czekać 118 dni ja pracowałam w PRL i mam mało kasy żyję za 650 zł .Córkę mam na utrzymaniu bo się jeszcze uczy opłaty a na dodatek leki muszę co miesiąc wykupić na żcie mi prawie nic nie zostaje kupuję z rynku różne odpady do jedzenia a do lekarza trudno mi się dostać pech chciał ze potrzebuję co najmniej pójść do 3 specjalistów w różnej dziedziny .CO MAM TERAZ UMIERAĆ ? dość dobrze wyglądam na swój wiek nikt mi nie powie ze bieduje bo na to nie wyglądam bo ciuchy kupione z lumpeksu wyprane czyste i ładne i po 1zł bo na to mogłam sobie pozwolić .O TAKĄ POLSKĘ NIE WALCZYŁAM .Mam starsze dzieci ale oni sami mają swoje rodziny i WSTYDZĘ SIĘ PROSIĆ O PIENIĄDZE a i tak bym musiała je oddać a nie mam z czego Moja opinia o całym systemie jest do bani
5/5
Pomimo informacji na stronie o długim okresie oczekiwania na NFZ dostałam się na wizytę "od ręki". Miła profesjonalna obsługa:)gorąco polecam:)))
1/5
Gdyby leniwe operatorki łaskawie raczyły odebrać telefon, Pan doktor miałby zdecydowanie więcej pacjentów.
5/5
Pani Alicjo, myślę że zamiast rejestrować się w ten sposób , niech weźmie pani skierowanie od lekarza poz z dopiskiem że pilne, można też bezpośrednio udać się do gabinetu doktora między pacjentami i powiedzieć o swojej sytuacji , doktor jest wporządku i myśle że nie powinno być żadnego problemu z wcześniejszą wizytą.
2/5
Lekarz ok ale panie z rejestracji to masakra. Trzeba dzwonić kilkanaście razy aby łaskawie odebrały telefon. Niemiłe, niecierpliwe i z łaską w ekspresowym tempie udzielają informacji.
1/5
Nie można się dodzwonić !!!! Masakra jakaś !!!!
1/5
Wogole ktos tam odbiera tel??!!dzwonie caly tydzien i nieodbieraja !
5/5
Lekarz bardzo dobry, bardzo mily
3/5
Po co podają numer telefonu skoro i tak przez cały dzień nikt nie odbiera!!! Proszę podać informację na stronie, że rejestracja tylko osobiście!!!
1/5
Nikt nie odbiera telefonu w rejestracji...
5/5
Nie wiem skąd się wzięła informacja o tak długim okresie oczekiwania na wizytę w tut. Poradni.
To jest jakieś przekłamanie powielane bezmyślnie i przekazywane dalej. Rzeczywisty okres oczekiwania na wizytę bez wpisu pilne - to max. do 2 m-cy. Przypadki pilne są przyjmowane na bierząco .
Co do nieodbierania telefonu w Poradni..... 1 osoba w obsłudze nie może odebrać wszystkich dzwoniących telefonów , bo ma w tym czasie też inne zajęcia / nie jest tylko "telefonistką" czekającą przy telefonie - ale też obsługuje pacjentów zgłaszających się osobiście do Poradni , co wiąże się z poświęceniem im odpowiedniego czasu , aby wprowadzić w system szereg ważnych danych . Pracuje też w gabinecie zabiegowym dbając o sterylizację bieżącą sprzętów i współpracuje z lekarzem podczas procedur zabiegowych . To wszystko w tym samym zakresie czasowym .
Ponadto telefon do Poradni czynny jest w czasie pracy Poradni -.......a jest wiele nieodebranych telefonów w różnych godzinach , czasem " bardzo dziwnych porach "

Ale proszę się nie zniechęcać - przy odrobinie cierpliwości na pewno uda się Państwu skorzystać z usług tut. Poradni . Zapraszamy.
GMiler
5/5
Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Nie ukrywam, że trochę się wystraszyłam negatywnych opinii, spodziewałam się 'olewactwa' pacjenta.
Na wizytę czekałam miesiąc. Myślę, że udałoby mi się dostać szybciej, ale zależało mi na konkretnej godzinie, więc warto dzwonić, a nie patrzec w internecie jak długa jest kolejka.
Pani w rejestracji telefon odebrała od razu, była bardzo miła i bez problemu znalazła dla mnie najbardziej odpowiedni termin.

Co do Pana Doktora...
W końcu, ktoś kto w czasach pandemii, zaprasza na wizytę do gabinetu, a nie wypisuje leki na ślepo, bo "może pomogą" przez telefon.
Po wizycie się uspokoiłam, bo wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione i zostałam dokładnie zbadana przez specjalistę. Widać, że Pan Doktor profesjonalnie podchodzi do pacjenta.

Kilka lat temu, dzięki Niemu udało mi się przestać chorować na anginę, która występowała u mnie naprawdę często.
Uważam, że nie ma co się kierować tymi negatywnymi opiniami, Pan Lek. Miler jak najbardziej jest godnym polecenia laryngologiem.
5/5
Byłem u Pana Doktora z dwoma córkami (trzeci migdał i ucho). Najbardziej podobało mi się to, że w pierwszej instancji starał się pomóc za pomocą leków mało szkodliwych, lekkich, które miały stosunkowo niegroźne potencjalne skutki uboczne. Na szczęście pomogło. Wcześniej było różnie z lekarzami - dostawaliśmy cale litanie leków, niekiedy z groźnymi skutkami ubocznymi. Tutaj - czuję, że dzieci są pod dobrą opieką i nie narażam ich na ciężką chemię jeśli nie ma takiej potrzeby.
Dodaj opinię

Adres:

Żeromskiego 2, Wejherowo

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-14:00
WT08:00-14:00
ŚR12:00-18:00
CZ08:00-14:00
PT10:00-14:00
NZOZ-Poradnia Otolaryngologiczna-Grzegorz Miler na mapie
Widok z ulicy NZOZ-Poradnia Otolaryngologiczna-Grzegorz Miler