NZOZ Poradnia Psychiatryczno Psychologiczna "Cogito"

Blankowa 50c
Wałbrzych
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia psychologiczna
Psycholog
44 dni74 666 76 75
Godziny rejestracji:
PN10:00-18:00
WT13:00-19:00
ŚR08:00-16:00
CZ10:00-18:00
PTnieczynne
Godziny przyjęć:
PN07:30-19:00
WT09:00-15:00
ŚR09:00-16:00
CZ12:30-18:00
PT14:00-17:30
Poradnia zdrowia psychicznego
Psychiatra, Psycholog
58 dni74 666 76 75
Godziny rejestracji:
PN09:00-19:00
WT09:00-19:00
ŚRnieczynne
CZ08:00-15:00
PT09:00-18:30
Godziny przyjęć:
PN10:00-19:00
WT08:30-16:00
ŚR08:30-20:30
CZ12:30-20:00
PT08:30-18:30

Opinie o NZOZ Poradnia Psychiatryczno Psychologiczna "Cogito"

Dodaj opinię
5/5
Bardzo przyjazna atmosfera od pierwszego telefonu i podczas wszystkich wizyt. Czuć, że lekarze, u których ja byłam, są ludźmi z powołania, wyrozumiałymi i naprawdę chcącymi pomóc. Gorąco polecam.
5/5
Korzystam w tej Poradni zarówno z pomocy psychiatrycznej, jak i psychologicznej. Z obu jestem bardzo zadowolona. Pracownicy nie tylko świetnie przygotowani merytorycznie, ale także osobowościowo. Każdego pacjenta traktują indywidualnie i z dużą troską. Polecam.
5/5
Korzystam ze stałego leczenia psychiatrycznego i doraźnych wizyt u psychologa. Zawsze pracownicy mają dla mnie czas i uwagę. Z wizyt wychodzę zadowolony i widzę dużą poprawę w samopoczuciu. Polecam zarówno psychologów, jak i psychiatrów.
Aha, ładny budynek i warunki w środku. Miło i przytulnie.
5/5
Z poradni korzystam ja, mój mąż i nasza córka. Wszyscy jesteśmy zadowoleni. Opieka psychiatryczna bardzo profesjonalna, a dodatkowo czujemy się tu ważni i zaopiekowani. Psychoterapia moja i córki rewelacyjna. Pani nie tylko przesympatyczna, ale przede wszystkim pełna zainteresowania i troski o nas. Pracuje ze zrozumieniem i nie lekceważy żadnych naszych problemów. A co najważniejsze, jest skuteczna.
Ładny wystrój i atmosfera, a Pani w rejestracji przemiła. Gorąco polecam.
5/5
Byłam już w kilku poradniach i nigdzie nie zostałam tak dobrze potraktowana, jak w Cogito. Moja psycholog i psychoterapeutka pani Aldona Krzempek-Obuchowska to rewelacja. Świetna w kontakcie, a przede wszystkim tak skutecznie ze mną pracuje, jak nikt wcześniej. Już widzę ogromną poprawę. Pani psychiatra, u której bylam na konsultacji również przemiła i kompetentna. Wyjaśniła mi wszystko bardzo dokładnie. Począwszy od pani w recepcji, wszyscy pracownicy traktują pacjentów indywidualnie i z uwagą. Warto poczekać na wizytę NFZ lub przyjść wcześniej odpłatnie. W środku ładnie i przytulnie, nie czuć atmosfery przychodni. Polecam dorosłym i dzieciom (koleżanka leczy tam syna).
1/5
Bez papierka ze skierowaniem nie masz się co nawet tam pokazywać. Sama recepcja już nie jest miła na starcie. O kolejkach nic nie wiem, ale pewnie jak w każdej takiej placówce liczy się tylko i wyłącznie mamona.
1/5
Psychiatra mnie źle zdiagnozował, dostałam złe leki, bardzo źle się czułam i gdy opowiedziałam lekarzowi o swoich obawach usłyszałam "to normalne"- to nie było normalne. Psycholodzy są mili, ale terminy są za rzadkie, psychoterapia raz na 2 miesiące, to jakiś żart. Spotkania powinny odbywać się przynajmniej raz na tydzień bo inaczej nikomu nie pomożecie, ale jak zapiszecie 30 osób na miesiąc i jedna odwoła wizytę to nic się nie stanie a jak zapiszecie 7 osób na spotkania raz na tydzień i jedna się wysypie to stracicie 1/4 przychodu, czyż nie? Ogólnie Cogito jest bardzo niezorganizowane, nie odbierają telefonów, wpisują pacjentów bez ich wiedzy a później wydzwaniają że nie przyszło się w terminie. Chodziłam tam przez 3 lata i nie dostałam pomocy, ludzie mili ale co z tego jak nie pomagają.
5/5
Leczę się tutaj już kilka lat.
Systematycznie u pani dr Kingi Kowalewskiej, za którą przywędrowałam tutaj z przychodni na Batorego =) oraz u pani psycholog Sandry Majchrzyckiej. Jestem bardzo zadowolona.
W sytuacjach awaryjnych zawsze mogę liczyć na pomoc. Przede wszystkim pani z rejestracji, bo to ona jest na pierwszej linii kontaktu z klientami tej przychodni. I tak, czasem dodzwonić się jest trudno, ale pani rejestratorka ma tylko dwie ręce i jedną głowę - więcej wyrozumiałości a wszystkim nam będzie łatwiej.
5/5
Super poradnia, polecam z całego serca
5/5
Poradnia godna polecenia.
5/5
Polecam w 100%, pracownicy posiadający wielkie serce, niezwykle pomocni i zaangażowani, posiadają ogromną wiedzę. Cieszę się, że jest takie miejsce. Jeśli ktoś się zastanawia nad wizytą, to piszę szczerze - na prawdę warto! Dobre miejsce i dobrzy ludzie, którzy chcą pomagać potrzebującym. Fachowa pomoc psychologiczna, duże zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów. Warto skorzystać z doświadczenia i wiedzy pracujących tutaj specjalistów.
1/5
Dlaczego nie mozna się dodzwonić do przychodni od kilku tygodni,nikt nie odbiera telefonu,dzwonię po kilkadziesiąt razy dziennie,nie mogę się zarejestrować na następną wizytę a kończą mi się leki,przychodnia zamknięta od środka na klucz i tylko kartka wisi z informacją,że rejestracja wyłącznie telefonicznie....i błędne koło..o co tu chodzi..szok...ktoś coś wie ????
1/5
Podzielam opinię p. Miki z dn. 16.02.20r. Konsultacja u psychologa co 3 tygodnie, 6 tygodni, bo nie ma miejsc. To nie prawda!!!. Jak taki psycholog może pomoc, zresztą było widać rażący brak kompetencji. Doświadczenie na własnej skórze. Lepiej było zrezygnować niż przechodzić dodatkowy stres.
Dodaj opinię

Adres:

Blankowa 50c, Wałbrzych

Numer telefonu:

NZOZ Poradnia Psychiatryczno Psychologiczna "Cogito" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Poradnia Psychiatryczno Psychologiczna "Cogito"