NZOZ Poradnia Psychiatryczno Psychologiczna "Cogito"

Blankowa 50c
Wałbrzych
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia psychologiczna
Psycholog
67 dni help 74 666 76 75
Poradnia zdrowia psychicznego
Psychiatra, Psycholog
0 dni help 74 666 76 75

Opinie o NZOZ Poradnia Psychiatryczno Psychologiczna "Cogito"

Dodaj opinię
5/5
Bardzo przyjazna atmosfera od pierwszego telefonu i podczas wszystkich wizyt. Czuć, że lekarze, u których ja byłam, są ludźmi z powołania, wyrozumiałymi i naprawdę chcącymi pomóc. Gorąco polecam.
5/5
Korzystam w tej Poradni zarówno z pomocy psychiatrycznej, jak i psychologicznej. Z obu jestem bardzo zadowolona. Pracownicy nie tylko świetnie przygotowani merytorycznie, ale także osobowościowo. Każdego pacjenta traktują indywidualnie i z dużą troską. Polecam.
5/5
Korzystam ze stałego leczenia psychiatrycznego i doraźnych wizyt u psychologa. Zawsze pracownicy mają dla mnie czas i uwagę. Z wizyt wychodzę zadowolony i widzę dużą poprawę w samopoczuciu. Polecam zarówno psychologów, jak i psychiatrów.
Aha, ładny budynek i warunki w środku. Miło i przytulnie.
5/5
Z poradni korzystam ja, mój mąż i nasza córka. Wszyscy jesteśmy zadowoleni. Opieka psychiatryczna bardzo profesjonalna, a dodatkowo czujemy się tu ważni i zaopiekowani. Psychoterapia moja i córki rewelacyjna. Pani nie tylko przesympatyczna, ale przede wszystkim pełna zainteresowania i troski o nas. Pracuje ze zrozumieniem i nie lekceważy żadnych naszych problemów. A co najważniejsze, jest skuteczna.
Ładny wystrój i atmosfera, a Pani w rejestracji przemiła. Gorąco polecam.
5/5
Byłam już w kilku poradniach i nigdzie nie zostałam tak dobrze potraktowana, jak w Cogito. Moja psycholog i psychoterapeutka pani Aldona Krzempek-Obuchowska to rewelacja. Świetna w kontakcie, a przede wszystkim tak skutecznie ze mną pracuje, jak nikt wcześniej. Już widzę ogromną poprawę. Pani psychiatra, u której bylam na konsultacji również przemiła i kompetentna. Wyjaśniła mi wszystko bardzo dokładnie. Począwszy od pani w recepcji, wszyscy pracownicy traktują pacjentów indywidualnie i z uwagą. Warto poczekać na wizytę NFZ lub przyjść wcześniej odpłatnie. W środku ładnie i przytulnie, nie czuć atmosfery przychodni. Polecam dorosłym i dzieciom (koleżanka leczy tam syna).
1/5
Bez papierka ze skierowaniem nie masz się co nawet tam pokazywać. Sama recepcja już nie jest miła na starcie. O kolejkach nic nie wiem, ale pewnie jak w każdej takiej placówce liczy się tylko i wyłącznie mamona.
Dodaj opinię

Adres:

Blankowa 50c, Wałbrzych

Numer telefonu: