NZOZ Poradnia Psychiatryczno Psychologiczna "Cogito"

Blankowa 50c
Wałbrzych
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia psychologiczna
Psycholog
10 dni74 666 76 75
Godziny rejestracji:
PN10:00-18:00
WT13:00-19:00
ŚR08:00-16:00
CZ10:00-18:00
PTnieczynne
Godziny przyjęć:
PN07:30-19:00
WT09:00-16:00
ŚR09:00-16:00
CZ12:00-18:00
PT11:00-17:30
Poradnia zdrowia psychicznego
Psychiatra, Psycholog
21 dni74 666 76 75
Godziny rejestracji:
PN09:00-19:00
WT09:00-19:00
ŚRnieczynne
CZ08:00-15:00
PT09:00-18:30
Godziny przyjęć:
PN09:00-20:00
WT10:00-19:00
ŚR08:00-20:30
CZ09:00-20:00
PT08:30-18:30

Opinie o NZOZ Poradnia Psychiatryczno Psychologiczna "Cogito"

Dodaj opinię
5/5
Bardzo przyjazna atmosfera od pierwszego telefonu i podczas wszystkich wizyt. Czuć, że lekarze, u których ja byłam, są ludźmi z powołania, wyrozumiałymi i naprawdę chcącymi pomóc. Gorąco polecam.
5/5
Korzystam w tej Poradni zarówno z pomocy psychiatrycznej, jak i psychologicznej. Z obu jestem bardzo zadowolona. Pracownicy nie tylko świetnie przygotowani merytorycznie, ale także osobowościowo. Każdego pacjenta traktują indywidualnie i z dużą troską. Polecam.
5/5
Korzystam ze stałego leczenia psychiatrycznego i doraźnych wizyt u psychologa. Zawsze pracownicy mają dla mnie czas i uwagę. Z wizyt wychodzę zadowolony i widzę dużą poprawę w samopoczuciu. Polecam zarówno psychologów, jak i psychiatrów.
Aha, ładny budynek i warunki w środku. Miło i przytulnie.
5/5
Z poradni korzystam ja, mój mąż i nasza córka. Wszyscy jesteśmy zadowoleni. Opieka psychiatryczna bardzo profesjonalna, a dodatkowo czujemy się tu ważni i zaopiekowani. Psychoterapia moja i córki rewelacyjna. Pani nie tylko przesympatyczna, ale przede wszystkim pełna zainteresowania i troski o nas. Pracuje ze zrozumieniem i nie lekceważy żadnych naszych problemów. A co najważniejsze, jest skuteczna.
Ładny wystrój i atmosfera, a Pani w rejestracji przemiła. Gorąco polecam.
5/5
Byłam już w kilku poradniach i nigdzie nie zostałam tak dobrze potraktowana, jak w Cogito. Moja psycholog i psychoterapeutka pani Aldona Krzempek-Obuchowska to rewelacja. Świetna w kontakcie, a przede wszystkim tak skutecznie ze mną pracuje, jak nikt wcześniej. Już widzę ogromną poprawę. Pani psychiatra, u której bylam na konsultacji również przemiła i kompetentna. Wyjaśniła mi wszystko bardzo dokładnie. Począwszy od pani w recepcji, wszyscy pracownicy traktują pacjentów indywidualnie i z uwagą. Warto poczekać na wizytę NFZ lub przyjść wcześniej odpłatnie. W środku ładnie i przytulnie, nie czuć atmosfery przychodni. Polecam dorosłym i dzieciom (koleżanka leczy tam syna).
1/5
Bez papierka ze skierowaniem nie masz się co nawet tam pokazywać. Sama recepcja już nie jest miła na starcie. O kolejkach nic nie wiem, ale pewnie jak w każdej takiej placówce liczy się tylko i wyłącznie mamona.
1/5
Psychiatra mnie źle zdiagnozował, dostałam złe leki, bardzo źle się czułam i gdy opowiedziałam lekarzowi o swoich obawach usłyszałam "to normalne"- to nie było normalne. Psycholodzy są mili, ale terminy są za rzadkie, psychoterapia raz na 2 miesiące, to jakiś żart. Spotkania powinny odbywać się przynajmniej raz na tydzień bo inaczej nikomu nie pomożecie, ale jak zapiszecie 30 osób na miesiąc i jedna odwoła wizytę to nic się nie stanie a jak zapiszecie 7 osób na spotkania raz na tydzień i jedna się wysypie to stracicie 1/4 przychodu, czyż nie? Ogólnie Cogito jest bardzo niezorganizowane, nie odbierają telefonów, wpisują pacjentów bez ich wiedzy a później wydzwaniają że nie przyszło się w terminie. Chodziłam tam przez 3 lata i nie dostałam pomocy, ludzie mili ale co z tego jak nie pomagają.
5/5
Leczę się tutaj już kilka lat.
Systematycznie u pani dr Kingi Kowalewskiej, za którą przywędrowałam tutaj z przychodni na Batorego =) oraz u pani psycholog Sandry Majchrzyckiej. Jestem bardzo zadowolona.
W sytuacjach awaryjnych zawsze mogę liczyć na pomoc. Przede wszystkim pani z rejestracji, bo to ona jest na pierwszej linii kontaktu z klientami tej przychodni. I tak, czasem dodzwonić się jest trudno, ale pani rejestratorka ma tylko dwie ręce i jedną głowę - więcej wyrozumiałości a wszystkim nam będzie łatwiej.
5/5
Super poradnia, polecam z całego serca
5/5
Poradnia godna polecenia.
5/5
Polecam w 100%, pracownicy posiadający wielkie serce, niezwykle pomocni i zaangażowani, posiadają ogromną wiedzę. Cieszę się, że jest takie miejsce. Jeśli ktoś się zastanawia nad wizytą, to piszę szczerze - na prawdę warto! Dobre miejsce i dobrzy ludzie, którzy chcą pomagać potrzebującym. Fachowa pomoc psychologiczna, duże zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów. Warto skorzystać z doświadczenia i wiedzy pracujących tutaj specjalistów.
1/5
Dlaczego nie mozna się dodzwonić do przychodni od kilku tygodni,nikt nie odbiera telefonu,dzwonię po kilkadziesiąt razy dziennie,nie mogę się zarejestrować na następną wizytę a kończą mi się leki,przychodnia zamknięta od środka na klucz i tylko kartka wisi z informacją,że rejestracja wyłącznie telefonicznie....i błędne koło..o co tu chodzi..szok...ktoś coś wie ????
1/5
Podzielam opinię p. Miki z dn. 16.02.20r. Konsultacja u psychologa co 3 tygodnie, 6 tygodni, bo nie ma miejsc. To nie prawda!!!. Jak taki psycholog może pomoc, zresztą było widać rażący brak kompetencji. Doświadczenie na własnej skórze. Lepiej było zrezygnować niż przechodzić dodatkowy stres.
1/5
Zostawili mnie bez leków kiedy redukowalem dawkę już na zero. Dziś mam już zawroty głowy i nie wiem co robić dalej. Może trafię na ludzkie odruchy w innym miejscu. W cogito, dla pani z recepcji, liczy się, co myśli lekarz, nie pacjent i jego choroba. Omijajcie, bo zostaniecie z ręką w nocniku w którymś momencie jeśli jesteście z NFZ. Nie polecam
Dodaj opinię

Adres:

Blankowa 50c, Wałbrzych

Numer telefonu:

NZOZ Poradnia Psychiatryczno Psychologiczna "Cogito" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Poradnia Psychiatryczno Psychologiczna "Cogito"