1. Dermatolog
  2. Śląskie
  3. Gliwice

NZOZ "Poradnia Skórno-Wenerologiczna" - Dermatolog

Dworcowa 43
Gliwice
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
33 dni help 32 231 73 23
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o NZOZ "Poradnia Skórno-Wenerologiczna"

Dodaj opinię
5/5
Ponad rok oczekiwania na przyjecie przez dermatologa?
W jakim świecie my żyjemy?
Nie masz kasy na prywatną wizytę, to cierp człowieku.
Jak po roku będą wyglądały dolegliwości skórne, skoro to dzisiaj masz objawy i potrzebujesz pomocy?
1/5
PO KIEGO TEN TEL JEST SKORO CALY CZAS ZAJETE A RACZEJ AUTOMAT NAWET NIE WYBIERA TYLKO OD RAZU PODAJE KOMUNIKAT ZE ZAJETE.....
5/5
czeka się krótko ,wizyty nawet tego samego dnia ,najlepsza przychodnia dermatologiczna w gliwicach
1/5
Paniom w rejestracji nawet nie chce się odbierać telefonu, ponieważ mają włączony automat. Jeżeli nie chce im się pracować to niech się zwolnią . Robią pacjentom wielką łaskę . Do innych przychodni można się dodzwonić bez problemu. Tutaj to jest raczej niemożliwe . Próbuję się dodzwonić od kilku dni i nie ma szans .
1/5
Funkcjonowanie poradni poniżej przeciętnej. Czekasz oczekiwania ponad dwa miesiące, a potem nawet nikt Cię nie poinformuje, iż dr w danym dniu nie będzie. Oczywiście dodam iż nikt nie odbiera telefonów. Traktują pacjentów jak zło... Kolejny termin za półtora miesiąca.
1/5
Problem z odbieraniem telefonu to jakaś masakra
1/5
Koszmarna Pani w rejestracji. Niemiła, nieuprzejma, opryskliwa, o empatii nie wspomnę.
Pacjenta traktuje z wyższością, jak zło konieczne. Dodzwonić się nie można, linia cały czas zajęta.
Na pytanie dlaczego, usłyszałam, że telefon się wyładował z nadmiaru dzwoniących osób.
Aha i oczywiście opryskliwa informacja od Pani, że rejestracja jest czynna tylko do godz. 15, mimo że chodziło tylko o umówieni terminu wizyty.
Po pierwszym kontakcie z rejestracją, wizyta w tej przychodni jest ostatecznością.
1/5
Przychodnia ta to zupełny brak organizacji. Nigdzie nie ma podanych godzin pracy lekarzy, więc nikt nie wie do której powinni pracować. Może celowo na drzwiach gabinetów czy w rejestracji brak tej podstawowej informacji. W kwietniu 2018r przy upale na zewnątrz 25 stopni w przychodni włączony jest kaloryfer!
Do dr Danikiewicz czeka się na wyznaczoną wizytę ponad 3 godz., mimo wpisanej przez lekarza na kartce terminu i godziny wizyty. Nawet gdy jest przyjęta poza koleją osoba w ciąży czy z małym dzieckiem - to kilka godzin czekania wynika z przyjmowania osób prywatnie (bez skierowania np. na zabieg laserem czy wizyty kontrolne). A osoby takie powinny być przyjmowane po zarejestrowaniu i mieć wystawiany rachunek.
1/5
koszmarna obsługa w rejestracji ,nie można dodzwonić się ,brak godzin przyjeć lekarzy na drzwiach gabinetów oraz informacji ,że mają urlopy, 30 maja usiłowałam dowiedzieć się jak przyjmuje mój lekarz ale agresywna rejestratorka trzasnęła mi drzwiami przed nosem warcząc, że ona teraz rejestruje pacjentów .Informacji udzieliła mi inna pani ,która akurat przechodziła korytarzem .
5/5
Świetna obsługa medyczna, krótki czas oczekiwania na wizytę. Polecam
1/5
Komuna. Panie w rejestracji opryskliwe i nieuprzejme. U prywaciarza nauczyłyby się szacunku do ludzi i pracy.
1/5
potwierdzam wszystkie negatywne opinie o paniach z rejestracji, brak szacunku do pacjenta to tam norma, opryskliwość tych pań, kompletny brak organizacji pracy w rejestracji, odbieranie telefonów - poniżej zera. Lekarze bez zarzutu ale nic nie pomoże bo panie z rejestracji są ważniejsze od kierowniczki przychodni. Jak najszybciej bym je zwolnił i na kasę do Hipermarketu na naukę pokory i pracy.
1/5
Ja również zgadzam się z negatywnymi opiniami powyżej. To niepojęte ! Panie w rejestracji są okropne, nie miłe, udzielają informacji z ogromną łaską. Wydaje się, że pracują tam za karę. Dzień, dwa, zajmuje mi dodzwonienie się. Tak jak wyżej, nigdzie nie ma podanych godzin pracy lekarzy, co ułatwiło by sprawę.. lekarze super, ale te "damy"...Szkoda słów
1/5
Od kilku dni próbuję się dodzwonić do rejestracji. Nie ma szans!
1/5
Skandaliczne traktowanie pacjenta. Nieuprzejmość połączona z ignorancją. pani (celowo z małej litery) BLONDYNKA w rejestracji obrażona na cały świat, opryskliwa. Za grosz empatii, z kultura osobistą też kiepsko. DRAMAT. Zastanawiające jest to, dlaczego ciągle tam pracuje.
Może warto opisać sprawę w Gliwice 24, bo myślących podobnie jak ja jest wielu.

5/5
Mam bardzo opinię o Pani Doktor Domańskiej, która ma duże doświadczenie i jest sympatyczną, serdeczną osobą.
1/5
Na obecną chwilę mogę tylko ocenić próbę dodzwonienia się do rejestracji... Myślałam że oceny dotyczące połączeń są mocno przesadzone... Niestety nie są, przez 1,5 godziny podjęłam 76 prób dodzwonienia się, niestety bez skutku...
5/5
. bardzo solidna przychodnia.Personel o wysokim wykształceniu.Dziwię się tylko jak wytrzymują to lekarze przyjmując po 60 lub 70 osób. Mimo to spotykam się tam z wielką życzliwością i fachową na wysokim poziomie opieką, zwłaszcza dr Dolińska i dr Domańska
5/5
przyjeżdżam aż z Suwałk do lekarza w tej przychodni. Trafiłem tu będąc na onkologii przed laty. Kuzyn mnie pokierował, twierdząc , że są bardzo dobrzy lekarze i na pewno mi pomogą na moją przewlekłą przypadłość. Skorzystałem i nie zawiodłem się. Zajęła się mną dr Dolińska, wspaniała i o ogromnej wiedzy lekarz. Od tej pory korzystam z tej przychodni, bo w moim rodzinnym mieście nikt mi nie pomógł.
1/5
Potwierdzam powyższe opinie o wielebnych "paniach" w rejestracji. KOSZMAR.
5/5
Zarejestrowałam się przez telefon, na wizytę czekałam ponad tydzień, a telefony panie odbierają w miarę wolnej chwili, bo tam zawsze jest kolejka przy okienkach.
Niezwykle życzliwa i o wielkiej wiedzy jest Dr Dolińska.
1/5
Pierwsza wizyta z dzieckiem, stała się ostatnią, po tym jak lekarz, który ma przyjmować od godz. 8 o godz. 8.30 jeszcze się nie pojawił w pracy, a Pani w rejestracji mówi ze przecież ona jest w pracy więc o co mi chodzi. Dodam że w poczekalni było już 10 osób, które czekały, a kolejne dochodziły, informacje oczywiście żadnej, nikt nawet nie próbował zadzwonić, żeby dowiedzieć się kiedy lekarz łaskawie przyjdzie do pracy.
1/5
Podczas obecnej pandemii ciężko dostać się do lekarza, zadzwoniłam informacyjnie czy rejestracja w ogóle działa, czy można się zarejestrować na termin do przodu, przy obecnej dezorientacji zadzwoniłam spytać informacyjnie, Pani przez telefon powiedziała, że telefonicznie Pani doktor przyjmuje swoich pacjentów z kartoteki, rozumiem- takie procedury, ale komentarze, to wcześnie się Pani obudziła żeby do lekarza iść są nie na miejscu, nie dzwoniłam tak po uzyskanie takich uszczypliwych komentarzy, epidemię jednak przewidzieć było ciężko, wystarczy się ograniczyć do odpowiedzi na zadawane pytania, komentarze tego typu są zbędne i nic nie wnoszą.
Dodaj opinię

Adres:

Dworcowa 43, Gliwice Śródmieście

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00