NZOZ Poradnia Specjalistyczna "Rehabilitacja"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 05-11-2017.
Słonimska 15/1
Białystok
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Poradnia Specjalistyczna "Rehabilitacja"

Dodaj opinię
5/5
Bardzo polecam tą przychodnię z uwagi na profesjonalizm i bardzo miły i sympatyczny personel, któremu życzę zdrowia i pogody ducha. Z zabiegów rehabilitacyjnych korzystam 10 lat i to tylko na Słonimskiej. Od znajomych często słyszę jak jest w innych przychodniach, więc mam porównanie. Nie zamienię jej na inną a pacjentom radzę czekac w kolejce wytwale bo warto.
1/5
Błędna informacja, że na NFZ. Poradnia świadczy usługi rehabilitacyjne tylko prywatnie, jak usłyszałam: "za pieniądze".
5/5
Polecam ta poradnię jest milo i profesjonalnie oraz jest na NFZ ;), a co do kolejek to nie jest tak długo,ale warto czasem poczekać.
5/5
Bardzo miłe Panie i profesjonalne podejście .
Nie jest prawda że tylko prywatnie .Prywatna rehabilitacja jest w tym budynku lecz po drugiej stronie od wejścia na prawo.
5/5
Sprawna organizacja pracy fizjoterapeutów, specjaliści wysokiej klasy, życzliwość, punktualność i wcale nie tak długie terminy. Polecam i wiem, co piszę.
5/5
Panuje miła i ciepła atmosfera, sympatyczne panie. I chociaż korzystałam z wielu innych ośrodków rehabilitacyjnych, to właśnie na ul. Słonimskiej dowiedziałam się o prawidłowych i bardzo szczegółowych zasadach, jeżeli chodzi o ćwiczenia kręgosłupa, które mogę wykonywać w domu. Brawo panowie. Wielkie wam dzięki.
3/5
Chodziłem rok temu na zabiegi, raczej średnia poradnia. Minusy barak lekarza który kieruję na rech., dość przestarzały sprzed jak i pomieszczenia(mało miejsca na ćwiczenia). Plusy nie za długi okres czekania na zabiegi i miły personel.
5/5
Doskonała organizacja pracy. Braki lokalowe rekompensuje staranne i rzetelne podejście do pacjentów, życzliwość i fachowość personelu.
Niestety, od 1 października 2017r Poradnia nie dostała kontraktu. Jest w stanie likwidacji.
Dobra zmiana nadeszła.
Dodaj opinię

Adres:

Słonimska 15/1, Białystok