NZOZ Praktyka Lekarska Grażyna Skulska

Bogedaina 43
Pszczyna
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza Rodzinnego
32 447 06 53
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia Pielęgniarki Środowiskowej
32 447 06 53
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Poradnia Położnej Środowiskowej
32 447 06 53
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia Lekarza Rodzinnego
32 447 06 53
Profilaktyka gruźlicy
Poradnia Pielęgniarki Środowiskowej
32 447 06 53

Opinie o NZOZ Praktyka Lekarska Grażyna Skulska

Dodaj opinię
5/5
A to Pani z rejestracji, a może Pani doktor są winne temu jak działa nasza opieka zdrowotna? Ona to musi wprowadzić do karteki, po co i dlaczego, myślisz, że to jej wymysł, albo sygerujesz, że ma wymyślać byle co i wpisywać do kartoteki??? Weź się zastanów zanim coś napiszesz.
5/5
Dla dobra pacjenta rejestratorka pyta o przyczynę wizyty w moim gabinecie i na moje polecenie-chodzi o dobro dzieci-żeby dzieci niezaradnych matek ,które musza z każdym katarkiem i zaczerwieniona pupka zasięgnąć porady lekarskiej nie zajmowały miejsc naprawdę chorym dzieciom,nie zarażały się w poczekalni ,Pani Magda jest dla mnie wspaniałym pracownikiem i bardzo doceniam jej ciężka prace ,
4/5
Moim zdaniem to że w rejestracji pytają co i jak jest bardzo dobre, w niektórych poradniach dzieci zdrowe wymieszane z chorymi, to dopiero porażka!
1/5
Nie polecam, lekarka nie zna się na badaniu dzieci, nie wie co powinno robić dziecko na dany miesiąc. Nasze dziecko zaczęło bardzo późno rehabilitację bo żyliśmy w przekonaniu że jest wszystko w porządku.
5/5
Pani Wiolu-na skierowaniu do specjalisty jest potrzebne rozpoznanie-dlatego bezczelna rejestratorka pytała Panią o powód skierowania,troszkę pomyśleć trzeba...mam nadzieję ,że Pani zmieniła lekarza i hejtuje Pani kogoś innnego,jeszcze nigdy,ŻADNEMU pacjentowi nie odmówiłam skierowania do specjalisty,więc Pani bezczelnie kłamie!!!!W dobie "bomisiów"(bo mi się należy) nie ma co zadzierać z mało inteligentnymi pacjentami,bo w internecie obsmarują !!!!
5/5
Do Pana Anonima-dziecko opisane w opini choruje na rdzeniowy zanik mięśni.W tej chorobie,w tym przypadku objawy pojawiły się ok.6 miesiąca życia i wtedy właśnie skierowałam dziecko do diagnostyki neurologicznej,która potwierdziła rozpoznanie,wcześniej rodzice oskarżali mnie,że szczepienie spowodpowało regres w rozwoju.Oczywiście,żadnego przepraszam nie było.Straszna choroba,rozumiem rozpacz rodziców i chęć znalezienia winnego,lekarza zawsze można anonimowo opluć....pediatra z Tychów dr.Ciemięga walczy z takimi nieprawdziwymi oskarżeniami w sądzie,uważam,że traci czas i zdrowie.Straszna choroba i postaram się pomagać ,chociaż rodzice zmienili lekarza,
5/5
Do MAMY-proszę podać jakieś szczegóły,żebym mogła się bronić-mój prawnik twierdzi,że nie jest Pani anonimowa,prokuratura Panią łatwo znajdzie,za takie oskarżenia grozi kara sądowna.Narusza Pani moje dobre imię na które pracowałam 30 lat,dość tego!!!Lekarze!Brońmy się przed anonomowymi głupotami,które wypisują inteligentni inaczej!!!!Dr.Ciemięga z Tychów zaczął z tym walczyć na drodze sądowej,nie jesteśmy bezbronni!!!!
5/5
Pani skulska jest bardzo dobrym lekarzem wyrozumiałym cierpliwym umie pomóc dorazic wiec jak mam jakis problem czy watpliwośc to zglaszam sie do niej z prawdziwego powodu jak jestem chora i nie biegam z byle czym świetny lekarz
3/5
Pani doktor bardzo profesjonalnie niestety Jedna z pan w rejestracji pominęłam się z zawodem nie miła arogancja dama .
5/5
Jak dla mnie Pani dr Skulska jest NAJLEPSZYM pediatra jakiego spotkałam!!!Leczylam w szpitalu córkę. Pomimo sanepidowskich wynikow, ze są bakterie, ktore powinno sie leczyc, kazali mi dawac probiotyk i koniec... Po kilku tyg znow te same objawy. Pani dr Skulska od razu trafila z diagnoza( a nie jak inni pediatrzy: moze mleko zmienic? Moze gastrolog?).Przesympatyczna, konkretna, majaca naprawdę duża wiedze!A co do Pani w rejestracji...Ja trafilam na mila obsluge. Jestem naprawdę zadowolona!
5/5
Pierwsza wizytę odbyłam prywatnie , ponieważ lekarz mojego dziecka 2 miesiące nie potrafił mu pomoc.Po wizycie u pani doktor dziecko juz po 3 dniach miało widoczna poprawe.Przepisalam synów do pani doktor bo uważam ja za kompetentną osobę i bardzo mila . Co do pan rejestratorek tez nie mogę mieć żadnych zarzutów .Mile pomocne .Wydaje mi się ze rodzice są zbyt rozszczeniowi, wiedza najlepiej .Ten problem jest widoczny także w przedszkolach , szkołach! Ja z czystym sumieniem polece panią doktor
5/5
Świetny lekarz
5/5
Jako lekarz Pani doktor ma dużą wiedzę, wysłucha, wypyta, zawsze do pacjenta miła i wyrozumiała, nigdy nie miałam problemów z uzyskaniem skierowania czy to na badania, czy na rehabilitację. Uważam, że wiele opinii na temat Pani doktor jest krzywdzących, naprawdę jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem.
5/5
Ja i moja córka od prawie 20 lat jesteśmy pacjentami Pani doktor i muszę przyznać że przez te wszystkie lata Pani doktor zawsze była profesjonalistą i dobrym człowiekiem. Służy radami do dzisiaj,,,,,jak dla mnie to jeden z najlepszych lekarzy ,lekarz godny zaufania i polecenia
5/5
Złego słowa nie powiem na Panią Doktor! Jak dla mnie lekarz z powołaniem, nigdy nie odmówiła pomocy, zawsze trafnie oceniła chorobę, przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta. Uczęszczam od najmłodszych lat do Pani Doktor i teraz wiem, że moje dziecko również będzie!
5/5
Od 13 lat chodzimy z Mariuszkiem do p.Skulskiej , zawsze postawi dobrą diagnozę , ma podejście do dzieci .Mój syn uśmiecha się podczas badania , u innych lekarzy płacze .Mój syn jest niepełnosprawny i na swojej drodze spotkaliśmy już wielu lekarzy .Polecam panią doktor moim znajomym jest bardzo dobrym pediatrą. Zawsze doradzi , podpowie do jakiego specjalisty iść , wypisze skierowanie lub receptę na leki .Niedawno urodziłam drugiego syna i już byliśmy u pani doktor na pierwszej wizycie i na szczepieniu . Polecam .
5/5
Przez kilka lat byłam razem z dziećmi pacjentami Pani dr. Skulskiej. Po przeprowadzce zmieniłam lekarza i
.. Po 8 latach wracam do mojej dr . Grazyny Skulskiej.Zderzylam się kiedyś z szczerym komentarzem od Pani dr.ale nie byłam oburzona.. rodzic czasem popada w histerię i kubek zimnej wody sie przyda. Mam dość chodzenia do przychodni w której czekają jak to ja im powiem co mi jest i co mają przepisać. Pani dr zawsze nam pomogła. Szukała.. sprawdzała..doradzala. wychodząc od niej z gabinetu nie miałam wrażenia że to był zmarnowany czas. A zgadzam się z tym że czasem dziecko dwa razy kichnie i rodzice biegną do lekarza a że np. w domu mają po 25 stopni !! i dziecko najzwyczajniej nie ma czym oddychać to tego nie biorą pod uwagę! A jak im się zwróci uwagę to lekarz nie kompetentny ! Z ręką na sercu polecam dr. Skulską
5/5
Witam dokładnie wczoraj przepisałam mojego syna do pani doktor zadzwoniłam miałam tele poradę pani doktor zadzwoniła do mnie po 5 min i powiedziała że mam przyjść za godzinę z dzieckiem . Wcześniej nie miałam czegoś takiego u wcześniejszego lekarza dlatego ta pani ma już u mnie wielkiego plusa . Nie rozumiem dlaczego piszecie tu że odmawiają wam wizyty . W naszym przypadku takiego czegoś nie było więc już wiem że niektórzy tutaj kłamią
5/5
A ja, powiem wam tak. Bardzo cenie panią doktor. Chodziłam jako dziecko kiedy pani doktor przyjmowała w sanusie. Serce na dłoni. Złota kobieta. Dzieci zapisałam jak mlodsze było po szczepieniach. Dobrze nie, weszliśmy a już było litanię co odstawić bo dziecko miało skazę białkowa. Wyszłam że skierowaniem do specjalisty dla dzieci, z receptami i skierowaniami na, badania. Leczenie ustawione idealne, telefon po otrzymaniu wyników z Laboratoriu. Po poprzednim lekarzu leczenie ciągnęło się pół roku. Nigdy nie usłyszałam odmowy co do skierowania czy recepty. Nawet jak wysłałam zdjęcie, otrzymałam wiadomość żeby zadzwonić rano po skierowanie. Dostaliśmy je od ręki i to na cito.
Jak myślicie dlaczego ciężko się dodzwonić rano? Bo tylu rodziców powierza pani doktor swoje dzieci.
1/5
Przestrzegam przed tym konowałem. Arogancka i narcystyczna kobieta.
1/5
Dla mnie ta Pani..jest skończona niech się cieszy że to jej nie strasznono policja i sądem..nie polecam i wszystkim odradzam.. Udaje mila sympatyczna A tak naprawdę nie jest jak i ta recepcjonistka brak słów to samo..bez komentarza
5/5
Najlepsza Pani Doktor, zawsze pomocna, ma tak bogatą wiedzę, wiec jestem pewna że jesteśmy w dobrych rękach :)
5/5
Super przychodnia-mała,kameralna,pomocny personel-trafne leczenie
5/5
Lekarka zna mnie od bajtla,wie co mi pomaga,trafne leczenie i profilaktyka-przestałem tyle chorować ,po rzeprowadzce do Katowic nie zmieniam lekarza,bo tutaj mam zawsze wizytę w tym samym dniu,recepty od ręki,badania i skierowania na telefon w 3 minuty,a znajomi mówią,że w ich przychodniach trzeba czekać kilka dni nawet na receptę albo wizytę -nie wierzą że tak może być
5/5
Odwołuję swoją negatywną opinię o robieniu kasy i promowaniu rodziny-nie chciały mi panie w rejestracji wypisać miesiąca L4 chociaż byłam zmęczona i potrzebowałam wypoczynku,dopiero w NFZ wytłumaczyli mi,ze faktycznie mi się nie nalezalo
5/5
Fantastyczna,kameralna przychodnia-wizyta trwa tak długo,ile potrzeba do przeprowadzenia wywiadu i zbadania dokładnie pacjenta-w poprzedniej przychodni to były 3 minuty bez kontaktu wzrokowego z lekarzem,który wpatrywał się w komputer
5/5
Mam zaufanie do Pani doktor Skulskiej bo ona po moimpobycie w szpitalu zauważyła,zeprzeoczyli cukrzycę -teaz mam pompę insulinową -jak mógł przeoczyć w szpitalu,że mam 600 cukru???
5/5
Uratowała mi życie-zauważyła zmiany w mowie i padanie kącika ust-tętniak mózgu wcześnie wykryty i zoperowany pozwolił mi uniknąć tragedii-dziękuję
Dodaj opinię

Adres:

Bogedaina 43, Pszczyna

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00