NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego "Życie" A.Dzioba, I.Nieznańska, D. Tokarska

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Lubartowska 64
Lublin
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego "Życie" A.Dzioba, I.Nieznańska, D. Tokarska

Dodaj opinię
5/5
Od 10 lat korzystam z tej praktyki lekarza rodzinnego. Jestem bardzo zadowolony
1/5
25-09-2019 od rana to jest od godziny 8 do 14 próbuje zarejestrować się do lekarz ale to telefonicznie nie jest możliwe. Mimo że linia jest wolna nikt nie podnosi słuchawki więc po co podawać dane kontaktowe . Może należy poinformować pacjentów że możliwość rejestracji jest tylko osobista. Więc ja jako osoba pracująca mam małe szanse aby uzyskać poradę lekarską - chyba
co tu nie działa.
5/5
Wspaniała obsługa, super lekarze.
1/5
Obsługa interesantów w dobie pandemii jest na bardzo niskim poziomie. Pani w rejestracji gdy powiedziałam że boli mnie ucho zapisała mnie za 3 dni na teleporade (po weekendzie) jak lekarz może zajrzeć do ucha przez telefon już nie potrafiła mi odpowiedzieć, poszłam do luxmedu, zapłaciłam za wizytę i okazało się że to zapalenie, niepotrzebnie rozwijaloby się ono przez kolejne dni. I po co płacę składki? Żadna z teleporad nie odbyła się też o umówionej godzinie, Panie podają widelki że lekarz zdzwoni np 10-13 , a dzwoni 9.00. Nie polecam
5/5
Od dziecka jestem w tej przychodni , i muszę powiedzieć że nigdy nie czułam się tak dobrze gdy idę do lekarza. Panie na rejestracji bardzo miłe i pomocne , a Doktor Nieznańska jest niezastąpiona ! Wspaniały lekarz , pomocny , zawsze można na Doktor liczyć , polecam z czystym sumieniem!❤️
1/5
Nie polecam. Teleporada czekanie 2 tyg. Operacja przegrody nosowej a najważniejsze to maska na twarzy a nie zdrowie pacjentów. Wulgarne panie na recepcji.
1/5
Witam jestem w tej przychodni od lat ...i od lat był problem z leczeniem pacjenta ...nawet swoje dziecko zabrałam z tej przychodni po nie spełna roku gdyż nigdy nie widziano problemu , dzwoniąc umawiać się na wizytę trzeba czekać tygodnie , nie mówiąc nic o dodzwonieniu się do przychodni (pewnego dnia dzwoniłam będąc w przychodni -panie recepcjonistki piły kawę zadowolone )tłumacząc się że jest problem z telefonem .hm... Wczoraj miałam teleporade nie chcąc czekać aż te starsze osoby porozmawiają i wezmą recepty kiedy w tych czasach można to zrobić raz dwa ale nie oceniając innych poczekałam na teleporade 2 tyg ..która nic nie wskurala ...ponieważ pani doktor powiedziała że nie da mi skierowania na badania muszę być osobiście ,do zwykłej morfologii? Bardzo zastanawiające jest zachowanie podejscia lekarzy ...szczerze odchodzę jutro z tej przychodni ponieważ mam bardzo przykre doświadczenia co do leczenia i przyjmowania pacjentów ....tak żeby ostrzec innych to dwie osoby były w szpitalu ...po diagnozie lekarek z tej przychodni ...nic się nie działo a jednak przypadków jest więcej gdzie pojawiał się sor bądź pogotowie w domu ....dlatego piszę swoją opinię żeby na przyszłość młodzi czy starsze osoby były świadome jaka przychodnie wybraly

..
1/5
Opinie sa usuwane automatycznie ! Dzisiaj miałam teleporade na której doktor nie chciała mi dać skierowania na zwykłe badania morfologii ? Człowiek chcąc wiedzieć czy coś dzieje nie dostaje tej pomocy ?
5/5
Najlepsza i najmilsza obsługa jaką spotkałem na nfz serdecznie polecam każdemu kto zastanawia się gdzie zapisać się do praktyki rodzinnej
Dodaj opinię

Adres:

Lubartowska 64, Lublin Śródmieście

Strona internetowa: