NZOZ "Promedica"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 22-12-2019.
Młodzieżowa 35
Chojnice
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Promedica"

Dodaj opinię
1/5
Naciągacze jakich mało.najpierw chwilę terapia z NFZ a potem,jak pacjent się oswoi w terapii i przywiązuje do terapeuty to bez ceremonii każą sobie płacić klamiąc ze NFZ wyczerpał limity.
1/5
Przyszłam ze skierowaniem do psychologa, doradzono mi na 1 wizycie udać się do psychiatry w celu 'diagnozy i dobrania odpowiedniego leczenia, wdrożenia ewentualnych leków'. Zaufałam, zgodziłam się. By skrócić czas oczekiwania z 3 msc do 3 tygodni zapisałam się prywatnie. 130 zł za odpowiadanie na podstawowe pytania. Lekarz nie spytał nawet jak się czuje. Zalecenie: terapia u psychologa. Czyli to co poradził lekarz POZ. Czuję się naciągnęta. Ta wizyta nic mi nie dała. Nic. Na terapię się nie dostałam,bo wolny jest tylko 1 termin. No, chyba,że prywatnie. Wtedy znajdzie się termin który mi odpowiada. Dziwne prawda?
1/5
Zapomniałam dodać, że 'badanie' nie trwało nawet 5 minut.
1/5
Na pierwszej terapii pytała czy jestem prywatnie czy na NFZ Odczułam to że jestem na NFZ Jakbym ją nudziła, bezczelnie patrzała zamyślona w podłogę innym razem machała stopą jakby oglądała sobie kozaki. Na 3 wizycie powiedziała, że to będzie terapia długoterminowa a na NFZ do pół roku potem
1/5
Cd. Nie wchodził już tekst - po pół roku mam płacić. Na pierwszej wizycie powiedziała , że terapia to diagnoza , że pierwsze wizyty polegają na jej pytaniach pot postawi diagnozę i zaproponuje sposób terapii. Po kolejnych spotkaniach zapytałam o diagnozę i powiedziała, że gdybym nie zapytała to ona by nie pamiętała. Diagnozy o tak nie usłyszałam ani propozycji leczenia tylko, że będę musiała płacić. Wcale nie zadawała pytań tylko kiwała że mam zacząć. Kiedy nie wiedział co mam mówić, powiadała że to mój czas.Kiedy mówiłam też było źle bo podobno mówiłam żeby tylko mówić Wszystkie terapeutki są W TRAKCIE SPECJALIZACJ może dlatego tak jest. Nie polecam. OPUS sto razy lepszy
Dodaj opinię

Adres:

Młodzieżowa 35, Chojnice

Strona internetowa:

NZOZ "Promedica" na mapie
Widok z ulicy NZOZ "Promedica"