NZOZ Proxima

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Jarzębinowa 24c
Świdnica
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Proxima

Dodaj opinię
1/5
W 2015 r. udałam się po pomoc do tego Centrum w celu osadzenia mostu za zębach 21-12 , ponieważ inny stomatolog zniszczył mi zęba 11. W 2015 r. lek. stom. B.Banasiewicz pracujący jeszcze wtedy w Centrum Stomatologii Estetycznej, Ortodoncji i Implantologii Proxima Spółka Partnerska. Jarzębinowa 24C. 58-100, Świdnica osadził most porcelanowy trzypunktowy na podbudowie z metalu za zębach 21-12. Niestety po dwóch miesiącach wytworzyła się luka między przęsłem mostu a dziąsłem, samo dziąsło zsiniało. Lekarz ten uznał reklamację i w 2016 r.osadził nowy most pełnoceramiczny trzypunktowy na podbudowie z cyrkonu. Przy okazji doprowadził do zapalenia miazgi w zębie 21. Uznał reklamację i wykonał leczenie kanałowe zęba 21 na swój koszt. W ciągu 3 ostatnich lat zgłaszałam mu na wizytach kontrolnych dolegliwości przy brodawce dziąsłowej zęba 21 tj: krwawienia , występujący co jakiś czas obrzęk dziąsła . Twierdził , że to moja wina , bo nie taka pasta , nie taka szczoteczka , za mocno szczotkuję zęby. Lekarz to bagatelizował , w 2017 r. zakończył praktykę w w/w Centrum a ja zostałam z problemem , który w 2019 r. skończył się przetoką ropną , ponieważ ów lekarz przy osadzaniu mostu w 2016 r. pozostawił cement w kieszeni dziąsłowej, nastąpiła w końcu ruchomość mostu i nieustępujące krwawienie dziąsła i jego obrzmienie, dotkliwa bolesność.Po przeleczeniu się antybiotykami prosiłam lek.stom. B.Banasiewicza o pomoc , niestety wypiął się na mnie i kazał udać się po pomoc do Centrum Stomatologii Estetycznej, Ortodoncji i Implantologii Proxima Spółka Partnerska. Jarzębinowa 24C. 58-100, Świdnica i tam mi pomogą. Pomoc w/w Centrum polegała na tym , że lek.stom. J.Piątkowski i lek.stom. K.Pietruszka , chcieli wykonać ekstrakcję zębów 21,12 i wstawiać implanty , bo stwierdzili pęknięcie korzeni.Dzięki Bogu trafiłam do lek.stom.A.Rybczyńskiego , który uratował mi zęby i osadzi nowy most. Jak się okazało pozostawienie cementu po osadzeniu mostu protetycznego w 2016 r.doprowadziło do jego odcementowania, przetoki ropnej , krwawień , obrzęków , oraz niekończącego się zapalenia przyzębia. Natomiast urazu nie było. Lek.stom. B.Banasiewicz , nie odpisał na reklamację , złożył szkodę do PZU S.A bez mojej zgody i dalej uważa , że nic się nie stało. A ja za leczenie ponoszę koszty 8000,00 zł i wyrzuciłam do kosza most za 5700,00 zł ,nie wspominając o bólu. Centrum Stomatologii Estetycznej, Ortodoncji i Implantologii Proxima Spółka Partnerska. Jarzębinowa 24C. 58-100, Świdnica nie uznało mojej reklamacji , jak stwierdzili to nie ich wina.

Adres:

Jarzębinowa 24c, Świdnica

Strona internetowa:

NZOZ Proxima na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Proxima