NZOZ Prywatna Praktyka Lekarska Dr Jacek Borawski

Bukowskiego 1/2
Białystok
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia diabetologiczna
Diabetolog
14 dni 85 875 55 55
Godziny otwarcia:
PN14:00-19:00
WT14:45-18:45
ŚRnieczynne
CZ08:00-12:00
PTnieczynne
Świadczenia endokrynologiczne
Poradnia Endokrynologiczna
175 dni 85 875 55 55
Godziny otwarcia:
PN08:00-13:00,15:50-18:50
WT08:00-13:00
ŚR08:00-15:00
CZ14:00-18:00
PT08:00-15:00

Opinie o NZOZ Prywatna Praktyka Lekarska Dr Jacek Borawski

Dodaj opinię
1/5
O ILE CO DO LEKARZA PROWADZĄCEGO NIE MAM ZASTRZEŻEŃ TO PANIE Z RECEPCJI OCENIAM NA PONIŻEJ 0. ABY SIĘ UMÓWIĆ NA WIZYTĘ TRZEBA ŁASKAWIE PANIĄ PROSIĆ OSOBIŚCIE WRĘCZ BŁAGAĆ ABY ZAJRZAŁA W KOMPUTER I ZAPISAŁA NA JAKIKOLWIEK TERMIN. BO TELEFON ODKŁADA NA 15 MINUT I NASTĘPNIE SIĘ ROZŁĄCZA. TRZEBA SIĘ OSOBIŚCIE POFATYGOWAĆ I ZOSTAĆ POTRAKTOWANEMU JAK ŚMIEĆ ZA PRZEPROSZENIEM PRZESZKADZAJĄCY W PLOTKACH.
1/5
Potwierdzam opinię poprzedniczki!!!
1/5
Niesympatyczny, złośliwy i nie szanuje pacjentów. Dwukrotnie słyszałam pod gabinetem jego głośne i niemiłe uwagi. Zostałam potraktowana z pogarda za to, że za wcześnie przyszłam. Lekarz z nerwica nie powinien leczyć. Niepolecam
1/5
Tragedia , Panie w recepcji są niekompetentne nie powinny pracować z ludźmi, dodzwonić się do recepcji to jakiś cud , a jak już łaskawie odbiorą to ma się wrażenie że jesteś niechcianym intruzem i przeszkadzasz w bardzo ważnym spotkaniu , zbywają człowieka kłamstwami . Porażka całkowita takich pracowników nie powinno się zatrudniać tylko odsyłać na bezrobocie.
1/5
Potwierdzam opinię o paniach siedzących w recepcji. Masakra na takie trafić. Traktowany jesteś jak intruz a dodzwonić się nie można.
1/5
Potwierdzam wyżej wymienione opinie. Dodzwonić się do przychodni graniczy z cudem.
1/5
Przychodnia nie odbiera telefonów. Jak ktoś ma 100 km do Białegostoku to się nie zarejestruje na wizytę.
1/5
Pracownicy nie życzą sobie telefonów. Tylko po co i dla kogo są? Proponuję zwolnić! Szkoda kasy wyrzucać w błoto.
1/5
Potwierdzam, to jakaś masakra. Dodzwonić się do poradni graniczy z cudem, panie w rejestracji bardzo nieuprzejme, niemiłe. Co do umówienia się na kolejną wizytę, to podawane są błędne informacje.
5/5
a ja się nie zgadzam z osobami powyżej, termin zawsze mam ustalony na miejscu, dziewczyny tam pracujące miłe i pomocne, do doktora chodzę na konsultacje dwa razy w roku i od dobrych sześciu lat, mówi konkretnie i prawdę która czasem może zaboleć ale to jego zawód , mi pomógł bardzo mocno, uważam że zachowany jest tam pełen profesjonalizm jak ze strony lekarskiej a także z logistycznej
4/5
pan doktor nie uprzejmy ale panie w rejstracji bardzo sympatyczne
3/5
rejstracja miła
1/5
miałam przyjemność tam się leczyć to fakt ciężko się dodzwonić . rejestracja jak rejestracja niemam nic do zarzucenia
4/5
Bez zastrzeżeń lekarz i rejestracja
2/5
rejestracja Ok a lekarz ... są lepsi
3/5
Pan doktor to napewno nie z powołania
Pracuje tylko dla .... !!!! Pani w rejestracji bardzo miła i chętnie zapisała mnie na kolejna wizytę czego się ludzie czepiacie !!! Problemów nie macie na doktora piszcie jakie ma Podejście a raczej ze go niema do pacjentów a nie na ta miła rejestratorkę
5/5
Profesjonalne i uprzejme podejście zarówno ze strony lekarza, jak i rejestratorek. Chodzę tam od kilku lat. Nigdy nie trzeba czekać, zawsze wizyta jest o czasie. Nie wiem dlaczego ludzie tak narzekacie, nie odpowiada wam przychodnia, to zawsze można zmienić. Tylko, że gdzie indziej są tłumy, brak lub nietrzymanie się wyznaczonych godzin, bo pan/i doktor ma setkę innych spraw do załatwienia albo musi sobie pogadać z pacjentem, a inni w tym czasie muszą siedzieć i czekać.
5/5
Do dr Borawskiego dostałam się ze skierowaniem PILNE w ciągu 2 tygodni. Miałam ze sobą praktycznie komplet badań ale i tak Pan dr zrobił mi swoje usg na miejscu. Jak dla mnie jest bardzo konkretny a przy tym niezwykle uprzejmy i dowcipny. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i wiem, że od dziś moja tarczyca będzie w końcu w bardzo dobrych rękach;)
3/5
chodzę do dr borawskiego endokrynologa i jestem zadowolona i poszłam do diabetologa dr straczkowskiej nie dość ze spóźnia się za każdym razem min pół godziny do pracy to jesCze nie miła
4/5
Kolejki gigantyczne 😧ale panie w rejestracji sympatyczne
1/5
Kurła złodzieje nie lekarze kurła
1/5
Zgadzam się odrazu jak wchodzisz do gabinetu oznajmia to wizyta prywatna płaci pan 100zl to ma być podejście lekarza a podejście ......
1/5
Doktor się spóźnia diabetolog i nie padnie słowo przepraszam
1/5
Telefon zbędny, bo nigdy nie odbierają.
4/5
Sama swego czasu (na studiach) pracowałam w przychodni (nie w tej). Potwierdzam - Panie z rejestracji nie zawsze są miłe, ale nigdy nie były dla mnie opryskliwe. Niemniej z racji tego, iż wiem co to za kawałek chleba - rozumiem je całkowicie. Pacjenci niejednokrotnie potrafią wyprowadzić z równowagi, zadawać kretyńskie pytania, być opryskliwi i uważać się za królów świata. Uwierzcie, po kilku takich dziennie człowiek nie ma ochoty już na bycie miłym tylko marzy, aby wrócić już do domu. ;) Co do dr Borawskiego - lubimy się. Na pewno jest nieco specyficzny. Niejednokrotnie mamy zupełnie inne zdanie na pewne kwestie i w gabinecie mają miejsce ciekawe wymiany poglądów. Nie żałuje skierowań na badania - gdy tylko zgłaszam jakieś wątpliwości dostaje skierowanie na dodatkowe badania poza TSH i "innymi tarczycowymi". Na plus oczywiście USG na każdej wizycie. Chodzę do niego już kilka lat (Hashimoto, niedoczynność) i właściwie nie pamiętam, aby kiedykolwiek się spóźnił czy wizyta odbyła się znacznie po wyznaczonym czasie.
1/5
Opinie jakie słyszałam o tym lekarzu przesadzone
5/5
Od 9-ciu lat jestem pod opieką Pana doktora i nie zgadzam sie z żadną negatywną oceną.Przyjęcie bez opóźnień,lekarz profesjonalista,uprzejmy,komunikatywny - ludzie o co wam chodzi?Pan doktor traktuje pacjentów tak samo profesjonalnie bez względu czy wizyta jest prywatną czy funduszowa.
1/5
Jako lekarz ma słabe podejście do pacjenta
1/5
Czy ktoś odbiera te telefony ???
1/5
Lekarz nieprofesjonalny, nie wywiazuje się ze swoich obowiazków. Nie szanujący swoich pacjentów i nie udzielający adekwatnej pomocy do swojego wykształcenia. Lekarz na papierku. Zdecydowanie nie polecam, poradnia dużo traci posiadają „taki” personel.
1/5
Brak profesjonalizmu i wiedzy lekarza w temacie uprawnień kobiety w ciąży do wizyty lekarskiej w ciągu 7 dni roboczych na NFZ. Dodatkowo doktor sam wprowadza pacjentkę w błąd twierdząc, iż na skierowaniu musi byc dopiska - pilne! A ciąża nie jest wskazaniem do pilnego przyjecia. W innym przypadku twierdzi, że mialby problemy z NFZ gdyby nie bylo dopisane PILNE.
1/5
Poszłam na wizytę do doktora to musze przyznać wogole nie słucha pacjenta . Zdanie pacjenta się nie liczy
Dodaj opinię

Adres:

Bukowskiego 1/2, Białystok

Numer telefonu: