NZOZ Prywatna Praktyka Lekarska Dr Jacek Borawski

Bukowskiego 1/2
Białystok
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia diabetologiczna
Diabetolog
21 dni 85 875 55 55
Godziny otwarcia:
PN14:00-19:00
WT14:45-18:45
ŚRnieczynne
CZ08:00-12:00
PTnieczynne
Świadczenia endokrynologiczne
Poradnia Endokrynologiczna
191 dni 85 875 55 55
Godziny otwarcia:
PN08:00-13:00,15:50-18:50
WT08:00-13:00
ŚR08:00-15:00
CZ14:00-18:00
PT08:00-15:00

Opinie o NZOZ Prywatna Praktyka Lekarska Dr Jacek Borawski

Dodaj opinię
1/5
O ILE CO DO LEKARZA PROWADZĄCEGO NIE MAM ZASTRZEŻEŃ TO PANIE Z RECEPCJI OCENIAM NA PONIŻEJ 0. ABY SIĘ UMÓWIĆ NA WIZYTĘ TRZEBA ŁASKAWIE PANIĄ PROSIĆ OSOBIŚCIE WRĘCZ BŁAGAĆ ABY ZAJRZAŁA W KOMPUTER I ZAPISAŁA NA JAKIKOLWIEK TERMIN. BO TELEFON ODKŁADA NA 15 MINUT I NASTĘPNIE SIĘ ROZŁĄCZA. TRZEBA SIĘ OSOBIŚCIE POFATYGOWAĆ I ZOSTAĆ POTRAKTOWANEMU JAK ŚMIEĆ ZA PRZEPROSZENIEM PRZESZKADZAJĄCY W PLOTKACH.
1/5
Potwierdzam opinię poprzedniczki!!!
1/5
Niesympatyczny, złośliwy i nie szanuje pacjentów. Dwukrotnie słyszałam pod gabinetem jego głośne i niemiłe uwagi. Zostałam potraktowana z pogarda za to, że za wcześnie przyszłam. Lekarz z nerwica nie powinien leczyć. Niepolecam
1/5
Tragedia , Panie w recepcji są niekompetentne nie powinny pracować z ludźmi, dodzwonić się do recepcji to jakiś cud , a jak już łaskawie odbiorą to ma się wrażenie że jesteś niechcianym intruzem i przeszkadzasz w bardzo ważnym spotkaniu , zbywają człowieka kłamstwami . Porażka całkowita takich pracowników nie powinno się zatrudniać tylko odsyłać na bezrobocie.
1/5
Potwierdzam opinię o paniach siedzących w recepcji. Masakra na takie trafić. Traktowany jesteś jak intruz a dodzwonić się nie można.
1/5
Potwierdzam wyżej wymienione opinie. Dodzwonić się do przychodni graniczy z cudem.
1/5
Przychodnia nie odbiera telefonów. Jak ktoś ma 100 km do Białegostoku to się nie zarejestruje na wizytę.
1/5
Pracownicy nie życzą sobie telefonów. Tylko po co i dla kogo są? Proponuję zwolnić! Szkoda kasy wyrzucać w błoto.
1/5
Potwierdzam, to jakaś masakra. Dodzwonić się do poradni graniczy z cudem, panie w rejestracji bardzo nieuprzejme, niemiłe. Co do umówienia się na kolejną wizytę, to podawane są błędne informacje.
5/5
a ja się nie zgadzam z osobami powyżej, termin zawsze mam ustalony na miejscu, dziewczyny tam pracujące miłe i pomocne, do doktora chodzę na konsultacje dwa razy w roku i od dobrych sześciu lat, mówi konkretnie i prawdę która czasem może zaboleć ale to jego zawód , mi pomógł bardzo mocno, uważam że zachowany jest tam pełen profesjonalizm jak ze strony lekarskiej a także z logistycznej
4/5
pan doktor nie uprzejmy ale panie w rejstracji bardzo sympatyczne
3/5
rejstracja miła
1/5
miałam przyjemność tam się leczyć to fakt ciężko się dodzwonić . rejestracja jak rejestracja niemam nic do zarzucenia
4/5
Bez zastrzeżeń lekarz i rejestracja
2/5
rejestracja Ok a lekarz ... są lepsi
3/5
Pan doktor to napewno nie z powołania
Pracuje tylko dla .... !!!! Pani w rejestracji bardzo miła i chętnie zapisała mnie na kolejna wizytę czego się ludzie czepiacie !!! Problemów nie macie na doktora piszcie jakie ma Podejście a raczej ze go niema do pacjentów a nie na ta miła rejestratorkę
5/5
Profesjonalne i uprzejme podejście zarówno ze strony lekarza, jak i rejestratorek. Chodzę tam od kilku lat. Nigdy nie trzeba czekać, zawsze wizyta jest o czasie. Nie wiem dlaczego ludzie tak narzekacie, nie odpowiada wam przychodnia, to zawsze można zmienić. Tylko, że gdzie indziej są tłumy, brak lub nietrzymanie się wyznaczonych godzin, bo pan/i doktor ma setkę innych spraw do załatwienia albo musi sobie pogadać z pacjentem, a inni w tym czasie muszą siedzieć i czekać.
5/5
Do dr Borawskiego dostałam się ze skierowaniem PILNE w ciągu 2 tygodni. Miałam ze sobą praktycznie komplet badań ale i tak Pan dr zrobił mi swoje usg na miejscu. Jak dla mnie jest bardzo konkretny a przy tym niezwykle uprzejmy i dowcipny. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i wiem, że od dziś moja tarczyca będzie w końcu w bardzo dobrych rękach;)
3/5
chodzę do dr borawskiego endokrynologa i jestem zadowolona i poszłam do diabetologa dr straczkowskiej nie dość ze spóźnia się za każdym razem min pół godziny do pracy to jesCze nie miła
4/5
Kolejki gigantyczne 😧ale panie w rejestracji sympatyczne
1/5
Kurła złodzieje nie lekarze kurła
1/5
Zgadzam się odrazu jak wchodzisz do gabinetu oznajmia to wizyta prywatna płaci pan 100zl to ma być podejście lekarza a podejście ......
1/5
Doktor się spóźnia diabetolog i nie padnie słowo przepraszam
1/5
Telefon zbędny, bo nigdy nie odbierają.
4/5
Sama swego czasu (na studiach) pracowałam w przychodni (nie w tej). Potwierdzam - Panie z rejestracji nie zawsze są miłe, ale nigdy nie były dla mnie opryskliwe. Niemniej z racji tego, iż wiem co to za kawałek chleba - rozumiem je całkowicie. Pacjenci niejednokrotnie potrafią wyprowadzić z równowagi, zadawać kretyńskie pytania, być opryskliwi i uważać się za królów świata. Uwierzcie, po kilku takich dziennie człowiek nie ma ochoty już na bycie miłym tylko marzy, aby wrócić już do domu. ;) Co do dr Borawskiego - lubimy się. Na pewno jest nieco specyficzny. Niejednokrotnie mamy zupełnie inne zdanie na pewne kwestie i w gabinecie mają miejsce ciekawe wymiany poglądów. Nie żałuje skierowań na badania - gdy tylko zgłaszam jakieś wątpliwości dostaje skierowanie na dodatkowe badania poza TSH i "innymi tarczycowymi". Na plus oczywiście USG na każdej wizycie. Chodzę do niego już kilka lat (Hashimoto, niedoczynność) i właściwie nie pamiętam, aby kiedykolwiek się spóźnił czy wizyta odbyła się znacznie po wyznaczonym czasie.
1/5
Opinie jakie słyszałam o tym lekarzu przesadzone
5/5
Od 9-ciu lat jestem pod opieką Pana doktora i nie zgadzam sie z żadną negatywną oceną.Przyjęcie bez opóźnień,lekarz profesjonalista,uprzejmy,komunikatywny - ludzie o co wam chodzi?Pan doktor traktuje pacjentów tak samo profesjonalnie bez względu czy wizyta jest prywatną czy funduszowa.
1/5
Jako lekarz ma słabe podejście do pacjenta
1/5
Czy ktoś odbiera te telefony ???
1/5
Lekarz nieprofesjonalny, nie wywiazuje się ze swoich obowiazków. Nie szanujący swoich pacjentów i nie udzielający adekwatnej pomocy do swojego wykształcenia. Lekarz na papierku. Zdecydowanie nie polecam, poradnia dużo traci posiadają „taki” personel.
1/5
Brak profesjonalizmu i wiedzy lekarza w temacie uprawnień kobiety w ciąży do wizyty lekarskiej w ciągu 7 dni roboczych na NFZ. Dodatkowo doktor sam wprowadza pacjentkę w błąd twierdząc, iż na skierowaniu musi byc dopiska - pilne! A ciąża nie jest wskazaniem do pilnego przyjecia. W innym przypadku twierdzi, że mialby problemy z NFZ gdyby nie bylo dopisane PILNE.
1/5
Poszłam na wizytę do doktora to musze przyznać wogole nie słucha pacjenta . Zdanie pacjenta się nie liczy
2/5
Niestety jakość wizyt i podejścia do pacjenta bardzo spadła (kilka lat temu byłam bardzo zadowolona). Propozycje tylko radykalnych rozwiązań choroby, brak czasu na rozmowę oraz brak zainteresowania samopoczuciem pacjenta, czasem chaotyczne wypowiedzi. Na kolejną wizytę nie zostałam umówiona w związku z brakiem miejsc, wskutek czego zostałam zmuszona do zmiany lekarza (po roku stałych wizyt). Jeżeli coś by się działo to oczywiście można dzwonić i pewnie wtedy uda się umówić, ale po co się pchać na siłę :) Zaznaczę, że jestem w trakcie stałego przyjmowania leków, więc dawkowanie wymaga systematycznych konsultacji lekarskich.
1/5
miałam wizytę w tym tygodniu nie polecam
1/5
Byłam u Pana doktora dwa razy. Raczej nie słucha, pierwsze wrażenie to taki przemądrzały buraczek. Na wizytach niczym nie błysnął. Raczej juz nie pójdę do niego następnym razem. W rejestracji tłum pań i mega bałagan.
1/5
Co tam się dzieje to ja jestem w szoku zapisać się nie można bo niema podpisanej umowy na 2 półrocze a nowych zapisują .
Dodaj opinię

Adres:

Bukowskiego 1/2, Białystok

Numer telefonu: