NZOZ Przychodnia Akademicka w Gliwicach

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 02-04-2017.
Moniuszki 13
Gliwice
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Przychodnia Akademicka w Gliwicach

Dodaj opinię
1/5
ta przychodnia to jedno wielkie nieporozumienie odsyłają od iwana do pogana nawet nie wpisują na termin do lekarza mowią aby przyjść w inny dzień a jak się jest już w tym dniu to sytuacja zaczyna się na nowo
1/5
Przychodnia beznadziejna, ortopeda kazał zrobic rentgen i wrócić na na kontrolę bez spojrzenia na wyniki rtg zalecił sprzęt do ortopedycznych który kazał kupić we wskazanym punkcie bez pójścia do nfz po zniżkę. Zresztą później okazało się że nie wolno mi używać tego sprzętu bo zupełnie nie jest odpowiedni do mojego schorzenia. Ponadto większość pacjentów z bólami obojętnie jakiej części ciała słyszy ze ma chodzić na basen..

Adres:

Moniuszki 13, Gliwice