NZOZ Przychodnia Chirurgiczna dla Dzieci "Primamed"

Henryka Sienkiewicza 53
Białystok
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia chirurgii ogólnej dla dzieci
Chirurg
0 dni85 675 00 59
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Poradnia preluksacyjna 0 dni85 675 00 59
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:00
WT10:00-18:00
ŚR10:00-18:00
CZ10:00-18:00
PT08:00-15:00
Świadczenia ortopedyczne
Poradnia Ortopedyczno-Urazowa
0 dni85 675 00 59
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o NZOZ Przychodnia Chirurgiczna dla Dzieci "Primamed"

Dodaj opinię
1/5
Lekarz tragedia , zachowanie poniżej krytyki, opryskliwy , niemiły , brak kompetencji odradzam każdemu , omijać jego gabinet szerokim łukiem
4/5
kolejka max. kilka osób, szybka obsługa. Polecam
1/5
Również uważam, że beznadzieja. Zamiast wspierać dzieci, to lekarze odzywają się do nich niemiło i opryskliwie. Lekarz powinien wczuć się w sytuacje pacjenta, nawet tego małego i starać się mu pomóc. Odradzam, szukajcie pomocy w innym miejscu.
1/5
Zgadzam się z opiniami już zamieszczonymi. Lekarze i pielęgniarki w tej przychodni nie nadają się do pracy z ludźmi a już tym bardziej z dziećmi.
Odradzam wizytę.
1/5
Nie polecam Tej Przychodni!!
1/5
Również nie polecam tego miejsca.
Pacjent nie jest im do niczego potrzebny. Traktowanie na zasadzie "czego tu przyszedł"
1/5
NIEKOMU NIE POLECAM. LEKARZ ORTOPEDA DZIECIĘCY - TRAGEDIA...OPRYSKLIWY, POPYCHA DZIECKO, WARCZY POD NOSEM . STRATA CZASU I SKIEROWANIA, NIE ZAMIERZAŁ W NICZYM POMÓC. ZERO CZŁOWIECZEŃSTWA...SZOK.
1/5
na wzystko gips!!! nie popatrzył na dziecko nie zrobił zdjęcia TYLKO NAWRZESZCZAŁ CZEMU DZIECKO W DŻINSACH BO TRZEBA CIĄĆ SPODNIE !!!! Córka tylko zbiła kolano, obyło się bez gipsu .To jakiś Dr żywcem z KRAJU RAD!
1/5
Lekarz porażka, zero współczucia, opryskliwy. Nie wiem wogóle co on robi na tym stanowisku . Gips na wszystko, bez prześwietlenia. Bez zrobienia prześwietlenia stwierdził że mam skręconą nogę, a noga po zdjęciu gipsu jest spóchnięta. Nie polecam tej przychodnii nikomu. Omijajcie ją z daleka.
1/5
Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Lekarz tam pracujący to jakaś parodia lekarza. Urazy ustala na dotknięcie "przycisnąłem nie boli, to znaczy, że jest wszystko w porządku, po co rtg" :). Wizyty trwają po 1,5 minuty na zadawane pytania nie odpowiada (tłumaczy) tylko rzuca opryskliwie. Gips zakłada bez zdjęć, chyba tylko po to bo NFZ lepiej płaci za gips.
1/5
Nie wiem wogole jak może taki lekarz być lekarzem dziecinnym jak nawet dziecka zbadać nie chce tylko spojrzy i diagnozę stawia powinien być odsunięty od pracy .Zachowuje się jak wściekły pies. Parodia......
1/5
Odradzam ta przychodnie. Lekarz jakaś masakra. Brak podjęcia do dzieci, opryskliwy, nie udziela informacji. Diagnoza na podstawie dotknięcia, boli to znaczy ze złamana a to ze na zdjęciu nie wiać złamania to nic nie znaczy.
1/5
Tragedia, chamstwo i buractwo. Lekarze niemili, burczą coś pod nosem, że nie można zrozumieć, a gdy o coś spytasz to opryskliwie i chamsko się odnoszą. Śmiech na sali, bardzo nie polecam. Leczyć nie umieją!
1/5
Tragedia. Brak szacunku i poszanowania godności człowieka (chyba, że myślą, że dziecko to nie człowiek a zło konieczne). Brak jakiejkolwiek intymności. Do pół nagiej nastolatki przykrytej serwetką na sali zabiegowej, wprowadza się rówieśnika (chłopca) pomimo protestów matki. Poza tym ciągłe otwieranie drzwi na całą szerokość w celu zrobienia przeciągu - bo przecież gorąco. Na koniec z matki robi się wariatkę. Argumenty, że dziecko płacze i się wstydzi nie robią na personelu żadnego wrażenia. Miałam wybór zabrać córkę 5 minut po założeni gipsu lub pozwolić na jej obnażanie przez pół godziny, dodam, że gips nie zastygł. Jakby nie można było w ostateczności postawić parawanu lub przykryć dziecka czymś w pełni zakrywającym. To było straszne i żenujące.
1/5
typ (bo człowiek to za mocno) od RTG arogancki i burkliwy , lekarz nieprzyjemny - oto przychodnia dla dzieci, jedynie panie są normalne
1/5
Porażka. Wszystkie komentarze negatywne sa prawdziwe. Szczegolnie jesli chodzi o traktowanie pacjentów. A panie w recepcji jako szef wykopalabym ze stanowista. To lekarz jest dla nas a nie my dla lekarza. Przynajmniej tak powinno być. .. a nie jest. Pacjent to śmieć. Masakra.
1/5
Stare baby przylaza wczesniej i sie wbijaja bez kolejki. Lekarz ma wywolywac ale ma to w dupie. Umawiaja na godzine a i tak 10 osob przed toba.
1/5
Jeszcze mi niedobrze po wizycie z dzieckiem u pani chirurg. Moje kilkuletnie dziecko wyzwane od kłamczuchów, bo mówi, że boli i histeryków, bo płacze. A to, że krwawi z rany, to też jego wina, a nie braku umiejętności. Pomimo stażu pracy pewnie ze 30 lat, to doświadczenie mierne. Zerowe podejście do dziecka.
5/5
Szkoda, że nie opisał Pan, jak szybko i sprawnie Pana kilkuletnie dziecko zostało zaopatrzone, przy pierwszej wizycie(otwarta rana głowy).
Mam nadzieję, że z dzisiejszej wizyty jest Pan zadowolony i ją również skomentuje.
Pozdrawiam.
3/5
Tak, po dzisiejszej wizycie postanowiłem napisać kompletnie inną opinię niż ostatnio.

Z dzisiejszej wizyty jestem bardzo zadowolony. Pan doktor Czarnowicz miał cudowne podejście do mojego dziecka. Przyszedłem dzisiaj tylko dlatego do tej poradni, ponieważ usłyszałem o nim dobre słowa i się nie zawiodłem.

Chcę podziękować również pani pielęgniarce/asystentce/doktor, która od pierwszej wizyty asystowała lekarce a potem lekarzowi i wiedziała jak z moim dzieckiem postępować i wykazała pełne zrozumienie. Widać, że ma serce do pracy z dziećmi.5/5
Polecam, bardzo dobre podejście do dziecka😊
4/5
Szybko sprawnie. Dla mnie nie musi być wazelina, byle wiedza medyczna była na poziomie. Panie w rejestracji głośne jak na bazarze.
3/5
Lokowany babsztyl w rejestracji to jakaś pomyłka. Rodzic chce o coś spytać to wywraca oczami, z durna manierą i wyższością. Ortopeda szybki i konkretny to jedyny plus wizyty. No i mają rentgen na miejscu.
1/5
Brak slow
5/5
Konkretny lekarz.
1/5
Panie w rejestracji i pielęgniarki są miłe i sympatyczne i da się z nimi porozumieć bez problemów. Natomiast jeśli chodzi o lekarzy, to na prawdę nikomu nie polecam. Jest to przychodnia dla dzieci, a lekarze nie mają ani podejścia, ani empatii, ani nawet szacunku do dziecka, które płacze- bo boli i się boi, a taka wizyta to tylko niepotrzebny dodatkowy stres, a u wrażliwszych to i trauma. Rzeczywiście lekarz szarpie, popycha dziecko, odzywa się bardzo opryskliwie. Fakt, że nie ma kolejek, a wizyta w tej przychodni trwa góra 20min, co nie jest dziwne, bo kto by chciał przebywać w takich warunkach. Następnym razem przy urazie wybiorę inną przychodnie.
4/5
U doktora Czarnowicza byłam z synem gdyż wrastał mu paznokieć. W mojej ocenie bardzo kompetentny doktor, robi swoją robotę jak umie najlepiej, stara się i chyba o to chodzi - do ,,niuniania" są babcie i mamy a lekarze mają leczyć co niniejszym Pan doktor Czarnowicz czyni. Polecam tylko tym co lubią konkrety :)
1/5
Nie polecam! Badanie bioderek niemowlaka trwało 3 minuty diagnoza jest - źle! wkładać podwójna pieluche- archaiczne metoda.
Nic nie wpisane w książeczkę, rzadnych informacji wyjasniajacych. A kontakt z pacjentem masakra!
2/5
Lekarz N. niestety bardzo oszczędny w słowach..trudno zrozumieć co mówi. Za to bardzo szyba obsługa.
1/5
Lekarz A.N. tragedia,zero kompetencji i kultury,niemiły,inaczej niż podniesionym głosem to chyba nie potrafi się odzywać,na wszystko gips,nawet lekkie zbicie.Wypisanie ortezy na moja prośbę przyszło z wielkim trudem.Nigdy więcej do tego Pana.
1/5
Nigdy nie robią zdjęć redgenowskich tylko zawsze gips gips i gips
Nie polecam nikomu >:(
1/5
Przychodnia, rejestracja RTG OK. Lekarz ortopeda Ireneusz M wyjątkowo nieprzyjemny, niegrzeczny. Miałem wrażenie, że jest pozbawiony kultury osobistej. Po diagnozie ( złamanie u dziecka) 15 sekundowej nie wiedziałem jaka jest diagnoza. Wizyta koszmarna.
1/5
Dział chirurgi dzieciecej to fatalne doświadczenie obcowania z totalnym brakiem kultury osobistej lekarzy.
1/5
Omijać, szerokim łukiem!!! Lekarze nie kompetentni , dwa razy źle postawiona diagnoza.
5/5
Byłam z dzieckiem u chirurga, dr Czarnowicza. Bardzo profesjonalny lekarz z super podejściem do dzieci. Pani w rejestracji także bardzo uczynna. Polecam serdecznie
5/5
Nie rozumiem tych opinii. Recepcjonistki mile dr czarnowicz sam rozmawiał z synem 8- letnim o dolegliwościach. Nie mam nic do zarzucenia.
1/5
To była moja ostatnia wizyta w tym miejscu. Dziecko z wykręcona stopą z siniakiem i bólem przyjęte po tygodniu od rejestracji skierowania. Wizyta trwała ok 3 min czyli łaskawe spojrzenie z daleka na stopy dziecka- wręczenie po tysiąckroć kserowanej już karteczki z ćwiczeniami i burkniecie na odczepnego- "za pół roku do kontroli".
I za to Ci pseudo specjaliści dostają wynagrodzenie? Powinni im płacić jak za roznoszenie ulotek skoro na rozdawaniu kartek polega ich praca.
Nie polecam.
1/5
Nie radzę iść do tego starego dziada ortopedy strata czasu poniżej godności każdego po 2min wygania pomruczy tylko i takie jego leczenie radzę jemu iść na bezpłatną emeryturę poczytać gazetę przy kominku jeżeli umie chociaż czytać bo do tej pracy w ogóle się nie nadaje.Człowiek wcale bez powołania tylko dla kasy.podwyzek chcą a takie lenie i rozumiem płacić dla dobrego lekarza a nie debila
Dodaj opinię

Adres:

Henryka Sienkiewicza 53, Białystok Sienkiewicza

Numer telefonu:

Strona internetowa:

NZOZ Przychodnia Chirurgiczna dla Dzieci "Primamed" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Przychodnia Chirurgiczna dla Dzieci "Primamed"