NZOZ Przychodnia Chirurgiczna dla dzieci "Primamed" Ryszard Czarnowicz, Ireneusz Magnuszewski

Henryka Sienkiewicza 53
Białystok
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia chirurgii ogólnej dla dzieci
Chirurg
0 dni 85 675 00 59
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Poradnia preluksacyjna 0 dni 85 675 00 59
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:00
WT10:00-18:00
ŚR10:00-18:00
CZ10:00-18:00
PT08:00-15:00
Świadczenia ortopedyczne
Poradnia Ortopedyczno-Urazowa
0 dni 85 675 00 59
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o NZOZ Przychodnia Chirurgiczna dla dzieci "Primamed" Ryszard Czarnowicz, Ireneusz Magnuszewski

Dodaj opinię
1/5
Lekarz tragedia , zachowanie poniżej krytyki, opryskliwy , niemiły , brak kompetencji odradzam każdemu , omijać jego gabinet szerokim łukiem
4/5
kolejka max. kilka osób, szybka obsługa. Polecam
1/5
Również uważam, że beznadzieja. Zamiast wspierać dzieci, to lekarze odzywają się do nich niemiło i opryskliwie. Lekarz powinien wczuć się w sytuacje pacjenta, nawet tego małego i starać się mu pomóc. Odradzam, szukajcie pomocy w innym miejscu.
1/5
Zgadzam się z opiniami już zamieszczonymi. Lekarze i pielęgniarki w tej przychodni nie nadają się do pracy z ludźmi a już tym bardziej z dziećmi.
Odradzam wizytę.
1/5
Nie polecam Tej Przychodni!!
1/5
Również nie polecam tego miejsca.
Pacjent nie jest im do niczego potrzebny. Traktowanie na zasadzie "czego tu przyszedł"
1/5
NIEKOMU NIE POLECAM. LEKARZ ORTOPEDA DZIECIĘCY - TRAGEDIA...OPRYSKLIWY, POPYCHA DZIECKO, WARCZY POD NOSEM . STRATA CZASU I SKIEROWANIA, NIE ZAMIERZAŁ W NICZYM POMÓC. ZERO CZŁOWIECZEŃSTWA...SZOK.
1/5
na wzystko gips!!! nie popatrzył na dziecko nie zrobił zdjęcia TYLKO NAWRZESZCZAŁ CZEMU DZIECKO W DŻINSACH BO TRZEBA CIĄĆ SPODNIE !!!! Córka tylko zbiła kolano, obyło się bez gipsu .To jakiś Dr żywcem z KRAJU RAD!
1/5
Lekarz porażka, zero współczucia, opryskliwy. Nie wiem wogóle co on robi na tym stanowisku . Gips na wszystko, bez prześwietlenia. Bez zrobienia prześwietlenia stwierdził że mam skręconą nogę, a noga po zdjęciu gipsu jest spóchnięta. Nie polecam tej przychodnii nikomu. Omijajcie ją z daleka.
1/5
Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Lekarz tam pracujący to jakaś parodia lekarza. Urazy ustala na dotknięcie "przycisnąłem nie boli, to znaczy, że jest wszystko w porządku, po co rtg" :). Wizyty trwają po 1,5 minuty na zadawane pytania nie odpowiada (tłumaczy) tylko rzuca opryskliwie. Gips zakłada bez zdjęć, chyba tylko po to bo NFZ lepiej płaci za gips.
1/5
Nie wiem wogole jak może taki lekarz być lekarzem dziecinnym jak nawet dziecka zbadać nie chce tylko spojrzy i diagnozę stawia powinien być odsunięty od pracy .Zachowuje się jak wściekły pies. Parodia......
1/5
Odradzam ta przychodnie. Lekarz jakaś masakra. Brak podjęcia do dzieci, opryskliwy, nie udziela informacji. Diagnoza na podstawie dotknięcia, boli to znaczy ze złamana a to ze na zdjęciu nie wiać złamania to nic nie znaczy.
1/5
Tragedia, chamstwo i buractwo. Lekarze niemili, burczą coś pod nosem, że nie można zrozumieć, a gdy o coś spytasz to opryskliwie i chamsko się odnoszą. Śmiech na sali, bardzo nie polecam. Leczyć nie umieją!
1/5
Tragedia. Brak szacunku i poszanowania godności człowieka (chyba, że myślą, że dziecko to nie człowiek a zło konieczne). Brak jakiejkolwiek intymności. Do pół nagiej nastolatki przykrytej serwetką na sali zabiegowej, wprowadza się rówieśnika (chłopca) pomimo protestów matki. Poza tym ciągłe otwieranie drzwi na całą szerokość w celu zrobienia przeciągu - bo przecież gorąco. Na koniec z matki robi się wariatkę. Argumenty, że dziecko płacze i się wstydzi nie robią na personelu żadnego wrażenia. Miałam wybór zabrać córkę 5 minut po założeni gipsu lub pozwolić na jej obnażanie przez pół godziny, dodam, że gips nie zastygł. Jakby nie można było w ostateczności postawić parawanu lub przykryć dziecka czymś w pełni zakrywającym. To było straszne i żenujące.
1/5
typ (bo człowiek to za mocno) od RTG arogancki i burkliwy , lekarz nieprzyjemny - oto przychodnia dla dzieci, jedynie panie są normalne
1/5
Porażka. Wszystkie komentarze negatywne sa prawdziwe. Szczegolnie jesli chodzi o traktowanie pacjentów. A panie w recepcji jako szef wykopalabym ze stanowista. To lekarz jest dla nas a nie my dla lekarza. Przynajmniej tak powinno być. .. a nie jest. Pacjent to śmieć. Masakra.
1/5
Stare baby przylaza wczesniej i sie wbijaja bez kolejki. Lekarz ma wywolywac ale ma to w dupie. Umawiaja na godzine a i tak 10 osob przed toba.
1/5
Jeszcze mi niedobrze po wizycie z dzieckiem u pani chirurg. Moje kilkuletnie dziecko wyzwane od kłamczuchów, bo mówi, że boli i histeryków, bo płacze. A to, że krwawi z rany, to też jego wina, a nie braku umiejętności. Pomimo stażu pracy pewnie ze 30 lat, to doświadczenie mierne. Zerowe podejście do dziecka.
5/5
Szkoda, że nie opisał Pan, jak szybko i sprawnie Pana kilkuletnie dziecko zostało zaopatrzone, przy pierwszej wizycie(otwarta rana głowy).
Mam nadzieję, że z dzisiejszej wizyty jest Pan zadowolony i ją również skomentuje.
Pozdrawiam.
3/5
Tak, po dzisiejszej wizycie postanowiłem napisać kompletnie inną opinię niż ostatnio.

Z dzisiejszej wizyty jestem bardzo zadowolony. Pan doktor Czarnowicz miał cudowne podejście do mojego dziecka. Przyszedłem dzisiaj tylko dlatego do tej poradni, ponieważ usłyszałem o nim dobre słowa i się nie zawiodłem.

Chcę podziękować również pani pielęgniarce/asystentce/doktor, która od pierwszej wizyty asystowała lekarce a potem lekarzowi i wiedziała jak z moim dzieckiem postępować i wykazała pełne zrozumienie. Widać, że ma serce do pracy z dziećmi.
5/5
Polecam, bardzo dobre podejście do dziecka😊
4/5
Szybko sprawnie. Dla mnie nie musi być wazelina, byle wiedza medyczna była na poziomie. Panie w rejestracji głośne jak na bazarze.
3/5
Lokowany babsztyl w rejestracji to jakaś pomyłka. Rodzic chce o coś spytać to wywraca oczami, z durna manierą i wyższością. Ortopeda szybki i konkretny to jedyny plus wizyty. No i mają rentgen na miejscu.
1/5
Brak slow
5/5
Konkretny lekarz.
1/5
Panie w rejestracji i pielęgniarki są miłe i sympatyczne i da się z nimi porozumieć bez problemów. Natomiast jeśli chodzi o lekarzy, to na prawdę nikomu nie polecam. Jest to przychodnia dla dzieci, a lekarze nie mają ani podejścia, ani empatii, ani nawet szacunku do dziecka, które płacze- bo boli i się boi, a taka wizyta to tylko niepotrzebny dodatkowy stres, a u wrażliwszych to i trauma. Rzeczywiście lekarz szarpie, popycha dziecko, odzywa się bardzo opryskliwie. Fakt, że nie ma kolejek, a wizyta w tej przychodni trwa góra 20min, co nie jest dziwne, bo kto by chciał przebywać w takich warunkach. Następnym razem przy urazie wybiorę inną przychodnie.
4/5
U doktora Czarnowicza byłam z synem gdyż wrastał mu paznokieć. W mojej ocenie bardzo kompetentny doktor, robi swoją robotę jak umie najlepiej, stara się i chyba o to chodzi - do ,,niuniania" są babcie i mamy a lekarze mają leczyć co niniejszym Pan doktor Czarnowicz czyni. Polecam tylko tym co lubią konkrety :)
1/5
Nie polecam! Badanie bioderek niemowlaka trwało 3 minuty diagnoza jest - źle! wkładać podwójna pieluche- archaiczne metoda.
Nic nie wpisane w książeczkę, rzadnych informacji wyjasniajacych. A kontakt z pacjentem masakra!
2/5
Lekarz N. niestety bardzo oszczędny w słowach..trudno zrozumieć co mówi. Za to bardzo szyba obsługa.
1/5
Lekarz A.N. tragedia,zero kompetencji i kultury,niemiły,inaczej niż podniesionym głosem to chyba nie potrafi się odzywać,na wszystko gips,nawet lekkie zbicie.Wypisanie ortezy na moja prośbę przyszło z wielkim trudem.Nigdy więcej do tego Pana.
1/5
Nigdy nie robią zdjęć redgenowskich tylko zawsze gips gips i gips
Nie polecam nikomu >:(
1/5
Przychodnia, rejestracja RTG OK. Lekarz ortopeda Ireneusz M wyjątkowo nieprzyjemny, niegrzeczny. Miałem wrażenie, że jest pozbawiony kultury osobistej. Po diagnozie ( złamanie u dziecka) 15 sekundowej nie wiedziałem jaka jest diagnoza. Wizyta koszmarna.
1/5
Dział chirurgi dzieciecej to fatalne doświadczenie obcowania z totalnym brakiem kultury osobistej lekarzy.
1/5
Omijać, szerokim łukiem!!! Lekarze nie kompetentni , dwa razy źle postawiona diagnoza.
5/5
Byłam z dzieckiem u chirurga, dr Czarnowicza. Bardzo profesjonalny lekarz z super podejściem do dzieci. Pani w rejestracji także bardzo uczynna. Polecam serdecznie
5/5
Nie rozumiem tych opinii. Recepcjonistki mile dr czarnowicz sam rozmawiał z synem 8- letnim o dolegliwościach. Nie mam nic do zarzucenia.
1/5
To była moja ostatnia wizyta w tym miejscu. Dziecko z wykręcona stopą z siniakiem i bólem przyjęte po tygodniu od rejestracji skierowania. Wizyta trwała ok 3 min czyli łaskawe spojrzenie z daleka na stopy dziecka- wręczenie po tysiąckroć kserowanej już karteczki z ćwiczeniami i burkniecie na odczepnego- "za pół roku do kontroli".
I za to Ci pseudo specjaliści dostają wynagrodzenie? Powinni im płacić jak za roznoszenie ulotek skoro na rozdawaniu kartek polega ich praca.
Nie polecam.
1/5
Nie radzę iść do tego starego dziada ortopedy strata czasu poniżej godności każdego po 2min wygania pomruczy tylko i takie jego leczenie radzę jemu iść na bezpłatną emeryturę poczytać gazetę przy kominku jeżeli umie chociaż czytać bo do tej pracy w ogóle się nie nadaje.Człowiek wcale bez powołania tylko dla kasy.podwyzek chcą a takie lenie i rozumiem płacić dla dobrego lekarza a nie debila
5/5
Lekarze i pielęgniarki są przyjemne potrafią porozmawiać z dzieckiem. Ostatnio byłam z 3 letnim synkiem który złamał obojczyk ,lekarz profesjonalnie się nim zajął i wypisał ortezę , panie pielęgniarki są przyjemne i z chętnie pomagają. Moja ocena jest na 5
1/5
Jestem zmieszany po wizycie u dra Czarnowicza na kontrolę bioderek 6-tygodniowej córki.

Poszliśmy do dra Czarnowicza z polecenia położnej. Widzieliśmy wcześniej mieszane opinie przychodni na internecie. Ale wydawało się, że te, które wymieniały dra Czarnowicza, zawsze miały 5 gwiazdek. Więc pomyśleliśmy, że widocznie trafił się jeden dobry lekarz w tej przychodni.

Samej wizycie u dra Czarnowicza wiele zarzucić nie mogę. Bardzo miły człowiek, tłumaczył, pokazywał, chociaż czuliśmy, że nie pokazał nam dokładnie jak zakładać tzw. Frejkę. Bo pan doktor zdiagnozował u córki dysplazję, powiedział, że jest duża, że mamy się nastawić na długie leczenie. W książeczkę wpisał 2c a dla jednego bioderka nawet możliwe 2d. Nie podobało mi się, że wmawiał nam (czym żona się bardzo przejęła), że to nasza wina bo układaliśmy córkę dużo na boku, kiedy podstawowe informacje w internecie (potwierdzone później przez innych lekarzy) mówią, że dysplazja jest wrodzona, zależy od ułożenia w ciąży i podczas porodu. Dziecko nie może nabyć dysplazji po urodzeniu od tego, jak się je kładzie.

Zaczęliśmy się martwić, czy przy takiej diagnozie Frejka to nie za mało. Poszliśmy prywatnie do dra Guszczyna, skonsultować czy nie jest potrzebne mocniejsze leczenie. Dr Guszczyn zrobił świetne wrażenie, jak na dyrektora ortopedii w DSK przystało i zaskoczył nas mówiąc, że w jego opinii, bez najmniejszych wątpliwości oba bioderka są całkowicie zdrowe i mamy natychmiast przestać nosić Frejkę. Przy tym swoją diagnozę oparł o wyliczone podczas badania USG kąty pomiędzy odpowiednimi punktami kontrolnymi na kościach i w stawie. A nie jak dr Czarnowicz "na oko" na 30-letnim sprzęcie.

Zszokowani poszliśmy jeszcze po trzecią opinię, tym razem do dra Wendorffa, który lekko znudzony powtórzył USG i stwierdził, że "wszystko było w porządku i wciąż jest w porządku".

My się oczywiście na tym nie znamy i to jest dla rodzica szokująco ciężka sytuacja, kiedy dwóch lekarzy mówi skrajnie różnie rzeczy (pomiędzy "wszystko jest prawidłowo" a "proszę się nastawić na długie leczenie"). Ale czujemy w tym momencie, że gdybyśmy zaufali drowi Czarnowiczowi, to skrzywdziłby naszą córkę i nas. W najlepszym przypadku mielibyśmy ciężkie kilka miesięcy unieruchamiania dziecka w różnych Frejkach i ortezach a na koniec biodra zdrowe tak jak były przy urodzeniu. W najgorszym przypadku niepotrzebne leczenie ortopedyczne może nawet wywołać schorzenia.

Niech każdy oceni sobie sam. Ale polecam pójść po drugą opinię, zanim się zacznie (być może niepotrzebnie) męczyć dziecko.
1/5
Nie polecam doktorów jak i Pan z recepcji nie chodźcie tam z dziećmi bo lekarze tylko skrzywdzą dzieci a Panie są z przymusu zero kultury ze strony Pan z recepcji nie polecam tam chodzić bo człowiek tylko nerwy straci na takich konowałów nie lekarzy bo to nie lekarze tylko hamy
2/5
Po przeczytaniu ty wszystkich opinii to strach tam wejść do przychodni .
1/5
Jedynym plusem jest brak kolejek. Lekarze i panie w rejestracji pracują tam jakby za karę. Pan doktor z pretensją do pacjenta po co w ogóle przyszedł skoro nic się nie stało? Bez prześwietlenia stwierdza ze poboli i przestanie. Porażka.
5/5
Trafiłam na wspaniałego lekarza, miłą Panią w rejestracji i bardzo przyjemnego Pana w pokoju rtg. Wszystko przebiegło szybko i bardzo serdecznie (a propos tych negatywnych opinii, może to zależy od dnia i personelu na jaki się trafi)
1/5
Po przeczytaniu tych negatywnych opinii balem się iść z córką, ale ze mieliśmy tu najbliżej poszliśmy.Z całym szacunkiem ale nie tak powinni zachowywać się lekarze,burczą coś pod nosem ,nie sposób zrozumieć,nic nie wytłumaczą,zakładanie gipsu przez panią też nie było miłym doświadczeniem,słyszałem jak potem do innego dziecka nieladnie się zwracała ,tak że jakaś dziewczynka popłakała się nawet,żałuję że nie poszłem do dsk
1/5
Nigdy więcej tam nie pójdziemy, opryskliwy lekarz Czarnowicz, bez kultury, nie nadaje się do pracy z dziećmi
1/5
Nie polecam tej przychodni, lekarze bez szacunku do dzieci, pani zdejmującą gips skaleczyła córkę i jak córce bolało przy zdejmowaniu to zaczęła straszyć że może gorszym narzędziem zdejmować.To chyba nie jest przychodnia stworzona z myślą o dzieciach.
1/5
Nie polecam. Byłam z synem (złamana ręka i zbite kolano), u ortopedy Ireneusza M. Jest to lekarz "starej daty", bez podejścia do pacjenta, bardzo nieprzyjemny, zbywa pacjentów. Wizyta bardzo krótka, praktycznie zero wyjaśnień co do diagnozy. Lekarz nie chciał wystawić mi zwolnienia opieki nad synem, twierdząc że dziecko powinno iść do szkoły, po nieprzespanej nocy, na lekach przeciwbólowych i z potłuczonym kolanem. Po zwolnienie musiałam się udać do lekarza rodzinnego.
1/5
Zgadzam się z opiniami negatywnymi tutaj nawet zwykłe zbicie gipsuja lekarz niemiły hamski omijajcie takich pseudo lekarzy
5/5
Patrząc na wcześniejsze opinie stwierdzam,że albo mieliśmy szczęście, albo nie wiem co,bo zarówno panie recepcji jak i dr Czarnowicz - na medal. Byliśmy z 10-mscznym synkiem na badaniu narządów płciowych bo mieliśmy wątpliwości co do ich rozwoju, ale lekarz dokładnie, skrupulatnie zbadał synka, wszystko nam wyjaśnił i przede wszystkim -konkretnie. Fakt- wizyta ekspresowa ale wg nas bez zastrzeżeń.
1/5
Lekarz chirurg w tej przychodni, tragedia, chamski, opryskliwy, zero szacunku i podejścia do pacjenta. Kategorycznie odradzam tą przychodnie. Omijać szerokim łukiem!!!
1/5
Lekarz Czarnowicz jest bezczelny i nie miły w stosunku do dzieci które są i tak wystraszone.Mam nadzieję że jego spotka kiedyś takie samo traktowanie tak jak on traktuje innych.powinien dbać o każdego swojego pacjenta bo bez nich będą jeszcze większe pustki w przychodni.
1/5
Lekarz niekompetentny, odradzam każdemu, jedyny plus że nie ma kolejek. Lekarz miał problem z wystawieniem zwolnienia na lekcje WF.
Dodaj opinię

Adres:

Henryka Sienkiewicza 53, Białystok Sienkiewicza

Numer telefonu:

Strona internetowa: