NZOZ Przychodnia dla Dzieci i Młodzieży Pediatria

św. Jana Nepomucena 32
Przemyśl
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
16 670 24 43
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
16 670 24 43

Opinie o NZOZ Przychodnia dla Dzieci i Młodzieży Pediatria

Dodaj opinię
2/5
Dodzwonienie się do rejestracji graniczy z cudem : taka kolejność
1. nikt nie odbiera
2. odkładana słuchawka
3.potem znów nikt nie odbiera
4.ponownie odkładana słuchawka
5. a po moich godzinnych próbach na końcu słyszę ABONENT CZASOWO ZAJĘTY

To ch......wo
1/5
abonent czasowo niedostępny /są godziny południowe? więc rejestracje poranne zakończone /
Brak słów, żeby przez godzinę nikt nie odebrał
1/5
Dodzwonienie się graniczy z cudem. Jak już w końcu się dodzwonię po trzech godzinach to słyszę że nie ma wolnych terminów do lekarza. Panie twierdzą że kto pierwszy się dodzwonię ten lepszy. Tam rzadko kiedy normalnie można się dodzwonić. Szlag mnie trafia. Prędzej dziecko wyzdrowieje niż się tam zarejestruję.
1/5
Od rana dzwonię (trafić na otwartą linie- cud) kilka razy się udało, jednak bez rezultatu. Nikt nie podnosi słuchawki. Po południu przyjeżdżam z chorym dzieckiem, które jest bardzo słabe. Pani widząc mnie z dzieckiem nadal siedzi (udając, że jest mocno zajęta) po chwili pada wymowne "proszę?" Poprosiłam o zarejestrowanie dziecka, ponieważ jest chore i ma wysoką temperaturę. Pani pozbawiona empatii mówi "nie rejestrujemy juz, a na gorączki są syropy! Jak życie dziecka będzie zagrożone to przyjmiemy". I odeszła od okienka.

Od urodzenia moje dziecko jest tam zapisane, czas się chyba zastanowić nad zmianą przychodni, bo to nie pierwsza sytuacja, gdy trzeba szukać prywatnej wizyty... Choć do tej pory Panie tam pracujące uprzejmie informowały o braku miejsc, ale młodszą pracownicę chyba ta czynność przerosła. Ponadto jeżeli już nawet nie ma miejsc, to dobrze byłoby odebrać telefon i poinformować o tym, a nie, że ludzie jadą niepotrzebnie, licząc, iż dziecko zostanie przyjęte.
1/5
Lubię tę przychodnie ze względu na dobrych lekarzy, co do Pań pielęgniarek ( kobiet które rejestrują ) to jedna wielka pomyłka. Pomijając że nie da się dodzwonić, to rejestracja na "za dwa dni" nie jest możliwa, bo rejestrują tylko z dnia na dzień, bo wtedy wiadomo, że dziecko jest bardzo chore. Nie ma nigdzie regulaminu ani statutu przychodni. Panie wymyślają nie istniejące zasady i przepisy. ( warto przeczytać swoje prawa jako pacjenta, dwukrotnie jedna starsza Pani tam pracująca odmówiła wizyty, mimo, że prawnie mogłam skorzystać, na co lekarz zwrócił uwagę, że mam taką możliwość!!) Co do rejestracji telefonicznej... Korzystam z tej przychodni od dziecka, niejednokrotnie byłam świadkiem (będąc przy okienku), że słuchawka leżała odwrócona na stole, co może sugerować, dlaczego linia jest zajęta. Dodatkowo kiedy dzwonił telefon dwie Panie ignorowały sygnał, opierając się o regał z kartotekami pijąc kawę (sytuacja z przed kilku lat). Najgorsza rzecz- słyszę nieistniejące przepisy od pielęgniarek- na zasadzie "widzi mi się" , a nie ma nigdzie udostępnionego statutu ani regulaminu, zdarzały się sytuacje że były niegrzeczne i niektóre sytuacje nie powinny mieć miejsca. To bardzo przykre, z uwagi, że pracują tam bardzo dobrzy, życzliwi lekarze.
1/5
Lekaże super! Ale nigdy nie można się dodzwonić nawet popołudniu !!!!!!
1/5
nie można się dodzwonić i zarejestrować po południu jest tylko jeden lekarz i duża kolejka
1/5
Dodzwonić się do tej przychodni jest niemożliwe do godziny ok. 16-17.
telefon ma sygnał zajęty a jeśli już trafi się że ktoś odbierze to odkłada słuchawkę i wtedy już możną sobie podzwonić.
Czyli nawet jak chce odwołać wizytę i ktoś mógłby wskoczyć na moje miejsce nie ma szans.
Jak się ma znajomości w tej przychodni to można się zarejestrować z wyprzedzeniem a jak nie, to musisz przyjść rano przed otwarciem i czekać w kolejce i bardzo często byłam pierwsza i przy okienku okazywało się że mam numerek 5,7,8 itp. jakim cudem skoro dzień wcześniej Pani mówiła że nie można się wcześniej zarejestrować tylko trzeba przyjść rano i byłam rano pierwsza!!!!!! i to nie było raz, moim zdaniem wszystkie wcześniejsze numerki są zarezerwowane dla znajomych!!!!
1/5
Czy to są jakieś jaja? Dzwonię do przychodni i chcę odwołać szczepienie jutrzejsze, bo dziecko jest przeziębione - jest sygnał nikt nie odbiera! Dobrze tylko potem nie róbcie problemu jeśli się na szczepieniu nie pojawimy
1/5
Brak możliwości dodzwonienia się do przychodni. Bardzo długi czas oczekiwania na bilans do szkoły. Zapisywanie się na bzdurne listy, a i tak nikt nie oddzwania. Czas to zmienić!!!
1/5
Dodzwoniłam się. Odziwo tego samego dnia poszłam do lekarki z córka. Niedokładnie i niechętnie ją zbadała nie wiedząc co jej przepisac, nie sprawdziła uszu ani temperatury, zapisała steryd do inhalacji nawet mi nie mówiąc jeszcze powiedziała że z gorączką może wychodzic na dwór. Nie powiedziała w jakiej kolejności stosować leki. Była nieprzyjemna mało sympatyczna. A musiałam tam iść żeby przeczekać do wizyty u prawdziwego pediatry który w porównaniu do pediatrów w Optimie leczy dzieci. Brak kompetencji tej pani jej koleżanka po fachu tak wcześniej leczyła córkę że wylądowała w szpitalu w wieku 18 miesięcy po tym incydencie już tam z dzieckiem nie chodzę od kilku lat. Odradzam. Nie zabierajcie tam dzieci!!!!!
Dodaj opinię

Adres:

św. Jana Nepomucena 32, Przemyśl

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00