Górzyskowo

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Żwirki i Wigury 11
Bydgoszcz
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Górzyskowo

Dodaj opinię
5/5
Kameralna atmosfera, rejestratorki uprzejme i kompetentne, dobrzy specjaliści - polecam :)
1/5
Nie polecam, Należałam do przychodni od urodzenia mimo że przychodnia w późniejszym czasie po przeprowadzce w okresie dzieciństwa nie należała do rejonu w którym zamieszkania to nie miała problemu aby podjechać do lekarza. Obecnie jestem w 20 tyg.ciąży Chciałam zapisać się na zjacia- spotkania z położna na które bym dojeżdżala do przychodni ale położna miała na to inne zdania z racji tego że nie mieszkam blisko tej przychodni (4.9km) położna środowiskowa po podrodze który jest planowany na połowę lipca nie będzie miała możliwości dojazdu do mnie ponieważ jest to okres wakacji i urlopów i lepiej będzie jak zapisze się do przychodni bliżej mnie. Tłumacząc to jeszcze ze zapewnie po porodzie dziecko zapisze do przychodni do której należy mój region zamieszkania. Niestety moje tłumaczenia że od kilkunastu lat dojeżdżam do tej przychodni i nie mam z tym problemu ponieważ poruszam się autem i czy będę jechsc 1 km czy 4,9 km nie ma większej różnicy to położna środowiskowa niestety stwierdziła że napewno się wypisze i lepiej jak pójde i zapisze się do tej co jest bliżej..... Masarka teraz muszę na cito zapisać się do przuchodnj do której należy mój region bo położnej środowiskowej nie cche się dojeżdżać.... Szkoda bo z lekarzy zawsze byłam zadowolona

Adres:

Żwirki i Wigury 11, Bydgoszcz Górzyskowo
Górzyskowo na mapie
Zdjęcie budynku Górzyskowo