1. Neurolog
  2. Wielkopolskie
  3. Turek

NZOZ Przychodnia H. Kroczewska - Neurolog

Macieja Rataja 6
Turek
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia neurologiczna
Neurolog
1 dzień784 431 326
Godziny otwarcia:
PN08:00-13:00
WT08:00-13:00
ŚR08:00-13:00
CZ13:30-18:30
PTnieczynne

Opinie o NZOZ Przychodnia H. Kroczewska

Dodaj opinię
5/5
Super professional
1/5
Nie polecam z całym szacunkiem do Pani doktor! Kpi i szydzi z pacjenta! Mając poważne problemy ze zdrowiem, Dr Kroczewska stwierdziła, że udaje! Poza tym stwierdziła, że ludzie lubią się naświetlać, wiec przepisała mi skierowanie na tomograf!
5/5
Dobry lekarz polecam wszystkim
5/5
Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem z powolaniem .Polecam wszystkim,
1/5
Nie polecam ,krzyczy ,szydzi z człowieka i zero pomocy. Po wyjściu byłam załamana,jak tak można traktować pacjenta.
1/5
Nie polecam tej kobiety. Zero zaangażowania, pacjent jej przeszkadza w gabinecie. Nie miła, aroganckac baba jak by siedziała za karę w przychodni!! Nigdy więcej!!!
1/5
Na NFZ lekarz nic nie warty. Tylko szydzi i krzyczy na pacjenta. Prywatne wizyty, zrobi wszystko co pacjent zechce.
1/5
Nie polecam, szydzi i nasmiewa się z pacjentów. Na wejściu tekst: po co Pan tu przyszedł? Po zerknięciu w wyniki badań stwierdziła cytuję: "na złom" i to jest lekarz? Mówię, że ból przeszkadza mi w pracy to p. Dr to po co Pan pracuje?, ja na to, że mam rodzinę, dzieci na co Pani dr stwierdziła: to niech idą pod kościół. Po wizycie u p. Doktor wskazana bylaby wizyta u psychologa.
1/5
Nie polecam pani doktor stwierdziła żebym nie tłumaczył co mi dolega bo ona nie ma czasu na słuchanie co mi jest ...wypisala skierowanie na TK mówiąc że jak chce się ponaswietlac i skrócić życie to proszę bardzo . Trzeci dzień z bólem pani nic nie pomogła tylko wyzwala jakby pretensje miała do mnie że tam musi siedzieć-chore to nie lekarz gorzej do człowieka podchodzi niż weterynarz do zwierzęcia.
4/5
Dobra Pani doktor
1/5
Ta kobita jest chora na głowę 😳
Traktowanie ludzi (szczególnie kobiet) przez nią to po prostu jakieś nieporozumienie ‼️🤬 bardzo niemiła, chamskie odnoszenie się do pacjenta, po prostu OKROPNY CZŁOWIEK 🙄
Nie polecam - z całą pewnością znajdziecie sobie duuużo lepszego specjalistę niż to babsko 🤦‍♀️🤦‍♀️
1/5
Jeszcze nie spotkałam się z tak niemiłym lekarzem! Zachowuje się jakby była tam za karę, wina pacjenta, że jest chory?! Skierowanie na tm chcesz być chora?!! - to się naświetlaj?!!- słowa pani dr. Jak można się tak zachowywać w stosunku do pacjenta?! 😒Nie polecam! 👎
1/5
Pani doktor zdecydowanie ma problemy z głową! Brak szacunku do ludzi. Twierdzi, że ludziom nie chce się pracować i przychodzą tylko po zwolnienia. Skrytykowała moją wagę, mimo że na swój wzrost jest ona odpowiednia i powiedziała, że mogę kłaść się do trumny. Karygodne zachowanie!
1/5
Nie polecam! Bardzo źle potraktowała bliską mi osobę z rodziny. Nie rozumiem jak lekarz tak może potraktować pacjenta.
1/5
Kontakt z Panią doktor tragiczny od samej rejestracji krzyczy przez telefon na człowieka ciężko sie dogadać uważam że taki człowiek nie powinien wykonywać takiego zawodu. Pacjent zestresowany swoim stanen zdrowia a tu taki odzew TRAGEDIA NIE POLECAM. LEPIEJ PRÓBOWAĆ GDZIE INDZIEJ
1/5
Nie polecam!!! Absolutnie omijać!!! Legendy, które krążą o tej Pani to żadne legendy tylko czysta prawda. Komentowała moją wagę nie pytając się czy może jestem tuż po porodzie, czy może przyjmuje leki, które to powodują, patrzała na mnie z obrzydzeniem i sie z tym nie kryła. Dodam, że sama nie wygląda na kogoś kto o siebie dba! No i najwaznijsze, że ta Pani chyba nie zna sie na tym co robi. Bardzo niekompetentna osoba. Dobrze, ze wizytę miałam na NFZ bo inaczej to by były najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. Z całego serca nie polecam.
1/5
Dobry wypisuje skierowanie do sanatorium nawet poszpitalne
1/5
Ta Pani to jakieś nieporozumienie. Pierwszy raz miałam doczynienia z tak niemiłym i chamskim lekarzem. Pracuje za karę a to jak traktuje pacjentów to jest jakaś porazka. Każdego traktuje jakby symulował. Powinni się za Panią powaznie wziąć i pokazać gdzie jej miejsce..
1/5
Ta baba powinna leczyć w psychiatryku zero kompetencji i pojęcia o leczeniu jest arogancka i wulgarna.
5/5
Bardzo dobry lekarz Ja jestem zadowolona nie pazerna szczera i prawdę mówi przynajmniej nie naciąga na kasę jak teraz wszyscy lekarze doradzi i mówi szczerze jak jest dziękuję polecam
4/5
Dla mnie na 4.
1/5
Pani doktor Tacie powiedziała ,że za wcześnie na rezonans. 2 dni później po zrobieniu TR głowy w Szpitalu WAM w Łodzi(oczywiście w innym miejscu)okazało się ,że tata ma guza mózgu (wtórny przerzut). Po zrobieniu tomografii płuc okazało się ,że ma nowotwór płuc. Po co tacy lekarze udają ,że leczą ... Pani doktor podaje złe informacje które nie pomagają w leczeniu.
5/5
Byłam dwa razy i nie odniosłam ani arogancji, Anię nie znajomości tematu
1/5
Pani doktor to jakaś porażka,nie spotkałam się jeszcze z tak okropnym lekarzem
Dodaj opinię

Adres:

Macieja Rataja 6, Turek

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-13:00
WT08:00-13:00
ŚR08:00-13:00
CZ13:30-18:30
PTnieczynne
NZOZ Przychodnia H. Kroczewska na mapie