1. Neurolog
  2. Wielkopolskie
  3. Turek

NZOZ Przychodnia H. Kroczewska - Neurolog

Macieja Rataja 6
Turek
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia neurologiczna
Neurolog
4 dni784 431 326
Godziny otwarcia:
PN08:00-13:00
WT08:00-13:00
ŚR08:00-13:00
CZ13:30-18:30
PTnieczynne

Opinie o NZOZ Przychodnia H. Kroczewska

Dodaj opinię
5/5
Super professional
1/5
Nie polecam z całym szacunkiem do Pani doktor! Kpi i szydzi z pacjenta! Mając poważne problemy ze zdrowiem, Dr Kroczewska stwierdziła, że udaje! Poza tym stwierdziła, że ludzie lubią się naświetlać, wiec przepisała mi skierowanie na tomograf!
5/5
Dobry lekarz polecam wszystkim
5/5
Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem z powolaniem .Polecam wszystkim,
1/5
Nie polecam ,krzyczy ,szydzi z człowieka i zero pomocy. Po wyjściu byłam załamana,jak tak można traktować pacjenta.
1/5
Nie polecam tej kobiety. Zero zaangażowania, pacjent jej przeszkadza w gabinecie. Nie miła, aroganckac baba jak by siedziała za karę w przychodni!! Nigdy więcej!!!
1/5
Na NFZ lekarz nic nie warty. Tylko szydzi i krzyczy na pacjenta. Prywatne wizyty, zrobi wszystko co pacjent zechce.
1/5
Nie polecam, szydzi i nasmiewa się z pacjentów. Na wejściu tekst: po co Pan tu przyszedł? Po zerknięciu w wyniki badań stwierdziła cytuję: "na złom" i to jest lekarz? Mówię, że ból przeszkadza mi w pracy to p. Dr to po co Pan pracuje?, ja na to, że mam rodzinę, dzieci na co Pani dr stwierdziła: to niech idą pod kościół. Po wizycie u p. Doktor wskazana bylaby wizyta u psychologa.
1/5
Nie polecam pani doktor stwierdziła żebym nie tłumaczył co mi dolega bo ona nie ma czasu na słuchanie co mi jest ...wypisala skierowanie na TK mówiąc że jak chce się ponaswietlac i skrócić życie to proszę bardzo . Trzeci dzień z bólem pani nic nie pomogła tylko wyzwala jakby pretensje miała do mnie że tam musi siedzieć-chore to nie lekarz gorzej do człowieka podchodzi niż weterynarz do zwierzęcia.
4/5
Dobra Pani doktor
1/5
Ta kobita jest chora na głowę 😳
Traktowanie ludzi (szczególnie kobiet) przez nią to po prostu jakieś nieporozumienie ‼️🤬 bardzo niemiła, chamskie odnoszenie się do pacjenta, po prostu OKROPNY CZŁOWIEK 🙄
Nie polecam - z całą pewnością znajdziecie sobie duuużo lepszego specjalistę niż to babsko 🤦‍♀️🤦‍♀️
1/5
Jeszcze nie spotkałam się z tak niemiłym lekarzem! Zachowuje się jakby była tam za karę, wina pacjenta, że jest chory?! Skierowanie na tm chcesz być chora?!! - to się naświetlaj?!!- słowa pani dr. Jak można się tak zachowywać w stosunku do pacjenta?! 😒Nie polecam! 👎
1/5
Pani doktor zdecydowanie ma problemy z głową! Brak szacunku do ludzi. Twierdzi, że ludziom nie chce się pracować i przychodzą tylko po zwolnienia. Skrytykowała moją wagę, mimo że na swój wzrost jest ona odpowiednia i powiedziała, że mogę kłaść się do trumny. Karygodne zachowanie!
1/5
Nie polecam! Bardzo źle potraktowała bliską mi osobę z rodziny. Nie rozumiem jak lekarz tak może potraktować pacjenta.
1/5
Kontakt z Panią doktor tragiczny od samej rejestracji krzyczy przez telefon na człowieka ciężko sie dogadać uważam że taki człowiek nie powinien wykonywać takiego zawodu. Pacjent zestresowany swoim stanen zdrowia a tu taki odzew TRAGEDIA NIE POLECAM. LEPIEJ PRÓBOWAĆ GDZIE INDZIEJ
Dodaj opinię

Adres:

Macieja Rataja 6, Turek

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-13:00
WT08:00-13:00
ŚR08:00-13:00
CZ13:30-18:30
PTnieczynne
NZOZ Przychodnia H. Kroczewska na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Przychodnia H. Kroczewska