1. Poradnia położniczo-ginekologiczna
  2. Kujawsko-Pomorskie
  3. Toruń

NZOZ - Przychodnia Lekarska "Consylium" w Toruniu - Elżbieta Szyszkowska-Sinica

Szosa Chełmińska 254/258
Toruń
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
4 dni56 652 94 65
Godziny otwarcia:
PN09:00-13:00
WT09:00-13:00
ŚRnieczynne
CZ14:00-18:00
PT09:00-13:00

Opinie o NZOZ - Przychodnia Lekarska "Consylium" w Toruniu - Elżbieta Szyszkowska-Sinica

Dodaj opinię
1/5
Pacjenta traktuje jak zło konieczne.
Bezczelna recepcjonistka, która zamiast lekarza przeprowadza wywiad. Na dodatek zero intymności.
W karcie wpisywane są wizyty, które nie miały miejsca
1/5
w poradni dla kobiet pracuje położna ,zbieranie wywiadu należy do jej obowiązków ,każda wizyta w poradni, po receptę też musi być wpisana w kartę pacjenta.Zapewnienie intymności to już sprawa właściciela przychodni
5/5
Nie zgadzam się .Pani doktor super jest wszystko wyjaśni jak trzeba usg robi na miejscu'byłam dzisiaj i będę chodziła tam już zawsze..Położna w rejestracji tez super ,wywiad jak w każdej przychodni trzeba przeprowadzić.Pozdrawiam
1/5
Recepcjonistka z działu ortopedii robi z ludzi idiotow i w cale nie przejmuje się swoją pracą. W ogóle nie myśli o pacjentach!
1/5
Bardzo negatywnie. Pani Ginekolog oziębła, jakby pracowała za kare. Zero empatii. Brak indywidualnego podejścia do pacjenta, sama z siebie nic nie potrafi powiedzieć o zmianach, chyba ze przy szeregu pytań od pacjenta. Recepcjonistka na wszystko ma czas, No a przede wszystkim na rozmowy o pogodzie czy o rodzinie podczas gdy pacjenci czekają na rejestracje ...
1/5
Pani ginekolog jest niestety nie stworzona do swojego zawodu :/. W trakcie prowadzenia ciąży nie zrobiła badań prenatalnych, badań połówkowych.. Może raz zrobiła USG a jestem już w połowie ciąży. Pani doktor ma czas by przyjść do pracy spóźnia się godzinę minimum. Po czym jak przyjdzie to zamiast zająć się czekającymi pacjentkami jeszcze robi sobie Kawę i plotkuje. Normalnie w pracy za to by ją pożegnali... Ja rozumiem każdy jest człowiekiem mogłaby poprosić o zrobienie jej kawy i przyniesienie do gabinetu nikt jej nie broni... Ale nie jak spóźnia się i nie liczy z innymi. Szczyt...
1/5
Tragedia. nigdy tam moja noga nie postanie.
1/5
Do Dr Winiarskiej trafiłam przez przypadek. Miała najkrótszy czas oczekiwania na wizytę na NFZ, praktycznie z dnia na dzień można było się umówić co wydawało się dla mnie ogromną zaletą ale jednocześnie było to bardzo zastanawiające . Moim powodem pojawienia się u Pani doktor było potwierdzenie ciąży gdyż staraliśmy się o nią z mężem od kilku miesięcy. W trakcie wizyty byłam lekko podziębiona, więc bez ogródek doktor oznajmiła,że nie mam liczyć na to, że "ciąża" się utrzyma ze względu na to, że byłam przeziębiona. Powiedziała to w taki sposób, że łzy same napłynęły mi do oczu. Zrobiła ze mną dosłownie dwuminutowy wywiad, była niemiła, zimna, oschła a na zadane przeze mnie pytania odpowiadała w taki sposób jakbym zadawała pytania z kosmosu. Wychodząc od niej byłam przerażona! W wyniku różnych sytuacji byłam zmuszona być u niej jeszcze jeden raz. Ku zdziwieniu Pani doktor ciąża się utrzymała mimo przeziębienia i dzidziuś miał się całkiem dobrze. Podczas pierwszego USG na które czekałam z utęsknieniem z ust Doktor nie wypłynęło żadne słowo!!! Zero wyjaśnień, co znajduje się na monitorze, czy wszystko w porządku, kompletnie nic! Okazało się że P. Winiarska nie zaleciła mi podstawowych badań, które powinno się mieć na początku ciaży np. TSH, Toksoplazmoza . Nie przepisała mi również żadnych witamin. Jednym zdaniem: Nie polecam Doktor Winiarskiej młodym mamom, właściwie żadnej kobiecie. Jestem osobą która raczej nie udziela się w internecie i nie publikuje swoich żadnych opinii lecz w tym wypadku nie mogłam siedzieć cicho.
1/5
Nie polecam!!!!!!!!!
1/5
Nie polecam. Popieram negatywne opinie są słuszne sama doświadczyłem długiego.oczekiwania w poczekalni zimnego traktowania i braku intymności w trakcie badania kiedy to pani z recepcji sobie wchodzi jak gdyby nic. Także przy rejestracji jest niemiła robi łaskę. Myślę ze w dzisiejszych czasach przydało by się szkolenie z etyki co do traktowania pacjenta .
1/5
Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Niestety też miałam przyjemność być u p. Winiar. i Sinicy. Spóźnienie co najmniej godzinne to norma u p. Winiar. W stosunku do pacjentów jest oschla. Jak byłam w ciąży nie chciała mi dac skierowania na toksoplazmoze. Jak spytałam czy dostanę skierowanie, to powiedziała "ma Pani kota?" Odpowiedziałem że tak. Spytała jak długo, powiedzialam że ok 10 lat. Wtedy p. doktor odpowiedziała "To nie ma potrzeby. Jakby Pani miała dostać toksoplazmoze to już by Pani ja miała". Jak byłam na badaniach penatralnych inna lekarka spytała mnie czemu nie ma Pani badań na toksoplazmoze? Powtorzylam jej wyjaśnienia Pani Winiar. wtedy lekarka złapala się za glowe, zdziwila sie ze tacy lelarze jeszcze pracuja. Jeżeli chodzi o pania Sinice to wiecznie jest nadasana i niemiła. Po takich doswiadczeniach z panstwowa opieka zdrowia stwierdzilam, ze wole odzalowac troche pieniedzy i pojsc prywatnie. Nigdy tam więcej nie pójdę!!!
1/5
Pani Sinica nie potrafi wykonywać USG , miałam krwotoki a ona nie zauważyła mięśniaka wielkości 7 cm, przypadkiem trafiłam do innwgo lekarza i w ciagu 2 tygodni na operację i jeszcze jestem na tym świecie.
Ostrzegam to jest osoba niebezpieczna i pazerna tylko na kasę.
1/5
Wszystkie opinie to prawda :( Masakra kto tam pracuje!! Trzeba zobaczyć ten kabarecik.
5/5
Pani doktor super 😊
1/5
WC brakuje płynu do rąk od ponad roku, do podtarcia szary twardy papier zrobiony z odpadów gorszy niż za czasów PRL strach żeby nie dostać jakiegoś zapalenia gdyż lekarka i tak nic nie pomoże, bo może nie mieć ochoty na zbadanie pacjentki :( Środki czystości to podstawa każdej przychodni lekarskiej, a tu tego brak.
Polecam zaopatrzyć się w mydlo, papier toaletowy i ręcznik!! Ubrać się ciepło bo zimno wc i poczekalni.
Oszczędności na maxa!
1/5
Bardzo niesympatycza lekarka, spóźnia się za każdym razem nawet ponad godzinę i nic sobie z tego nie robi, ani dzień dobry ani przepraszam. Ma czas jeszcze na pogawędkę z recepcjonistka i na zrobienie kawy. Nie liczy się z pacjentem. Nic nie mówi na wizycie chyba, ze człowiek o coś zapyta to odburknie. Powinna iść na emeryturę. Nie polecam.
1/5
Pani doktor traktuje swoją pracę jak zło konieczne. Bez spytania nie powie nawet czy wszystko jest w porządku, a nawet po spytaniu jest niemiła i odpowiada zdawkowo. Plusy: możliwość wizyty nawet następnego dnia, pilnowanie cytologii i innych badań raz do roku, bezproblemowe wydawanie recept na kontynuację antykoncepcji nawet bez wizyty.
1/5
Również nie polecam. Podpinam się pod wszystkie negatywne opinię. Byłam na badaniu prenatalnym. Cała moja wizyta trwała łącznie 5 min z rozebraniem i ubraniem się. Od Pani Doktor nie usłyszałam nic. Gdy podpytałam czy badanie wyszło dobrze, odowiedziała mi tylko ile maluszek ma centymetrów i na tym się skończyło. Zero szczegółów . Pani Doktor jakby siedziała tam za karę .. zniesmaczona wizytą poszłam do innego lekarza, u którego to samo badanie trwało 50 minut. Opowiadał mi o przebiegu i wiedziałam dokładnie co się dzieje z maluchem.
1/5
Moja siostra chwali dr Sinicę.
Za każdym razem wykonuje jej USG i odpowiada szczegółowo o sytuacji.
Siostra ma 45 lat i odwiedza gabinet systematycznie. Poleciła mi p.doktor i postan9wiłam umówić wizytę mimo tych wszystkich złych opinii.
Dodaj opinię

Adres:

Szosa Chełmińska 254/258, Toruń

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN09:00-13:00
WT09:00-13:00
ŚRnieczynne
CZ14:00-18:00
PT09:00-13:00
NZOZ - Przychodnia Lekarska "Consylium" w Toruniu - Elżbieta Szyszkowska-Sinica na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ - Przychodnia Lekarska "Consylium" w Toruniu - Elżbieta Szyszkowska-Sinica