NZOZ Przychodnia Lekarska "Kobimed"

Centralna 12
Kobiór
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia ginekologiczna
Ginekolog
5 dni32 218 81 44
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT12:00-16:00
ŚR10:00-14:00
CZ14:00-18:00
PTnieczynne
Poradnia otorynolaryngologiczna
Laryngolog
45 dni32 218 81 44
Godziny otwarcia:
PN13:00-17:00
WT08:00-12:00
ŚRnieczynne
CZ13:00-17:00
PTnieczynne
Podstawowa Opieka ZdrowotnaNumer telefonuInne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza Rodzinnego
32 218 81 44
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej (Rodzinnej)
32 218 81 44
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Gabinet Położnej Środowiskowej (Rodzinnej)
32 218 81 44
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o NZOZ Przychodnia Lekarska "Kobimed"

Dodaj opinię
1/5
Masakra, pacjenci źle traktowani, gdy trzeba pomocy, specjalistów brak, zastępowani są przez "wszystkowiedzącą panią J."- jest doskonałym pediatrą, ginekologiem, lekarzem rodzinnym i i i i .......
1/5
Ta przychodnia to jakaś parodia,tragiczni lekarze nie znający się na swoim fachu,o wszystko trzeba się prosić ...każde skierowanie z wielką łaską,i przepisywanie cudownego leku na wszystko biseptolu....
Lepiej omijać tą przychodnię z daleka bo można życie stracić.
2/5
Podzielam opinię Łukasza. Lekarze do niczego. Złe diagnozy. Pani J. nie wypisuje skierowań itp, bo wszystkim wciska kit, że prywatnie trzeba robić. Dla niej liczy się tylko kasa. Dobrze, że p.M wypisuje wszystko na lewo i prawo, choć jako lekarz jest równie beznadziejny. Pielęgniarki traktują nas jak zło konieczne. Ciężko się dodzwonić, bo kobity se muszą poplotkować. Dentystkę też radzę omijać z daleka. Jedyne co ratuje ten ośrodek to rehabilitacja. Mój tato bardzo sobie chwalił po niedawnych zabiegach. No i okulistka oraz p."od usg" są godne polecenia jeszcze.
1/5
Za zrobienie zastrzyku - szczepionki trzeba pielęgniarce zapłacić a dziecko po upadku ze schodów dostaje skierowanie na przeswietlenie z ktorym trzeba wrócić do lekarza rodzinnego zamiast skierowac do ortopedy ...
5/5
Bzdury !Pani Doktor J to lekarz z doświadczeniem świetny organizator nie obojętna na problemy pacjentów .Pełen podziw i szacunek dzięki Pani Doktor za stworzenie dziennej opieki medycznej dla osób starszych świetne warunki opieka na najwyższym poziomie pacjenci zadowoleni !!!!!!!!!szacunek również dla personelu Świetne!!!!!specjaliści wspaniali
1/5
Zgadzam się z opiniami powyżej. Lekarze w tej przychodni to jakiś koszmar. Doktor Majdjuk robi problem o każde skierowanie na badania.
Zawsze stawia jakieś blache diagnozy, na wszystko przepisuje tylko leki przeciwbólowe.
Skoro jest tyle złych opinii o tych lekarzach to może w końcu ktoś by zrobił z tym porządek ? Może trzeba ich zmienić ?
1/5
Brak słów... Można tylko przypomnieć:
"Przyjmuję z szacunkiem i wdzięcznością dla moich Mistrzów nadany mi tytuł lekarza i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam:
– obowiązki te sumiennie spełniać
– służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu
– według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek
– nie nadużywać ich zaufania i dochować tajemnicy lekarskiej nawet po śmierci chorego
– strzec godności stanu lekarskiego i niczym jej nie splamić, a do kolegów lekarzy odnosić się z należną im życzliwością, nie podważając zaufania do nich, jednak postępując bezstronnie i mając na względzie dobro chorych
– stale poszerzać swą wiedzę lekarską i podawać do wiadomości świata lekarskiego wszystko to, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić."
1/5
Już od 15 lat leczę się w Tychach na Nfz. Kobiórską przychodnią rządzi klika wszechwiedzących osób. Tylko ploty, o chorobach pacjentów wszystkie pielęgniarki wiedzą, żeby się tak interesowały potrzebami konkretnej osoby czekającej przy okienku. Tylko teoria. Dopóki nie zmieni się skład, nie wrócę.
5/5
Wyrazy szacunku dla Pani Doktor Janusz. To naprawdę wspaniały i oddany lekarz.
1/5
Tragedia. Teraz przy pandemii kontakt utrudniony. Nie potrafią wypisać e-recepty. Najbardziej niekompetentną i nieprofesjonalna jest tzw. pielęgniarka-higienistka. Takie osoby nie powinny pracować w takim zawodzie.
1/5
Koszmar, nieporozumienie, pielegniarki wazniejsze od Lekarzy,bezczelne, zarozumiale jakby byly paniami tego swiata Cos sie im pomylilo chyba.... Masakra. Nie mozna wybrac zera wiec daje jeden.
1/5
Cały personel powinien się wstydzić swojej postawy oprócz pani Ireny G. , która wystawiona jest na pierwszą linię ognia, bo musi zmierzyć temperaturę, zdezynfekowac po każdym pacjęcie, który przychodzi do przychodni.
Z poważaniem
Pacjętka, która była ostatnio na badaniach
2/5
Irytują mnie następujące rzeczy:
1. Dzwoniąc na rejestrację i próbując się umówić z lekarzem, recepcjonistki wypytują o historię choroby- a co je to obchodzi? Jeżeli mówię, że "to pilne", to pilne. Irytujące jest to, że panie na rejestracji- a nie są to medycy- decydują o tym, kto "jest godny konsultacji z lekarzem". Jeżeli, w ich ocenie, sprawa nie jest ciężka, często, i robią to chętnie, przekładają termin wizyty na następny dzień, żeby "nie obciążać pana doktora albo panią doktór".
2. Często dzwoniąc już po godzinie 14 do przychodni (a przychodnia czynna jest do 18) i próbując skonsultować się z lekarzem, bo wydarzyła się nagła sytuacja losowa, słyszę, że lekarze są już niedostępni, że trzeba "jutro rano się zarejestrowować". A prawda jest taka, że dmuchają i chuchają na lekarzy, żeby "broń Boże nie byli przeciążeni pracą". A co z powołaniem lekarskim? I umówmy się - Kobiór to nie Nowy Jork, żeby przychodnia była przeciążona pacjentami w potrzebie.
3. Obecnie w okresie pandemii koronawirusa wydarzył się istny cyrk. Przychodnia została obwarowana jak zamknięta twierdza. Cały powiat się z nas śmieje. W Tychach w przychodniach nie ma takich sytuacji. W Kobiórze żeby lekarz cię zobaczył, to trzeba się z nim umówić jak na audiencję u papieża i musi to być sytuacja zagrożenia życia. Idąc na pobranie krwi trzeba czekać nie raz pół godziny na zewnątrz na mrozie. Już nie wspomnę, że dotyczy to też osób starszych schorowanych, które się mocno wyziębią stojąc i czekając.
Pani doktor na obecną sytuację odpowiada: "nie możemy ryzykować, jest epidemia". Tyle że w 2021 ten argument już przestaje mieć znaczenie, bo cały personel i lekarze dyżurujący w ośrodku zostali już zaszczepieni.
4. Panie na rejestracji na ogół są niesympatyczne, pracują "za karę". Tylko dwie panie są znośne. Rozumiem mieć gorszy dzień, ale w przypadku kobiórskiej przychodni to sytuacja permanentna.
5. To, że przychodnia jest nieczynna w sobotę, to jakieś nieporozumienie.
Dodaj opinię

Adres:

Centralna 12, Kobiór

Numer telefonu:

NZOZ Przychodnia Lekarska "Kobimed" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Przychodnia Lekarska "Kobimed"