NZOZ Przychodnia Lekarska Nasze Zdrowie

św. Floriana 2-4
Zabrze
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia neurologiczna
Neurolog
80 dni 32 271 47 43
Godziny otwarcia:
PN14:00-18:00
WT14:00-18:00
ŚR08:00-12:00
CZ14:00-18:00
PTnieczynne
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
55 dni 32 271 47 43
Godziny otwarcia:
PN15:00-19:00
WT15:00-18:00
ŚR08:00-12:00
CZ15:00-19:00
PT16:00-18:00
Poradnia zdrowia psychicznego
Psychiatra, Psycholog
264 dni 32 271 47 43
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:30-18:00
CZ08:00-18:00
PT15:00-18:00
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
32 271 22 33
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia POZ dla dzieci Zdrowych i Chorych
32 271 47 43
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej
32 271 47 43
Godziny otwarcia:
PN07:00-18:00
WT07:00-18:00
ŚR07:00-18:00
CZ07:00-18:00
PT07:00-18:00
Położna POZ
Gabinet Położnej Środowiskowej
32 271 47 43
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
32 271 22 33
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia POZ dla dzieci Zdrowych i Chorych
32 271 47 43
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej
32 271 47 43
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia Ginekologiczno-Położnicza
32 271 47 43

Opinie o NZOZ Przychodnia Lekarska Nasze Zdrowie

Dodaj opinię
1/5
Zlodzieje naszych pieniędzy od poniedzialku nie mozna sie umówić tel na wizyte nawet jesli bylem osobiscie kazali dzwonic masakra
1/5
To jest skandal co sie dzieje w poradni Nasze Zdrowie w Zabrzu człowiek od 2 tyg nie może sis dodzwonic na teleporade ludzie cierpia z bólami wszelkiego rodzaju a panie tam pracujacy nie chca nawet odebrac telefonu jest sygnał po chwili numer zajety to jest beszczelnosc za co ludzie płaca skladki
1/5
To jest skandal co sie dzieje w poradni Nasze Zdrowie w Zabrzu człowiek od 2 tyg nie może się dodzwonic na teleporade ludzie cierpia z bólami wszelkiego rodzaju a panie tam pracujacy nie chca nawet odebrac telefonu jest sygnał po chwili numer zajety to jest beszczelnosc za co ludzie płaca skladki
1/5
To jest skandal, jeden numer telefonu do poradni i albo zajety albo nikt nie odbiera. Kontakt z lekarzem niemozliwy
1/5
Nie można się dodzwonić. Biorę leki na stale, chciałam zamówić receptę i się dowiedziałam, że niby złożyłam deklaracje w innej przychodni. Skandal!!! Nigdzie nie składałam deklaracji. Zrobili ze mnie idiotke.
1/5
Zawsze dodzwonienie do przychodni graniczyło z cudem, teraz jest to niemożliwe. Nie dostaniesz recepty, a co dopiero dostać się do lekarza. Masakra. Ktoś zrobiłby tam wreszcie porządek. Ja piszę skargę do NFZ, bo to szczyt szczytów!!!!
1/5
człowieku nie dodzwonisz się, nie ma opcji...
1/5
Ja pierdole, naprawdę tak trudno odebrać telefon?
Na dole u dzieci ok, piętro wyżej to jakieś nieporozumienie.
1/5
Dzwonię od poniedziałku jest piątek i albo zajęte albo słuchawkę odkładają. Śmiech.
1/5
Dodzwonienie się graniczy z cudem, jak mozna w czasach pandemii miec tylko jeden numer. Stale albo nie odpowiada albo zajęty. Można szału dostać.
1/5
Tragedia,od 2tugodni proszę o skierowanie to pani w recepcji stwierdziła ze musze ona nie wie jaki numer ewidencyjny ma szpital so którego potrzebuje skierowanie i mam sobie sam zadAwonic, poza tym telefonu nigdy nie odbierają a pacjentów traktują jak zlo konieczne!!! Lekarz jest do godz 16? Proszę zapomnieć zawsze popołudniami jest przypadkiem na wizycie domowej
1/5
Skandal ja od piątku nie mogę się dodzwonić do poradni cały czas telefon nie odpowiada albo jest PRZEPRASZAMY TELEFON W TYM MOMENCIE NIE ODPOWIADA SPRÓBUJ PONOWNIE i tak od powiedziałby 20.12.21 30 raz to już słyszę.
Tak się zastanawiam czy nie zadzwonić do poradni dziecięcej i przekazać tamtym dziewczyna żeby podeszły do góry
1/5
Witam
Zadzwoniłam, w końcu się dodzwoniłam, upierając się na wizytę u lekarza a nie teleporadę, pani wykwalifikowana pielęgniarka z recepcji stwierdziła, że ja tu nawet nie należę tylko na Kopernik , gdzie ja nawet nie wiem gdzie tam jest przychodnia. Bardzo ładnie postąpiła pani wykwalifikowana pielęgniarka z recepcji. Mam zamiar do rozpowiadać.
Życzę wam miłego życia z czystym sumieniem drogie panie z recepcji.
1/5
Ta przychodnia to coraz większa porażka , dzisiaj Pani z rejestracji mnie zbyła, mówiąc, że niedociśnienie to jest normalna sprawa. Ona też ma niedociśnienie i żyje.
Ręce mi opadły. Ja ledwo funkcjonuje, mam małe dziecko, które chce uwagi i się bawić,a ja poprostu na nic nie mam siły. A wiadomo, że jeszcze dochodzą inne obowiązki domowe i praca...
Praca rejestratorki istnie "profesjonalna"
1/5
Lekarze ok są w porządku ale te panie z rejestracji nie różnią się niczym od krowy na zagonie. Nieuprzejme, kłótliwe, złośliwe nie pomocne, mają wieczny problem z pomącą pacjentowi. Zamknąć rejestrację i płacić im za siedzenie bo pracować im się nie chce. To co robią w tej przychodni to nie praca tylko złośliwość. Właśnie przepisuję się do innej przychodni, drugi raz Pani z rejestracji wyprowadziła mnie z równowagi.
Mam dosyć.
Żegnam
1/5
Masakra dodzwonić sie do przychodni .
1/5
Porażka. Chyba prędzej wygra się w Lotto niż się dodzwoni.
1/5
Od piątku dzwonię i jedyne co słyszę to sygnał zajętości...
Jak już jakikolwiek sygnał "normalnego" dzwonienia się pojawi - automatycznie mnie ucinają.
Mak nadzieję, że panie na recepcji tak samo będą odbierały telefony jak tam przyjadę i zadzwonie będąc na miejscu
1/5
zgadzam się z innymi opiniami , .Rejestracja to tragedia, Panie nieuprzejme jeżeli już się odnajdą bo często są niewidoczne
1/5
Dodzwonić się to tragedia, ale dziś akurat byłam świadkiem jak Pani z recepcji odrzucała połączenia.
1/5
Ta przychodnia to dramat nieodbierają telefonów a jak się podejdzie do przychodni to oni są zajęci a korytarze puste zero ludzi, dziecko 40 stopni gorączki kazali mi przyjść popołudniu, tragedia ta przychodnia to kpina nie dbają o pacjentów zero empatii
1/5
Ta przychodnia to porażka. Dodzwonienie się do rejestracji graniczy z cudem. Jak już się człowiek połączy, to nie ma już wolnych terminów na ten sam dzień! rejestratorki są bardzo niemiłe, opryskliwe, odrzucają polaczenia i chyba siedzą tam za karę. Oczywiście wiedzą lepiej niż lekarz, co dolega pacjentowi. Nie polecam!!!!!
1/5
Byłam wyciągnąć wyniki mamy wszystko niby jest z NFZ a za wyniki bo muszą kserowac trzeba płacić jak już ktoś przyjdzie to jedna obsługuje trzy osoby naraz to jest jakaś porażka a później dzwonią żeby podejść jeszcze raz bo pieniędzy nie wydała co tam jest za burdel w tej przychodni a żeby odebrali telefon to jest cud
1/5
TO JEST PORAŻKA TA PRZYCHODNIA. Nie mam możliwości dodzwonić się pomimo że byłem 2 w kolejce do konsultanta i czekałem równa godzinę i w końcu połączenie zostało przerwane przez automat . Najgorsza przychodnia, jednak co miesiąc kasę dostają za pacjenta.
Ludzie nie zapisujcie się tam!!!! Obsługa w recepcji zawsze była pretensjonalna i jak czytam wpisy innych opiniodawców nic się ni zmieniło. To jakiś komunistyczny nie reformowalny układ w tej przychodni.
NIE POLECAM, SZKODA CZASU , SĄ INNE PRZYCHODNIE .
ŻYCZĘ Z GŁĘBI SERCA BY TE REJESTRATORKI TEZ SIĘ KIEDYŚ SPOTKAŁY Z TAKIM TRAKTOWANIEM JAK ONE TRAKTUJĄ LUDZI.
5/5
Super przychodnia, zawsze uczynne Panie rejestratorki i lekarki. Czasem trudno się dodzwonić ale przecież cały czas jest ktoś przy okienku do obsługi. Nigdy nie miałam problemu z receptą przez tel. Czy teleporadą.
5/5
Poradnia dla dzieci bardzo dobra, zawsze można się dodzwonić , panie pielęgniarki uprzejme i pomocne , lekarki polecam, są najlepsze 😁
5/5
Polecam przychodnie z całego serca, zwłaszcza poradnie dla dzieci
1/5
Jestem osobą dializowaną choruje na przewlekła niewydolność nerek. Chciałam się zarejestrować do ginekologa ponieważ dowiedziałam się że jestem w ciąży więc mogę mieć ryzyko poronienia, oczywiście musiałam podejść osobiście ponieważ nikt nie odbiera i tel zajęty Pani w recepcji powiedziała że dopiero ma termin za miesiąc gdzie wytłumaczyłam jej jaka jest sytuacja i potrzebuje mieć konsultacje potwierdzenia ciąży a ona nic na to nie poradzi więc poszłam prywatnie. Niestety po konsultacji prywatnej okazało się że płód jest martwy więc skierowali mnie do szpitala na zabieg usunięcia płodu dnia 03.06.2026 roku. Po prawie 2 tygodniach od zabiegu podeszłam jeszcze raz do tej przychodni aby się umówić na konsultację czy wszystko jest w porządku po zabiegu i dowiedzieć się co dalek, Pani oczywiście znowu powiedziała że termin ma na 16 lipiec nic wcześniej i znów jej tłumacze jaka jest sytuacja to mi na to powiedziała że jest sezon urlopowy i ona nic nie może zrobić i że mam iść do przychodni gdzie należę może tam będzie szybciej!!!! Ja się pytam jak tak można traktować człowieka gdzie jest w gronie zwiększonego ryzyka??? Przez brak dostępnych terminów ja niestety nie odnosiłam ciąży !!!!! Daje 1 gwiazdkę chociaż należy się 0 gwiazdek
Dodaj opinię

Adres:

św. Floriana 2-4, Zabrze Śródmieście

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń