Adres:
św. Floriana 2-4, Zabrze Śródmieście
| Świadczenia specjalistyczne | Kolejka | Numer telefonu | Inne ośrodki | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Poradnia neurologiczna
Neurolog |
80 dni | 32 271 47 43 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN14:00-18:00 WT14:00-18:00 ŚR08:00-12:00 CZ14:00-18:00 PTnieczynne |
|||||
| Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog |
55 dni | 32 271 47 43 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN15:00-19:00 WT15:00-18:00 ŚR08:00-12:00 CZ15:00-19:00 PT16:00-18:00 |
|||||
| Poradnia zdrowia psychicznego
Psychiatra, Psycholog |
264 dni | 32 271 47 43 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:30-18:00 CZ08:00-18:00 PT15:00-18:00 |
|||||
| Podstawowa Opieka Zdrowotna | Numer telefonu | Inne ośrodki | |||
|---|---|---|---|---|---|
|
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ |
32 271 22 33 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
|
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia POZ dla dzieci Zdrowych i Chorych |
32 271 47 43 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
|
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej |
32 271 47 43 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN07:00-18:00 WT07:00-18:00 ŚR07:00-18:00 CZ07:00-18:00 PT07:00-18:00 |
|||||
|
Położna POZ
Gabinet Położnej Środowiskowej |
32 271 47 43 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
| Programy profilaktyczne | Numer telefonu | Inne ośrodki |
|---|---|---|
|
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ |
32 271 22 33 | |
|
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia POZ dla dzieci Zdrowych i Chorych |
32 271 47 43 | |
|
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej |
32 271 47 43 | |
|
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia Ginekologiczno-Położnicza |
32 271 47 43 | |
Na dole u dzieci ok, piętro wyżej to jakieś nieporozumienie.
Tak się zastanawiam czy nie zadzwonić do poradni dziecięcej i przekazać tamtym dziewczyna żeby podeszły do góry
Zadzwoniłam, w końcu się dodzwoniłam, upierając się na wizytę u lekarza a nie teleporadę, pani wykwalifikowana pielęgniarka z recepcji stwierdziła, że ja tu nawet nie należę tylko na Kopernik , gdzie ja nawet nie wiem gdzie tam jest przychodnia. Bardzo ładnie postąpiła pani wykwalifikowana pielęgniarka z recepcji. Mam zamiar do rozpowiadać.
Życzę wam miłego życia z czystym sumieniem drogie panie z recepcji.
Ręce mi opadły. Ja ledwo funkcjonuje, mam małe dziecko, które chce uwagi i się bawić,a ja poprostu na nic nie mam siły. A wiadomo, że jeszcze dochodzą inne obowiązki domowe i praca...
Praca rejestratorki istnie "profesjonalna"
Mam dosyć.
Żegnam
Jak już jakikolwiek sygnał "normalnego" dzwonienia się pojawi - automatycznie mnie ucinają.
Mak nadzieję, że panie na recepcji tak samo będą odbierały telefony jak tam przyjadę i zadzwonie będąc na miejscu
Ludzie nie zapisujcie się tam!!!! Obsługa w recepcji zawsze była pretensjonalna i jak czytam wpisy innych opiniodawców nic się ni zmieniło. To jakiś komunistyczny nie reformowalny układ w tej przychodni.
NIE POLECAM, SZKODA CZASU , SĄ INNE PRZYCHODNIE .
ŻYCZĘ Z GŁĘBI SERCA BY TE REJESTRATORKI TEZ SIĘ KIEDYŚ SPOTKAŁY Z TAKIM TRAKTOWANIEM JAK ONE TRAKTUJĄ LUDZI.