Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.
Opinie o Klinika Proficlinic
Dodaj opinię
Basia
5/5
19-08-2013 20:44
Zostałam przyjęta w dniu w którym przyszłam.Nie czekałam w kolejce .pani doktor Kiełb była bardzo miła ,dużo mi wytłumaczyła.Po raz pierwszy zrozumiałam co jest z moimi zębami i co mogę zrobić kompleksowo .Chodziłam do różnych lekarzy ale po raz pierwszy zostałam przyjęta szybko i kompleksowo .Dziękuję pani doktor .
Jadzia
1/5
14-02-2018 17:14
Niestety nie polecam tam chodzić . Byłam tam z bólem zęba niby zarejestrowana prywatnie byłam na daną godzinę a czekałam 2 godziny i nikt mnie niestety nie przyjął więc zdenerwowana wyszłam.
monika
1/5
16-04-2018 21:34
Ja również nie polecam poszłam tam usunąć zab prywatnie 160 zl ale nie chodzi tu o kasę po wyrwaniu łyżeczkowaniu pani doktor dwa tygodnie bolalo później się okazało że spory kawałek zęba wypchnela ropa nigdy nikt mi tak nie spartaczyl rwania
Anna
4/5
06-06-2018 21:19
Czytając powyższe opinie trochę obawialam się wizyty w tej przychodni byłam umówiona na usunięcie 8 nie chciałam jednak rezygnować bo trochę czekałam na wizytę. Okazało się że niepotrzebnie się obawialam pani chirurg wprawnie i szybko usunęła mi zęba. Osobiście polecam jedyny minus to czas oczekiwania na wizytę na nfz bo duże kolejki do pani doktor
Wal1
5/5
12-06-2018 22:46
Byłem u doktora Hiszpana jak się bałem dentysty tak się przestałem bać. Bardzo delikatny lekarz do tego ząb zrobiony tak że plomby nie widać . Polecam szczególnie tego lekarza
Nicol
1/5
28-07-2018 20:26
Byłam u doktora Hiszpana z bólem zęba prywatnie nie polecam nie zna się na rzeczy dał trutke i jeszcze gorzej się męczyłam kilka dni z potężnym bólem poszłam do innego okazało się ze ząb jest w tragicznym stanie i nadaje się tylko do wyrwania wyrwalam i ból jak ręką odjął i niestety antybiotyk musiał zostać przepisany.
Monika
5/5
05-10-2018 23:12
Ja polecam, szczególnie doktor Rusiecką. Byłam na nfz i jeszcze nie spotkałam się z takim przyjaznym przyjęciem pacjenta. Ósemkę mi wyrwała, wszystko dokładnie wytłumaczyła. poszłam, bo koleżanka u niej była prywatnie i też była zachwycona panią doktor. To, co mi sie też podobało, to bardzo sympatyczne asystentki. Dla mnie super.
Pan X
2/5
17-10-2018 08:38
Ogólnie usługa wykonana ok ale przechodzi ludzkie pojęcie to że lekarz zostawia pacjenta na pół godziny samego na fotelu i sobie gdzieś wychodzi
Teraz ja
5/5
28-10-2018 13:25
Profesjonalne podejście do pacjenta, atmosfera w przychodni bardzo dobra, pani w rejestracji bardzo miła i pomocna, leczenie przebiegło bez komplikacji szczerze polecam tą przychodnie
Magda
5/5
18-12-2018 14:19
Miła atmosfera pani w rejestracji uprzejma a pan doktor Hiszpan bardzo miły wytłumaczy,spokojny dostałam karteczkę z czasem leczenia na następną wizytę 45 minut co jest mało spotykane by kogoś informować polecam tę przychodnię.
Przyjezdny
5/5
18-12-2018 14:23
Miła pani w rejestracji pomocna a pan jak go nazywają Hiszpan oby został jak najdłużej na tym terenie razem z ta przychodnią .
Andzia
5/5
27-02-2019 20:33
Cała wizyta u Pani dr. Rusieckiej bardzo profesjonalna,.Leczenie bez bólu Moim zdaniem lekarz kompetentny,znający zagadnienia,miły. Polecam !!!"
Bolo
5/5
27-02-2019 20:36
Polecam tą przychodnię. Leczenie odbyło się bez zbędnego bólu, profesjonalnie. Pani doktor uratowała mi zęba.
Monika
5/5
10-03-2019 23:39
Polecam, przyjęli mnie bez problemu z bólem i pomogli!
Adam
5/5
12-03-2019 01:50
Profesjonalnie i bez bólu :-)
PIOTR
1/5
24-06-2019 12:27
Poszedłem z bólem zęba i odmówiono mi pomocy. "Może jutro" usłyszałem. Stanowczo odradzam
Piotr L.
1/5
20-12-2019 18:30
Horror 1. Umówiona wizyta prywatna z Dr. Rusiecką.
Złamał mi się ząb.Chciałem go nadbudować.Spędziłem ok.5 godz. w fotelu. Z tego ok 3 godzin sam. Dr.Rusiecka , to szukała z pielęgniarką narzędzi i materiałów w sąsiednich gabinetach, często rozmawiała przez telefon i załatwiała jakieś sprawy.Były upały więc chodziła się napić. Gdyby nie sterczał mi kikut zacementowanego kołka w korzeniu to bym uciekł. Wykonanie tej nadbudowy estetycznie byle jakie. Po roku odpadła. Obsługa okropna. Wymęczony i zdenerwowany uciekałem z gabinetu.
Jolanta
5/5
02-05-2021 19:26
Panie lekarki to anioły które znają się na tym co robią polecam z całego serca i dziękuję że pomogły mi w tak krótkim czasie dziekuje im za to oraz za serce i zrozumieni
Ania
5/5
19-01-2024 19:21
Polecam panią Ewę Rusiecka oraz jej asystent pani Olgę byłam na wizycie z synem sama osobiście do niej chodziłam byłam zadowolona z jej pracy syn też wrócił zadowolony
Patrycja
5/5
04-11-2024 16:46
Bardzo polecam Panią Doktor Ewę Rusiecka przemiła osoba dba o pacjenta♥️. Pani Ewa to lekarz z powołaniem i pasja, zawsze uśmiechnięta. Oby więcej takich lekarzy jak Pani Ewa. To była moja kolejna wizyta i jeszcze przede mną parę ale aż miło wracać. Może wyrywanie nie jest super przyjemnym uczuciem ale nie zamieniła bym Pani doktor na nikogo innego 🙂🙂
Krzysztof
5/5
10-12-2024 16:26
Gorąco polecam wszystkim usługi w klinice wszystkie panie z którymi miałem kontakt są przemiłe i uśmiechnięte zarówno podejście do klienta jak i usługa na najwyższym poziomie.
Sławomir
1/5
28-05-2025 23:03
Od dwóch miesięcy starałem się do nich umówić. Panie miłe umawiają, by przed umówioną wizytą zadzwonić i przesunąć na następny tydzień (lub za dwa) . A jak ma już być to nagle maszyna się do usuwania kamienia zepsuła. I znowu przesuwanie wizyty. Przez dwa miesiące termin przesunęli mi 5-krotnie. No jaja sobie robią. Nie polecam
Kamila
1/5
16-07-2025 08:19
Nie polecam przychodni. Na wizytę czekałam miesiąc czasu, w dniu wizyty dostałam wiadomość, że nie mogą mnie przyjąć, ponieważ mają zepsutą maszynę i będą przekładać termin. Wielokrotnie dzwoniłam z pytaniem co z zaległą wizytą, minęły dwa miesiące i nikt się nie odezwał.
Ciężko się dodzwonić.
Robiłam tam dwa zęby i dwa były do poprawy bo plomby powypadały.
Złamał mi się ząb.Chciałem go nadbudować.Spędziłem ok.5 godz. w fotelu. Z tego ok 3 godzin sam. Dr.Rusiecka , to szukała z pielęgniarką narzędzi i materiałów w sąsiednich gabinetach, często rozmawiała przez telefon i załatwiała jakieś sprawy.Były upały więc chodziła się napić. Gdyby nie sterczał mi kikut zacementowanego kołka w korzeniu to bym uciekł. Wykonanie tej nadbudowy estetycznie byle jakie. Po roku odpadła. Obsługa okropna. Wymęczony i zdenerwowany uciekałem z gabinetu.
Ciężko się dodzwonić.
Robiłam tam dwa zęby i dwa były do poprawy bo plomby powypadały.