1. Fizjoterapia ambulatoryjna
  2. Łódzkie
  3. Łask

NZOZ "Przychodnia Rehabilitacyjna Zdrowe Życie"

Warszawska 65
Łask
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
336 dni43 671 14 20

Opinie o NZOZ "Przychodnia Rehabilitacyjna Zdrowe Życie"

Dodaj opinię
5/5
Trafiłam szukając rehabilitacji i już nie zmienię. Miły personel. Super.
5/5
Przychodnia świeżo odnowiona, winda, pomocny personel.
4/5
Mam umówionych kilka wizyt. Byłem już dwa razy na krioterapii miejscowej. Podoba mi się podejście do pacjenta w przychodni.
5/5
Moja rekonwalescencja trwała bardzo długo, ponieważ miałam poważny wypadek. Dzięki zaangażowaniu fizjoterapeutów i moim oczywiście :) jest piękny efekt. Moja sprawność wróciła niemalże w 100%
5/5
Z usług Rehabilitacji przychodni Zdrowe Życie skorzystałem z powodu urazu nogi. Spotkałem się z życzliwością, a także profesjonalną obsługą medyczną. Szczerze polecam wszystkim potrzebującym rehabilitacji.
5/5
Korzystam z masaży oraz gimnastyki indywidualnej. Każdy z tych zabiegów jest dostosowany do moich możliwości oraz schorzenia. Bardzo cenię sobie zespół przychodni. Pani terapeutka udziela mi bardzo wielu cennych rad zdrowotnych. Szczerze polecam.
5/5
Polecam fachowa, profesjonalna a przede wszystkim skuteczna pomoc rehabilitacyjna.
5/5
Bardzo często biegam i od dłuższego czasu bolała mnie piszczel. Próbowałam ratować się sama, ale to nie był dobry pomysł. Wizyta i zajęcia w przychodni okazały się strzałem w dziesiątkę. Problemu już nie mam, a bieganie znowu stało się przyjemne. Polecam.
5/5
Profesjonalnie, uprzejmie i miło. Polecam.
5/5
Dziękuję za ulgę :) w bólu. Będę wracać.
4/5
Jestem bardzo zadowolona z wizyt w Przychodni Zdrowe Życie, czuję się dużo lepiej…:-)
4/5
W przychodni pracują bardzo mili młodzi fizjoterapeuci. Dają dobre rady i nawet poczęstują kawką. Bardzo lubię rehabilitację, przychodzę z przyjemnością.
4/5
Korzystam z usług przychodni Zdrowe Życie od kilku lat. Nie jest to jedyne miejsce w którym szukałam pomocy. Jednak . Jest to jednak jedyne miejsce do którego systematycznie wracam z przyjemnością. Niestety moje schorzenie wymaga stałej rehabilitacji, ale cieszę się że znalazłam miejsce dla mnie najbardziej przyjazne. Daję jedną gwiazdkę mniej ze względu na to że . Muszę dojeżdżać spory kawałek drogi.
4/5
Personel jest uprzejmy w stosunku do pacjentów. Panowie podchodzili do mnie z wielką cierpliwością i pytali jak się czuję. Rehabilitanci są młodzi ale już bardzo doświadczeni.
5/5
Jako mama 10 latka serdecznie polecam zespół Rehabilitacji Zdrowe Życie. Za każdym razem gdy przychodzimy na zajęcia z wad postawy czujemy zaangażowanie fizjoterapeutów i pozytywną atmosferę. Mój syn przychodzi bardzo chętnie na zajęcia.
4/5
W Łasku mieszkam od niedawna. Czynnie uprawiam sport, a z tym czasem wiążą się wizyty rehabilitacyjne: rozmasowanie mięśni, czy też zwykły masaż relaksacyjny chociażby. Trafiłem do przychodni Zdrowe Życie po prostu wyszukując najbliższej placówki w okolicy. I trafiłem bardzo dobrze. Przychodnia oferuje wszytko czego potrzebuję, a najbardziej wszelkie masaże (w tym wirowy) oraz krioterapia.
5/5
Zbiegi rehabilitacyjne zostały dopasowane do moich potrzeb. Konsultacje badań były rzeczowe. Dowiedziałem się bardzo dużo o moim schorzeniu i sposobach leczenia. Zaproponowano mi również różne formy rehabilitacji.
5/5
Super robota, miła atmosfera. Polecam.
4/5
Przychodnie oceniam na 4 gwiazdki. Miło, schludnie, czysto. Zakładam że na pewno mogłoby być lepiej :) W każdym razie jest usatysfakcjonowana zabiegami, które przeszłam. Znacznie mi pomogły, dostałam kilka cennych rad. Jeśli miałabym wrócić na rehabilitację, to zapewne to miejsce brałabym jako pierwsze pod uwagę.
5/5
Przelicznik oczekiwania na NFZ chyba nie działa zbyt dobrze. Nie czekałam absolutnie aż tyle. Polecam. Młodzi, sympatyczni i kompetentni fizjoterapeuci.
5/5
Jestem bardzo zadowolona. Miałam bóle kręgosłupa nad którymi pracujemy cały czas, jest zdecydowana poprawa. Komfort życia wzrósł o 100%.
5/5
Przychodzę do Zdrowego Życia z córką. Ma Ona poważne problemy z kręgosłupem, wybraliśmy miejsce kameralne blisko domu. Jestem bardzo zadowolony, a co najważniejsze córka dobrze się czuje w tym miejscu i dostaje super opiekę i masaż. Polecam.
5/5
No i nareszcie powrót do pracy nad ciałem, ruchomością w mojej ulubionej Przychodni Rehabilitacyjnej. Nazwa nie jest przypadkowa - Zdrowe Życie. Pozdrawiam wszystkich fizjoterapeutów i polecam ich umiejętności serdecznie.
5/5
W przychodni tej "spotkałam" ręce które leczą :) Zdecydowanie polecam. Teraz gdy rehabilitacja ruszyła i już działa mogę nadrobić okropny czas bezruchu.
5/5
Masaż po prostu bomba :) Czuję się doskonale, a ćwiczenia rozciągające mięsień zdecydowanie polepsza moją sprawność.
5/5
Doskonałe efekty w leczeniu kontuzji jak i przygotowywaniu ciała do sportów.
5/5
W przychodni Zdrowe Życie rehabilituję się od lat, przyczyną są liczne schorzenia kręgosłupa. Z fachową pomocą fizjoterapeutów czuję się wiele lepiej. Terapie przynoszą nieprawdopodobne efekty. Doświadczenie i empatia Pani Patrycji, podejście do pacjenta jest mocnym powodem do przetestowania przychodni.
5/5
Pani Patrycja moja ulubiona fizjoterapeutka, mam do Niej ogromny szacunek i zaufanie. Sama przychodnia przyjemna i schludna. Polecam wypróbować, są tu ręce które leczą :)
5/5
Słyszałem wiele dobrego o Zdrowym Życiu, dlatego postanowiłem spróbować. Poszedł na masaż, a wychodząc miałem wrażenie że jestem młodszy o 10 lat :))))))
5/5
Miałam tyle pytań do Pani fizjoterapeutki, a Ona z cierpliwością i zaangażowaniem odpowiadała na każde z nich. Miałam wykonanych kilka zabiegów w ciągu jednego miesiąca, sprawność mojej ręki wzrosła o 50%. Dla mnie to ogromny postęp.
4/5
Moje wizyty przebiegały generalnie w miłej i przyjaznej atmosferze. Moja rekonwalescencja trwa długo, jednak już na tyle się przyzwyczaiłem, że traktuję te wizyty jak zajęcia sportowe.
5/5
Do przychodni trafiłam z problemem stawu skokowego mojego syna. Wcześniej mieliśmy konsultacje w innych ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie niestety nie dano nam właściwej pomocy. Wcześniej nie było mowy nawet o dłuższym spacerze. Jenak prawidłowe ćwiczenia uruchomiły staw i syn zaczął nawet jeździć na rowerze. :) Serdecznie polecam.
5/5
Pomimo dość młodego wieku :) miałam kilka problemów natury fizjo. Dwie kontuzje i cykliczne bóle, a to w nadgarstku a to w karku. Czary to jakieś? Czy po prostu szczera i zaangażowana praca fizjoterapeutów i moja? Okazuje się, że wszystko wraca do normy i to w bardzo ekspresowym tempie. Zaangażowanie i wiara, zawsze przynoszą efekty :)
5/5
Serdecznie polecam przychodnię Zdrowe Życie - już mogę grać :):):)
5/5
Dziękuję za wsparcie. Dzięki profesjonalnemu masażowi byłam w stanie szybko wrócić do pracy, po bardzo wyczerpujących zawodach sportowych. A wszystkie rady były na wagę złota.
5/5
Niezwykła poprawa po zaproponowanych ćwiczeniach. Ćwiczę regularnie dalej i sukcesywnie następuje poprawa. Bądźcie wytrwali, a przychodnię polecam.
5/5
Polecam przychodnię Zdrowe Życie. Nawet nie zdajemy sobie sprawy ile można poprawić i wypracować w funkcjonowaniu naszego ciała, ma to szczególnie znaczenie gdy chodzi o wiek. Wtedy liczy się to co wypracowaliśmy lub to ile mamy zapału aby jeszcze wypracować. Może maksyma utarta, ale prawdziwa do bólu - można wszystko tylko trzeba chcieć i mieć nie ugiętą wiarę w oczywiste efekty.
Ćwicz, ćwicz, ćwicz i dbaj o siebie.
5/5
Ja również polecam wizytę w Zdrowe Życie. Po masażu czuję się o wiele lepiej, zadane ćwiczenie rozciągające mięsień biodrowo-lędźwiowy powoduje że czuję się o wiele lepiej.
5/5
Jestem zadowolona z przeprowadzanych ćwiczeń, tym bardziej że zostały dobrane odpowiednio do moich potrzeb. Wykonuję je systematycznie w domu zgodnie z zaleceniami, a także chodzę na zabiegi do przychodni. Z tygodnia na tydzień, efekty widoczne są gołym okiem, a samopoczucie mam coraz lepsze. No nie pozostaje mi nic innego, jak tylko polecić tę przychodnię.
5/5
Patrycja powiedziała, "wypracujemy to" - uwierzyłam :) Minął rok z nieszczęsną przerwą na Covida (wtedy jednak przykładałam się czasowo dwa razy bardziej w domu). Z podziwem obserwuję efekty. BRAWO!!!!
5/5
Wielomiesięczny problem z moim barkiem zniknął już po trzeciej wizycie. Dokładność oraz indywidualne podejście sprawiają, że warto.
5/5
Korzystałam z usług przychodni pourazowo i jestem zadowolona.
5/5
Całkiem przyjemna przychodnia lubię tam chodzić, a nawet się leczyć :)
5/5
Całkiem, całkiem. Pozdrawiam Panią fizjoterapeutkę.
5/5
Polecam tę placówkę ze względu na efekty pracy i miłą atmosferę. Mam stałe dolegliwości związane z kręgosłupem i korzystam z usług przychodni już od 3 lat.
4/5
Od czasu do czasu korzystam z usług tej przychodni. Cenię tę przychodnie za dobrą lokalizację i przyjemny personel.
5/5
Jestem bardzo wdzięczny za pomoc którą otrzymałem. Pozdrawiam zespół Przychodni Zdrowe Życie.
5/5
Właściwie jeszcze nie byłam w tej przychodni, a już wystawiam 5 gwiazdek. Czemu? Zostałam przemiło zaskoczona przy obsłudze telefonicznej. Tylko tyle? A może aż tyle!!!
Bez żartów, raz byłam - i 5-ciu gwiazdek nie zmienię :)
5/5
Trafiłem z bardzo uciążliwym problemem dotyczącym szyi, miałem ograniczony jej skręt. Efekty pracy pojawiły się dość szybko z czego jestem bardzo zadowolony. Miałem dobrane odpowiednie ćwiczenia, ale także kilka zabiegów. Wizyty w przychodni są nie dość że skuteczne, to jeszcze naprawdę miłe - dzięki personelowi przychodni. Trzymajcie tak dalej.
Dodaj opinię

Adres:

Warszawska 65, Łask

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
NZOZ "Przychodnia Rehabilitacyjna Zdrowe Życie" na mapie
Widok z ulicy NZOZ "Przychodnia Rehabilitacyjna Zdrowe Życie"