NZOZ Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna Sternberg-Med

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Podwisłocze 6
Rzeszów
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna Sternberg-Med

Dodaj opinię
5/5
wyrwalem 2 zęby bez bólu nie wiadomo kiedy fachowo
1/5
Lekarz bardzo niedelikatny, brak szacunku do pacjenta, okropny ból podczas wyrywania ósemek. Przez tydzień utrzymywała mi się opuchlizna, szczękościsk, ból, po tygodniu od ekstrakcji zgłosiłam się ze stanem zapalnym i wciąż utrzymującą się opuchlizną pomimo przyjmowania antybiotyku. Nie polecam nikomu.
5/5
Jestem bardzo zdziwiona negatywnymi opiniami... Byłam dzisiaj u dra Stojałowskiego (wizyta w ramach NFZ), który usunął mi 2 zęby. Wszystko przebiegło sprawnie i co najważniejsze bezboleśnie. Wiadomo... przyjemne to nie było, no ale litości... to nie masaż relaksacyjny... I na prawdę czułam się na tym fotelu bezpiecznie. Ja zdecydowanie polecam, w mojej opinii dr Stojałowski to BARDZO dobry chirurg stomatolog. Pozdrawiam.
5/5
Nie wiem dlaczego takie złe opinie ja wyrywałam chirurgicznie zęba i pan doktor był bardzo miły i było bez bolesnie a tak się bałam.Nadal się tam udam z reszta zębów.Polecam
5/5
W innym gabinecie pani stomatolog rozcinała mi zęba na pół żeby go wyjąć, ból był okropny i męczyła się z nim 1,5h(drugą ósemkę deklarowała że też będzie dłutować). Doktor Stojałowski wyrwał mi tą drugą ósemkę w dwie minuty bez żadnego bólu i powikłań. Szczerze polecam!
5/5
Doktor wyrywał mi dolną prawą 8. W ciągu kilku minut było po wszystkim. Szybko sprawnie i bezboleśnie. Wiadomo zabeig do przyjemnych nie należy ale to nie spa...
Co do gojenia to u mnie szybko (chociaż dyskomfort był przez kilka dni). U innych może się gorzej goić ale to nie wina Doktora.
Polecam.
Wracam z drugim zębem na dniach.
5/5
W Sternberg-Med wyrywałam dwie ósemki w odstępie ok. 4 miesięcznym, pomimo tego, że zęby były bardzo ciężko ułożone, mogę z czystym sumieniem polecić przychodnię, wszystko odbyło się możliwie szybko, bez bólu, otrzymałam fachową pomoc, konsultacje, wszystko co było potrzebne!
Polecam
1/5
Spróbujcie się do nich dodzwonić !!!
1/5
Za samo podejście nie polecam... Byłam umówiona na usuwanie ósemki w dniu dzisiejszym na NFZ i czekałam ponad miesiąc, a nikt nawet nie raczył mnie poinformować że zabieg się nie odbędzie... Jakbym sama nie zadzwoniła upewnić się z terminem (i to kilka razy bo nikt nie odbierał), to bym nawet nie wiedziała że nikt mnie nie przyjmie i bym poszła na darmo tracąc urlop i nerwy... Pomijając że z miesiąca oczekiwania robią się dwa bo kolejny termin zaproponowali dopiero na grudzień. Ja rozumiem że jest pandemia i zabieg może się przełożyć nieoczekiwanie w czasie, ale żeby nie dać nawet żadnej informacji i nie starać się jakoś szybciej zapisać pacjenta skoro już powstała taka sytuacja to jest naprawdę nieprofesjonalne... Widać jaki mają szacunek jak ktoś nie umawia się prywatnie.
5/5
Niestety nie mogę edytować opinii z dnia 27.10, ale po zaistniałej sytuacji, chirurg osobiście do mnie zadzwonił i chciał wyjaśnić tą sytuację, po czym umówiono mnie jeszcze raz na zabieg w szybszym terminie. Zabieg bezbolesny i szybki. Także mimo wczesniejszych problemów udało się wszystko fajnie załatwić. Polecam
Dodaj opinię

Adres:

Podwisłocze 6, Rzeszów Nowe Miasto
NZOZ Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna Sternberg-Med na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna Sternberg-Med