1. Lekarz rodzinny (POZ)
  2. Śląskie
  3. Dąbrowa Górnicza

NZOZ "Przychodnia Lekarza Rodzinnego" Smak i Wspólnicy - Lekarz rodzinny (POZ)

Adamieckiego 13
Dąbrowa Górnicza
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
32 262 50 31
Godziny otwarcia:
PN07:00-18:00
WT07:00-18:00
ŚR07:00-18:00
CZ07:00-18:00
PT07:00-18:00

Opinie o NZOZ "Przychodnia Lekarza Rodzinnego" Smak i Wspólnicy

Dodaj opinię
1/5
ostatnio byłam u pana doktora M. Smak. Cała wizyta trwała 3minuty (wywiad, badanie i przepisanie leków), a jak zapytałam o wyniki badań to usłyszałam "dzisiaj nie mam czasu". Osobiście nie polecam.
1/5
Ta przychodnia to jakieś kpiny. Pani Smak jest zdziwiona, że przychodzi się do niej z przeziębionym niemowlakiem i muszę się tłumaczyć, że chce go osłuchać bo dziecko nie zdrowieje. Jest nie miła i daje odczuć, że jestem kolejną matką panikarą. Jeszcze nie skończyłam rozmawiać, a ona już zamyka program i nie może wydać już recepty. Zapytana o polecenie leku dla małego dziecka mówi że jakieś tam są w aptece. Ogólnie szkoda czasu na taką wizytę. Zresztą widać to po poczekalni, która świeci pustkami. Jedynym plusem jest przemiła Pani pielęgniarka podająca szczepionki.
1/5
Ostatnio byłam u p.doktor Smak to poprostu jakąś kpina a nie pediatra,zero podejścia do dziecka jestem w szoku ...mój 6 letni syn powiedzial ze tak nie milej pani doktor nie widzial
1/5
Byłam zapisana do p. Smak z całą rodziną. Pani doktor niechętnie kieruje na badania. Na moją sugestię,że od dłuższego czasu źle się czuję stwierdziła, że na oko tego nie widać. Po niezbyt miłej rozmowie stwierdziła, żebym sobie zapłaciła za badania a jak coś wyjdzie wróciła.....tylko nie wiem po co...... Moje dzieci nie chorowały często, może przeziębienie raz do roku. Niechętnie wypisała zwolnienie z komentarzem, że od czego są dziadkowie? Ciekawie wyglądał też bilans- odczekałam swoje na poczekalni, weszłam z synem, zero badań, zero wywiadu czy rozmowy , zero badania czy obejrzenia dziecka, wszystko PPP.czyli prawidłowo. Tragedia i sxkoda czasu. Przepadałam się z całą rodziną i stwierdzam zbyt późno. Zdecydowanie odradzam.
Syn pani doktor przyjął mojego męża zerkakąc ciągle do laptopa z przepiękną dawką antybiotyki dla małego dziecka.....
1/5
Zgadzam się całkowicie z poprzednimi opiniami. Przez P. Smak dziecko znalazło się w szpitalu z ostrym zapaleniem płuc, które dzień wcześniej zaszczepiła, mimo to, że było mówione, że dziecku bardzo "charczy" w klatce piersiowej, 4-miesięczne dziecko było już badane przez nią 3 raz i za każdym razem było, że jesteśmy przewrażliwione albo, że to pokarm zalega i inne podobne pierdoły, nie skierowała na prześwietlenie, nie dała żadnych leków a badanie trwało kilka sekund dosłownie. na drugi dzień dziecko by się udusiło!!! Ostrzegam!!!
1/5
Pani Smak to minęła się z powołaniem.dziecko 2 latka gorączka 39 stopni.pani doktor przepisał neozine i dodała że gorączka za dwa dni zniknie.
Na drugi dzień wizyta u drugiego lekarza .podejrzenie zapalenia opon mózgowych.
Jak będę na siłach to tak tej piz....dzień nawtykam przy pacjenta że zamówię się sama pod ziemię że wstydu.spowrotem na studia Ty nie douczona imitacja lekarza.
1/5
Pani Smak jest wyjątkowo niemiłą osoba i w ogóle nie powinna być pediatrą .
1/5
Po co tacy lekarze. Do robienia mamony wizyta u lekarza Pana Smakami trwa Max 3. min gratulacje.
1/5
Proszę o kontakt z osobami poszkodowanymi przez NZOZ Merkury Poradnia dziecięca tel. 690 996 705.
1/5
"Dr" Sibielak kolejny lekarz z przypadku w tej przychodni z przypadku.
1/5
Jednym słowem DRAMAT
1/5
Byłam u Pana Macieja Smak , gburowaty, nie odpowiada na pytania, nie wiem czy z niewiedzy czy z wypalenia zawodowego. Nie wiadomo czy pytać o diagnozę czy też nie , bo zazwyczaj ignoruje pytania.
Porażka przecież zżyje z pacjentów, więc powinien inaczej ich traktować.
1/5
!! Nie polecam doktora Smaka, kompletnie nie ma pojęcia na temat wykonywanego zawodu. Przyszłam ze zdrowym dzieckiem po zaświadczenie, że dziecko po przeziębieniu może uczęszczać do żłobka. Pan doktor jednak stwierdził, że dziecko ma anginę i przepisał silne antybiotyki. Poszłam do innego lekarza nie chcąc w to wierzyć... okazało się, że dziecko jest ZDROWE i nic mu nie dolega. To było jakiś czas temu i na prawdę nic dziecku nie było, a tylko niepotrzebnie dostałoby antybiotyk..... Wizyta trwała ok. 2minuty, bo pan doktor nie miał czasu...
1/5
Wizytą u pana Smaka Macieja trwa minutę najlepiej mu idzie wypisywanie recept.
Zawsze zniechęcony może partnerka daje mu popalić i odbija się to na pacjentach?
1/5
Dramat dramat i jeszcze raz dramat odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1/5
Zamknąć ten cyrk na kółkach!!!!
1/5
Wizyta u doktora Smaka trwa moze 3 minuty,Nie polecam
5/5
Pan Gładysz, kompetentny, wizyta przebiega prawidłowo w moim odczuciu t.j. wywiad z pacjentem, badanie przepasanie leków lub skierowanie na badania bądź do specjalisty. Leczę się u Pana doktora od kilku lat i nie mam żadnych zastrzeżeń,
Zdarzyło mi się też kilka razy trafić do Pana Smak i nie mogę podzielić tak licznych i negatywnych opinii, zbadał, wypisał receptę, takie zadania należą do lekarza rodzinnego, może nie uśmiecha się od progu ale jakbym chciała pożartować poszłabym na kabaret lub do cyrku.
5/5
Lekarz z powołania miły wysłucha doradzi mało teraz takich.
Dodaj opinię

Adres:

Adamieckiego 13, Dąbrowa Górnicza

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN07:00-18:00
WT07:00-18:00
ŚR07:00-18:00
CZ07:00-18:00
PT07:00-18:00