Ortorodzina

Maćka z Bogdańca 16C
Łódź
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia ortodontyczna
Ortodonta
86 dni42 670 09 90
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:00
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PTnieczynne
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
13 dni42 670 09 90

Opinie o Ortorodzina

Dodaj opinię
1/5
Masakra w kwestiach organizacji, brak szacunku dla pacjenta, a przede wszystkim jego czasu. Pani w rejestracji nie ogarnia kolejki, umawia wizyty jak chce i naraża pacjentów na bezczynne siedzenie.
1/5
Masakra wogole nie można się dodzwonić nikt nie odbiera próbuje się dodzwonić już parę dni
1/5
Totalny brak szacunku i podstawowej kultury. Brak informacji i lekcewazenie rodzicow malych pacjentow.
1/5
Poradnia ortodontyczna bardzo obniżyła poziom swoich usług w stosunku do tego co było wcześniej. Dzieci traktowane są przedmiotowa - jak karton mleka na linii produkcyjnej. Brak informacji o stanie zdrowia dziecka przekazywanych przez lekarza w trakcie wizyty. Dzisiejsza dostępność terminów również świadczy o tym, że ludzi korzystających z usług tej poradni ubywa.
Nie polecam, szczególnie ze względu na małych pacjentów.
1/5
Takiego bałaganu już dawno nie widziałam w żadnej przychodni.Umawiasz się na godzinę i czekasz 30-40 minut i tak na korytarzu pełnym ludzi.Rejestracja w zeszytach jak w PRL .Chaos organizacyjny.Terminów nie ma nawet jak masz stały aparat więc nie ma sensu zakładać.Podobno brak lekarzy tej specjalizacji dlatego się tak dzieje.100 razy trzeba się zastanowić zanim się tu przyjdzir
1/5
Totalna porażka. Jak wyżej. Dzwonienie domofobem nie skutkuje wypuszczeniem do środka. Gdyby nie wychodzący pacjenci wcale bym nie weszła bo nikt nie chciał mnie wpuścić do środka. Na jedną godzinę umawianych jest paru pacjentów. Odradzam!
1/5
Kompletnie lekceważenie pacjenta. Umawiają wizyty, odwołują je, przesuwają, podają błędne terminy. Od ponad pół roku nie mogą wykonać aparatu dla dziecka. Organizacyjnie przychodnia leży. Dodatkowo poczekalnia na mrozie przed drzwiami.
1/5
Tragedia, po prostu dramat!
1/5
Jaki jest numer tel bo ten wogole od ponad tygodnia nie odpowiada...
.
Dodaj opinię

Adres:

Maćka z Bogdańca 16C, Łódź Widzew

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-15:00
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PTnieczynne
Ortorodzina na mapie