NZOZ Przychodnia Zdrowia Janosik

Janosika 136
Łódź
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
42 679 41 60
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ dla dzieci
42 679 41 60
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej
42 679 41 60
Godziny rejestracji:
PN11:00-18:00
WT11:00-18:00
ŚR11:00-18:00
CZ11:00-18:00
PT11:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej
42 679 41 60
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ dla dzieci
42 679 41 60
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
42 679 41 60
Profilaktyka gruźlicy
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej
42 679 41 60

Opinie o NZOZ Przychodnia Zdrowia Janosik

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam. Lekarze nie maja pojęcia co robią. Dziecko po wizytach trafiło do szpitala prawie się dusząc
1/5
I ja tez nie polecam, lekarze maja po prostu 'wywalone' na pacjenta. poszłam do nich po skierowanie na badania i na wstepie usłyszałam po co przyszłas
4/5
Dla mnie lekarze są ok nigdy nie spotkałem się z odmową wydania skierowania
1/5
Dziecko za każdym razem dostaje antybiotyk, nawet jak nie ma poważnej infekcji. Zamiast skierowania na badania otrzymuje się skierowania do szpitala niech w szpitalu na SOR wszystko robią. Nie polecam przychodni i przepisałam dziecko do innej.
5/5
A dla mnie jest wszystko w porządku. Nigdy nie zawiodłem się na Pani doktor Bilewicz. POLECAM
1/5
Ta przychodnia to kpina z pacjentów i przykład patologicznego systemu w jakim funkcjonują nzoz-y korzystając ze środków z NFZ. Podejście do pacjenta jest lekceważące, a postępowanie jednej z tzw. lekarek będzie w najbliższym czasie zgłoszone do Izby Lekarskiej i Prokuratury. Lekarz ma pacjentowi pomóc przeżyć, a pacjent został narażony na utratę życia poprzez zaniechanie lekarza.
4/5
NIGDY NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z ODMOWĄ CZEGOKOLWIEK ,N MIEJSCU PROFESJONALNY POBÓR KRWI ,CZAS OCZEKIWANIA NA RECEPTĘ 1-MAX 2 DNI. ZAPRASZAM DO INNYCH NZOZ,...TAM CZAS OCZEKIWANIA TYDZIEŃ.
5/5
to nie jest zła przychodnia wszystko do ustalenia ,nigdy niczego mi nie odmówiono ,recepty bardzo szybko,zawsze moge liczyć na pomoc ,nigdy nikt niczegi niewłaściwego mi nie pomógł ,ze względow na zmiane miejsca zamieszkania zmieniłam na inna przychodnie ,wrociłam bardzo szybko tam z temp ,lazano mi czekać 5 dni kazano zbijac lekami ,w tej przychodni to sie nigdy nie zdażyło, p dr Rakoczy bardzo profesjonalna ,rzetelna i prawdziwy z powołania lekarz ,nigdy nie pomyliła sie z diagnozą
5/5
Jest to bardzo dobra poradnia. W dobie Covid-19 można liczyć na pomoc, robione są badania laboratoryjne (pielęgniarki super) i szczepienia. Polecam.
5/5
To chyba jedyna placówka służby zdrowia gdzie są ODBIERANE TELEFONY.
5/5
Pozwolę się nie zgodzić z zamieszczoną wyżej opinią.
Pielęgniarki pełne empatii, profesjonalne i miłe.
Teraz przy COVID-19 wszystkim puszczają nerwy i są zmęczeni.
Życzę zdrowia.
5/5
Tu pracuje najlepsza położna na świecie.
1/5
Pielęgniarki w tej przychodni to nieporozumienie, arogancja i brak chęci do pracy na najwyższym poziomie. Telefonicznie wmawiają nam bzdury które nie mają miejsca, kompletny przerost ego, nie wiem co kieruje szefa tej przychodni do trzymania takich pracownikow w tym miejscu, bardzo chętnie informują pacjenta a nawet nalegają na zmianę przychodni co na pewno zrobiłam nie tylko ja po takiej sugesti ze strony pielęgniarki. Przy takim podejściu w niedługim czasie przychodnia będzie musiała się zamknąć a to wszystko dzieki Panią tam pracującym . Za to z chęcią osobiście polecam wszystkim przychodnia na Hiacyntowej,miła odmiana po takim nieludzkim traktowaniu ,chyba musze podziękować pielęgniarce za sugestie zmiany to najlepsze co mogla dla mnie zrobić , no chyba ze rzuci słuchawka podczas kolejnej rozmowy. Pozdrawiam
5/5
Witam, jestem pielęgniarką pracującą w poradni zdrowia Janosik.
Czytam te wszystkie zamieszczone opinie i zachodzę w głowę co dzieje się z ludźmi...
Skąd tyle złośliwości i niesmacznych uwag. Pracuję w zawodzie ponad 25lat, z czego 20 lat w szpitalu. Zawsze staram się ze wszystkich sił pomagać i okazywać pacjentom empatię.
Te opisane wyżej misiaczki i wróbelki to o mnie, wbrew temu co opisuje pacjent nie tak zwraca się na psychiatrii tylko na oddziałach onkologicznych, gdzie pracowałam.
Pacjenci oczekują tam nie tylko profesjonalnej opieki, ale oderwania od ciężkiej sytuacji w jakiej są i okazania serca i trochę czułości...trzeba tam być by to zrozumieć...
Ta uwaga daje mi dużo do myślenia, zobowiązuję się do bardzo oficjalnego zwracania się do pacjentów....mam tylko nadzieję, że nie będzie to odebrane jako niemiłe zachowanie wobec pacjenta.
Teraz świat się bardzo zmienił, w dobie choroby COVID-19, wszyscy jesteśmy zmęczeni, poddenerwowani i ciężko każdemu z nas odnaleźć się w nowych realiach. Nie zamierzam polemizować z żadną wyżej opisaną opinią, każdy ma prawo do własnych osądów.
Pragnę tylko zauważyć, że my/ja również mamy uczucia i ciężko nam/mnie mierzyć się z niesprawiedliwym hejtem. Jeżeli ktoś ma uwagi do naszej/mojej pracy proponuję zgłosić się do kierownika poradni lub nawet właściciela i sprawę zgłosić. To jest postawa uczciwa, wówczas chętnie wysłucham wszelkich uwag dotyczących personelu średniego poradni Janosik i poprawię to co ustalimy wspólnie , że jest do poprawienia. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć wszystkim zdrowia, życzliwości i cierpliwości w tych trudnych czasach.
5/5
Pani Małgorzato, zgadzam się w 100% z tym co Pani napisała. BRAWO
5/5
Poradnia jak każda inna.
1/5
Jestem niezwykle zniesmaczona postawą właścicieli i kierownictwa poradni. Odnoszę wrażenie, że pacjenci im przeszkadzają. Brak zaangażowania i empatii bez której nie powinno się brać za prowadzenie takiego interesu.
5/5
Chciał bym przeprosić panią z rejestracji naszej przychodni, po mimo że nakrzyczałem na nią bardzo i nie chciałem wysłuchać, Pani pozostała dla mnie bardzo grzeczna i uprzejma starała wytłumaczyć mi sprawy których nie rozumiałem i pokierowała mnie we właściwe miejsce do poradni specjalistycznej ,wykazał wielka cierpliwość i wyrozumiałość,zrozumiałem to dopiero w domu ,jak ochłonąłem , ze to nie ta kobieta jest winna tak ułożonemu systemowi zdrowia ,jeszcze raz pozdrawiam i przepraszam ,niech Pani pozostanie zawsze sobą.
1/5
Co to ma być? Pediatra wygląda jak klaun, oczy osoby niezrównoważonej psychicznie. Przemyka po schodach jak upiór, nadąsana jak dziecko w przedszkolu. Nic dziwnego, że matki odradzają tę przychodnię. Moje dzieci już wypisane.
5/5
Od niedawna przychodnia przeszła metamorfozę
Kierownikiem przychodni została młoda pani Doktor i mam wrażenie ze wszystko działa jak należy
Przede wszystkim mam wrażenie ze im zależy na pacjentach i nie jestem bezimienny
Wizyty na godzinę , rejestracja konkretna i rzeczowa.
Mieszkam od niedawna na Stokach ale jestem bardzo zadowolony . Korzystam z pediatry oraz interny .

Polecam ! Dla wymagających
5/5
przenieśliśmy się z Balut niedawno i zapisaliśmy się do tej przychodni . Na początku trzeba było się przyzwyczaić do braku bezpośredniego parkingu ale - to co mnie ujęło najbardziej to to że lekarze są bardzo zainteresowani - przed samymi świetami musiałam iść do pediatry bo synek się rozchorował i dostaliśmy się ! Rejestracja - rano trzeba z 5 min posiedzieć by się dodzwonić ale nigdy mnie nie zawiedli ! Polecam
5/5
Wszystko w przychodni funkcjonuje na najwyższym poziomie, czytając negatywne komentarze na temat wyglądu, zachowania i to jak inni mają pracować i wykonywać zawód są nieporozumieniem. Czasami może jest to wynik frustracji życia codziennego, a może nowa jednostka chorobowa, która czeka jeszcze na swojego odkrywce. W mojej ocenie pracownicy przychodni chętnie pomagają innym, oczywiście wszystko w granicach rozsądku w jedną jak i drugą stronę. Telefon jest odbierany, oczywiście nie zawsze, gdyż jedna osoba odbiera jeden telefon, a jak wiemy przychodnia to nie "callcenter". Polecam.
5/5
Dziś byliśmy w przychodni na wizycie. Bardzo dobra lekarka - dr Rakoczy . Polecam
1/5
Najgorsza poradnia z jaką się spotkałem.
1/5
W przychodni jest duża rotacja lekarzy. Na leki czeka się bardzo długo. Ostatnio - dzwoniłem w piątek - otrzymałem receptę dopiero w kolejny czwartek. TYDZIEN!!!
1/5
Koszmarna przychodnia. Z pozoru Panie mile ale co z tego. Zaszczepili mi chore dziecko i trafiliśmy do szpitala. Okazało się że córka miała zapalenie płuc. Nigdy nikt tam nie odbiera telefonów. Bezczelny e odkładają na bok słuchawkę. Przekonałam się o tym gdy trafiłam raz na nie odłożona i włączył się system poczekalni. To oczywiste że jak jest tylko głuchy sygnał to odkładają słuchawkę na bok, żeby nie odbierać. Przecieki pale, gdy raz się dodzwoniłam późnym popołudniem bo chciałam z chorym dzieckiem do lekarza. Bezczelnie mi powiedzieli że jak chce się dostać to powinnam stanąć w kolejce o 8 rano to wtedy doktor może przyjmie przed pacjentami. Była zima a mi kazali z chorym dzieckiem stać na mrozie rano bo nie można się rano dodzwonić gdy odkładają bezczelnie słuchawkę. Nigdy w życiu już tam nie pójdę.
1/5
Czy ktoś temu straszydłu które jest lekarzem od dzieci może powiedzieć jak należy się ubierać do pracy?????
5/5
Bardzo dobra poradnia
Zawsze zostaje przyjęta

A Pani doktor Rakoczy jest najlepsza że względu na podejście do dzieci jak i sposób prowadzenia leczenia . Zawsze trafne diagnozy .
Zdecydowanie polecam dla tych którzy nie chcą mieć na karat przepisywanych antybiotyków

Ps skomentuje również powyższy komentarz - ubiór nie ma tu nic do znaczenia liczy się diagnoza i sposób leczenia pacjentów
1/5
Ha ha ha
No nareszcie ktoś wygarną szanownej kierowniczce...
Prawda zabolała, bo mocno się broni i tłumaczy.
Ha ha ha, że niby pacjentka Cię broni....
Ha ha ha.
1/5
Postępowanie o zerwanie lub nie przedłużenie kontraktu z NFZ rozpoczęte.
Kadra zarządzająca zapomniała, że poradnia jest dla mieszkańców osiedla.
1/5
Najgorsza przychodnia na jaką trafiłam. W okolicy konkurencja się rozrasta, nie trzeba na szczęście być skazanym na tą placówkę. Co nowy kierownik przejmuje stery to coraz gorzej się dzieje. Umówić wizytę graniczy z cudem. Dodzwonić się nie idzie już od samego rana. Panie rejestratorki i z zabiegowego to chyba zatrzymały się mentalnie na szpitalu z poprzedniego stulecia, pacjent przeszkadza w kawie i pasjansie.
1/5
Nie polecam..złe diagnozy dziecko trafilo do szpitala przez nie umiejetnosc lekarzy ...
4/5
Witam ja sobie chwale przychodnie ,ma swoje leosze i gorsze chwile ale to jak kazdy POZ ,pani z rejestracji zawsze przypomina o patronazu o wizycie ,bo jak to mloda mama zdaza sie zapomnieć, wszyscy sa bardzo mili i pomocni od rejestracji przez p pielegniarki i lekarza p doktor dokladna i skrupulatna w tym co robi ,nie jest jak na te czasy zle ,mogla by byc tylko bardziej odnowiona i weselsza jesli chodzi o wnetrzna ,bo jest mocno zapyziala ,ale to drobnostka ,Ja z corkami zadowolona
1/5
Niestety, nie polecam. Lekarka, do której trafiłam była niemiła, nie przeprowadziła nawet krótkiego wywiadu poza tym, co sama jej powiedziałam. Od jakiegoś czasu brałam leki, które mi nie pomagały (w tym antybiotyk). Pani doktor powiedziała, że "oczekuję działanie leku jak w reklamie, biorę i od razu jestem zdrowa". Nie, leki brałam już 4 dni - bez efektu. Szkoda, że lekarz nie jest zainteresowany pacjentem, a pacjent czuję się jak "zło konieczne".
5/5
Uwielbiam tą przychodnie. Skierowania i recepty zawsze otrzymuje dla siebie i dzieci bez problemu. Nigdy nie było błędnej diagnozy. Owszem ciężko jest się dodzwonić do rejestracji, ale nie jest to niemożliwe.
5/5
Ciężko jest czytać te brednie przedstawione w dodatku w lakoniczny sposób np." prawie się dusząc". Nie ma jak wyżyć się publicznie na kimś bezbronnym i dogodzić siebie.Skargę napisać , donieść do Izby Lekarskiej... Jak nie odpowiada poziom opieki to się dziękuje i idzie się tam gdzie jest przefajnie i profesjonanie. Należę do tej przychodni 16 lat i nie zamienię na żadną inną. Wspaniali i oddani ludzie, chętni pomocy i zawsze uśmiechnięci. Duża życzliwość.W samej przychodni , chociaż budynek już stary, zawsze czysto. Pani dr. Aleksandra bardzo kompetentna osoba, duża wiedza i co ważne stanowcza. Tak to powinno wyglądać. Bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc i życzę aby odporność na ludzką głupotę i zwykły hejt niegdy Was nie opuściła.
1/5
W ostatnim czasie poprosiłam o wystawienie recepty na pen do insuliny dla taty, niestety zostałam odesłana do lekarza diabetologa. Tłumaczyłam że wizytę ma dopiero za tydzień, na co pani doktor, że ona nie ma uprawnień do wystawienia takiej recepty. Udało mi się dostać pen w szpitalu. Tam dowiedziałam się, że każdy lekarz, obojętnie gdzie akurat się znajdujemy (np na wakacjach w innym mieście) ma obowiązek wystawić receptę. TO JEST RATOWANIE ŻYCIA. Dla diabetyka czas bez podania insuliny = śmierć.
Badania to najlepiej jak pacjent zrobi prywatnie, i przyniesie do poradni wyniki.
Mam porównanie z inną poradnią w tej okolicy, tam jest zawsze lekarz który ma serce dla pacjenta.
Jeżeli chodzi o panie pielęgniarki oraz rejestratorki SUPER zawsze chętnie pomagają.
3/5
Najlepsza rejestracja jaką znam ,zawsze rzetelne informacje i niesienie pomocy ,dokładne informacje ,po prostu zawsze wszystko na 100% ,i ten miły głos i uśmiech z innych aspektów poradni uważam że jest okej ,zawsze mogło by być lepiej ,przydała by się winda ciężko wejść ,ale przyjęcia są na dole ,i więcej lekarzy ,bo zdarzają się mega opóźnienia u jednego z lekarzy i to nie jest fajne ponieważ po coś wprowadzono zapisy ,to jest duży minus ,szczególnie przy zaplanowaniu różnych innych spraw i jeszczę zatrudnić jakichś młodych lekarzy potrzeba ze świeżym innym podejściem do leczenia
Ogólnie oki
2/5
Punktualność lekarzy to jakis absurd pacjent umówiony na konkretną godzinę wchodzi do lekarza godzine pozniej ,to sa żarty czy nie można zrobić z tym porządku, p doktor totalnie wszystko ignoruje, leczenie to antybiotyk na wszystko, stosy badan nie zwiazanych z wizytą ,i poczucie ze mowie do ściany, bo p.doktor ma problem z wysłuchaniem i zrozumieniem, ech kiepsko
5/5
Poradnia jak z innej epoki.
Niestety trochę zaniedbana.
Natomiast nikt nigdzie nie okazał mi tyle ciepła, nigdzie nie byłam tak zaopiekowana jak u Pani Małgosi pielęgniarki. Z opini usłyszanych przy gabinecie zabiegowym uwielbiają Ją i dorośli i dzieci.
Jak dobrze, ze są jeszcze takie pielęgniarki. Brawo.
5/5
Ja bym chciala pochwalić personel poradni ,przychodząc tu troche sie balam czytając opinie jak bedzie ,ale wszystko na plus ,no troche spoznien lekarzy ,ale jak wszędzie,rejestracja 5 z plusem, pełen profesjonalizm ,pielęgniarka super absolutna kompetencja ,czego wymagać więcej ja polecam .
5/5
Pani Małgorzata z gabinetu zabiegowego to całkowite przeciwieństwo tego co można aktualnie mówić o służbie zdrowia Profesjonalizm i nie schodzący uśmiech na twarzy, i tyle ciepła okazuje pacjentom
Wszystkiego dobrego Pani Małgorzato
Daję ❄️❄️❄️❄️❄️
1/5
To czego doświadczyłam przychodząc na wizytę do lekarza to porostu dramat , miałam infekcje przyszłam w maseczce na twarzy usiadłam pod gabinetem czekając na swoją kolejność , pielęgniarka która weszła na górę wskazując mi palcem kazała wyjść z poczekalni i usiąść w korytarzyku przy schodach bo jestem chora ,cały czas komentując że nie wyrzyna już dłużej ,była bardzo nie miła ,zresztą sytuacje z ta panią przytrafiały mi się wielokrotnie ,nawet jak zamawiam recepty ,to zawsze jest nie uprzejma ,ostatnio dzwoniąc słyszałam że mam ponowić telefon za 10 min ,i tak przez dobrą godzinę ,myślę że czasy komuny minęły i uprzejmość działa w obie strony o czym ta pani najwyraźniej zapomniała i została w innych czasach
5/5
Do pani Małgosi z zabiegowego na pobranie krwi będę przyjeżdżać nawet z końca świata.
REWELACJA DZIĘKUJĘ
3/5
Należę do poradni od lat ,jednak zupełnie siadła tam organizacja ,były kiedyś rano dwie panie rejestratorki i było dobrze jedna zapisywała druga odbierała dzwoniący nieustannie telefon i to miało sens czemu to sie zmieniło ,teraz dwie popołudniu kiedy ruch juz inny ,to samo zabiegowy jedna pielęgniarka robiąca wiele rzeczy jednocześnie ,rano potrzeba innego pomysłu na organizacje i będzie łatwiej dla pacjentów i pracowników,tak mi się wydaje z obserwacji .Nie potrzebne są też te godziny zapisywania bo może być przyjętych mało osób patrząc na godziny pracy lekarzy .Chociaż jest pusto nie chcą przyjmować jak przyjdzie sie bez zapisu a nie każdy wie kiedy zachoruje,a tak to może być
Dodaj opinię

Adres:

Janosika 136, Łódź Widzew

Numer telefonu: