Adres:
Janosika 136, Łódź Widzew
| Podstawowa Opieka Zdrowotna | Numer telefonu | Inne ośrodki | |||
|---|---|---|---|---|---|
|
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ |
42 679 41 60 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
|
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ dla dzieci |
42 679 41 60 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
|
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej |
42 679 41 60 |
|
|||
|
Godziny rejestracji:
PN11:00-18:00 WT11:00-18:00 ŚR11:00-18:00 CZ11:00-18:00 PT11:00-18:00 Godziny przyjęć:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
|
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej |
42 679 41 60 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
| Programy profilaktyczne | Numer telefonu | Inne ośrodki |
|---|---|---|
|
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ dla dzieci |
42 679 41 60 | |
|
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ |
42 679 41 60 | |
|
Profilaktyka gruźlicy
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej |
42 679 41 60 | |
Pielęgniarki pełne empatii, profesjonalne i miłe.
Teraz przy COVID-19 wszystkim puszczają nerwy i są zmęczeni.
Życzę zdrowia.
Czytam te wszystkie zamieszczone opinie i zachodzę w głowę co dzieje się z ludźmi...
Skąd tyle złośliwości i niesmacznych uwag. Pracuję w zawodzie ponad 25lat, z czego 20 lat w szpitalu. Zawsze staram się ze wszystkich sił pomagać i okazywać pacjentom empatię.
Te opisane wyżej misiaczki i wróbelki to o mnie, wbrew temu co opisuje pacjent nie tak zwraca się na psychiatrii tylko na oddziałach onkologicznych, gdzie pracowałam.
Pacjenci oczekują tam nie tylko profesjonalnej opieki, ale oderwania od ciężkiej sytuacji w jakiej są i okazania serca i trochę czułości...trzeba tam być by to zrozumieć...
Ta uwaga daje mi dużo do myślenia, zobowiązuję się do bardzo oficjalnego zwracania się do pacjentów....mam tylko nadzieję, że nie będzie to odebrane jako niemiłe zachowanie wobec pacjenta.
Teraz świat się bardzo zmienił, w dobie choroby COVID-19, wszyscy jesteśmy zmęczeni, poddenerwowani i ciężko każdemu z nas odnaleźć się w nowych realiach. Nie zamierzam polemizować z żadną wyżej opisaną opinią, każdy ma prawo do własnych osądów.
Pragnę tylko zauważyć, że my/ja również mamy uczucia i ciężko nam/mnie mierzyć się z niesprawiedliwym hejtem. Jeżeli ktoś ma uwagi do naszej/mojej pracy proponuję zgłosić się do kierownika poradni lub nawet właściciela i sprawę zgłosić. To jest postawa uczciwa, wówczas chętnie wysłucham wszelkich uwag dotyczących personelu średniego poradni Janosik i poprawię to co ustalimy wspólnie , że jest do poprawienia. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć wszystkim zdrowia, życzliwości i cierpliwości w tych trudnych czasach.
Kierownikiem przychodni została młoda pani Doktor i mam wrażenie ze wszystko działa jak należy
Przede wszystkim mam wrażenie ze im zależy na pacjentach i nie jestem bezimienny
Wizyty na godzinę , rejestracja konkretna i rzeczowa.
Mieszkam od niedawna na Stokach ale jestem bardzo zadowolony . Korzystam z pediatry oraz interny .
Polecam ! Dla wymagających
Zawsze zostaje przyjęta
A Pani doktor Rakoczy jest najlepsza że względu na podejście do dzieci jak i sposób prowadzenia leczenia . Zawsze trafne diagnozy .
Zdecydowanie polecam dla tych którzy nie chcą mieć na karat przepisywanych antybiotyków
Ps skomentuje również powyższy komentarz - ubiór nie ma tu nic do znaczenia liczy się diagnoza i sposób leczenia pacjentów
No nareszcie ktoś wygarną szanownej kierowniczce...
Prawda zabolała, bo mocno się broni i tłumaczy.
Ha ha ha, że niby pacjentka Cię broni....
Ha ha ha.
Kadra zarządzająca zapomniała, że poradnia jest dla mieszkańców osiedla.
Badania to najlepiej jak pacjent zrobi prywatnie, i przyniesie do poradni wyniki.
Mam porównanie z inną poradnią w tej okolicy, tam jest zawsze lekarz który ma serce dla pacjenta.
Jeżeli chodzi o panie pielęgniarki oraz rejestratorki SUPER zawsze chętnie pomagają.
Ogólnie oki
Niestety trochę zaniedbana.
Natomiast nikt nigdzie nie okazał mi tyle ciepła, nigdzie nie byłam tak zaopiekowana jak u Pani Małgosi pielęgniarki. Z opini usłyszanych przy gabinecie zabiegowym uwielbiają Ją i dorośli i dzieci.
Jak dobrze, ze są jeszcze takie pielęgniarki. Brawo.
Wszystkiego dobrego Pani Małgorzato
Daję ❄️❄️❄️❄️❄️
REWELACJA DZIĘKUJĘ