NZOZ Przychodnia Zespołu Lekarzy Rodzinnych "Sołacz"

W październiku 2023 r. podmiot zmienił właścicieli. Zdaniem jednego z nich, przychodnia stała się zupełnie nową przychodnią. Tym samym opinie opublikowane przed tą datą są "bezprzedmiotowe". Prosimy mieć to na uwadze zapoznając się z nimi.
Nad Potokiem Jeżyce 17
Poznań
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza POZ
61 822 41 42
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia-Poznań Jeżyce
61 822 41 42
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia Lekarza POZ
61 822 41 42
Profilaktyka gruźlicy
Poradnia-Poznań Jeżyce
61 822 41 42

Opinie o NZOZ Przychodnia Zespołu Lekarzy Rodzinnych "Sołacz"

Dodaj opinię
1/5
Totalna porażka. Pani dr Szajek każdą prośbę o badania kwituje, że nie widzi potrzeby. Wiadomo, że na nfz dostać się do specjalisty to ogromne szczęście. Nie miałam go, więc musiałam iść prywatnie. Ale choćby jednego badania kontrolnego od lekarki, które zlecił mi specjalista, niestety, nie dostałam. Zdecydowanie nie polecam nikomu!
5/5
Od dziś jestem pacjętką Przychodni " SOŁACZ " Nad Potokiem. Na mojego lekarza wybrałam Panią dr G.Kramską - Jaskólską. To bardzo miła , spokojna osoba od której emanuje dobroć i ciepło. Kilka miesięcy szukałam lekarza rodzinnego /po śmierci dr Sawik Brodowskiej /i mam nadzieję , że i tym razem intuicja mnie nie zawiedzie i ten lekarz okaże się takim samym szlachetnym człowiekiem jak moja Ś.P. lekarka.
1/5
Ta przychodnia to kompletna porażka. Mojego ojca tak wyjalowili nadmierną ilością antybiotyków, że wylądował w szpitalu w bardzo ciężkim stanie, dusząc się z powodu ataku grzybicy płuc. Panie doktorki w tej przychodni są już w takim wieku, że chyba nie potrafią rozpoznać co dolega pacjentowi i czas wysłać je na emeryturę zanim kogoś usmiercą.
1/5
Nie wiem jak oni funkcjonują ,brak możliwości zamówienia recepty, elektroniczna rejestracja też nie istnieje. Na wsiach mają lepszą strukturę informatyczną i obsługę pacjenta niż to coś.
1/5
Ta przychodnia to porażka, na wszystko zapisują antybiotyki, żadnych badań, lekarki w takim wieku, że nie radzą sobie z niczym. Mojego ojca lat 85 tak urządzili antybiotykami ze wylądował w szpitalu. Mam pytanie kto sprawuje kontrolę nad poziomem leczenia; bo lekarki w tej przychodni juz dawno powinny być na emeryturze !!!!
1/5
Absolutny skandal. Pani w rejestracji zachowuje sie jak caryca dopuszcza lub niedopuszcza. Brak możliwości uzyskania skierowania czy recepty. Pani otwiera lub nie okienko żeby porozmawiać z pacjentem. Drzwi są zaryglowane. Telefon w godzinach rejestracji nie jest odbierany. Skarga złożona w nfz.
1/5
ODRADZAM!!! Panią doktor G.Kramską - Jaskólską - odmówiła mi udzielenia porady na temat wyników badań, bo miałam je tylko na telefonie zamiast wydrukowane. Powiedziała mi bym wydrukowała i przyszła po weekendzie "bo wyniki pewnie nie są takie złe, że umrę przez ten czas".
Porażka.
1/5
Podejście pracujących tam osób, zwłaszcza pani w recepcji jak i lekarz J. do pacjentów jest gorzej niż z PRLu.
1/5
Fatalna przychodnia. Zarejestrowanie się graniczy z cudem. Nie sposób się dodzwonić , panie opryskliwe, ciagle brak tzw numerków do lekarza i niestety antybiotyki królują
1/5
Ta przychodnia jest do bani albo zajęte albo lekarz nie widzi potrzeby wypisana skierowania do specjalisty
1/5
Ta przychodnia to katastrofa ,rejestratorka wredna Dodzwonić się nie można bo nie odbiera telefonu ,przekonałam się otym kiedy będąc w przychodni zadzwoniłam z komurki a ona po prostu nie odbierała połączenia .Lekarze również do bani ,wszystkie lekarki w wieku emerytalnym .
1/5
Nie odbierają telefonów. Nic nie działa.
1/5
fatalnie. 120 prób połączeń i telefon "wiecznie zajęty" . rzeczywiście prędzej człowiek umrze niż otrzyma tu pomoc.
1/5
Fakt, ktoś z NFZ powinien się przyjrzeć funkcjonowaniu tej placówki, jak za króla Ćwieczka.
Żadnych udogodnień, żeby dostać receptę, rejestracja na wizytę"teleporadę". W jakim celu się pytam? Skoro pacjent jest pod opieką lekarza, nieraz brakuje nr żeby w ogóle się załapać na dany dzień. Najlepszym rozwiązaniem byłaby skrzynka na zlecenia, lub poczta elektroniczna.
Nie polecam tej placówki.
1/5
Fakt, ktoś z NFZ powinien się przyjrzeć funkcjonowaniu tej placówki, jak za króla Ćwieczka.
Żadnych udogodnień, żeby dostać receptę, rejestracja na wizytę"teleporadę". W jakim celu się pytam? Skoro pacjent jest pod opieką lekarza, nieraz brakuje nr żeby w ogóle się załapać na dany dzień. Najlepszym rozwiązaniem byłaby skrzynka na zlecenia, lub poczta elektroniczna.
Nie polecam tej placówki.
5/5
Doktor Michał Biały , cudowny lekarz. Bardzo przyjemna przychodnia , atmosfera super.
5/5
Polecam , sprawnie , szybko , bez kolejek .
5/5
Dr Biały, to cudowny lekarz. Potrafi słychać. Przychodnia sprawia cieple wrażenie. Polecam
1/5
Po zmianie właściciela tragedia ,chciałem teleporade a Pan w rejestracji zapisał mi wizytę osobista mimo ze pytal o numer telefonu i zapewniał że lekarz będzie dzwonil. Tak więc ja czekałem na telefon od lekarza a lekarz w gabinecie na mnie. Na szczęście nie było to u mnie nic poważnego ale co gdyby było? Następna sprawa: kod skierowania do specjalisty miałem dostać w tym samym dniu ,oczywiście cisza .
1/5
To co się stało z tą poradnia to nie do uwierzenia...codziennie rejestruje inna osoba. W poniedziałek rejestrował jakiś facet, we wtorek podeszłam osobiście siedziała pani niezorientowana w temacie (z olbrzymimi ustami) a dziś tj. środa Pani z pewnością nie polka wykłócająca się o wszystko z pacjentami. Nie ma możliwości dostania się do lekarza więc człowiek może im w tej poradni umrzeć. Polecam uciekać z tej przychodni bo dziś skończyłam na sorze!!!!
1/5
Jestem rozczarowana, po tylu latach w tej przychodni muszę zmieniać lekarza i przychodnię. Niestety ale w tym tygodniu nawet problemy robią z kserem kartoteki co jest moim prawem jako pacjenta, nieprzyjemna kobieta z niepolskim akcentem pracuje jak za karę i robi problem nawet z czymś takim jak kopie dokumentacji, po wielu latach odchodzę z bólem serca. Wraz z podejściem mojej lekarki skończyło się sprawne umawianie wizyt.
5/5
Nareszcie nastał tam porządek, polecam , super lekarze i atmosfera.
5/5
Przychodnia po zmianie, czysto, miło
i przyjemnie. Kompetentni lekarze. Bardzo miłe Panie rejestratorki, które służą pomocą i zawsze uśmiechnięte.
5/5
Przychodnia ,godna polecenia ,super lekarze i obsługa
4/5
Zmiana właściciela wyszła na dobre,4 lekarzy,recepta na ikp w 10
min.Co jest bardzo fajne a jednocześnie normalne ,zadzwoniłam i ktoś odebrał telefon,zawsze rejestrowała mnie koleżanka która już nie pracuje.Ja jestem zadowolona,bardzo,bardzo
5/5
Przychodnia z miłym i kompetentnym personelem, czysto, miło i profesjonalnie. Polecam
5/5
W końcu miło. W poradni jakby zmieniła się epoka. Pani rejestratorka rano mega miła i pomocna. Lekarze dbajacy o komfort pacjenta, dociekliwi.
Super po prostu.
5/5
Poradnia zmieniła się na super. Pani rejestratorka bardzo pomocna i miła osoba na właściwym miejscu. Panie w gabinecie zabiegowym bardzo uprzejme, lekarze dbajacy o komfort pacjenta, wnikliwi
5/5
Poradnia zmieniła się o 1000%pani w rejestracji bardzo pomocna dla pacjenta wszystko wytłumaczy i pomoże , lekarz miły i szczegółowo pyta o wszystko poświęca czas.
Jestem pacjentem od wielu lat i teraz dopiero zmieniło się na lepsze.
W gabinecie zabiegowym panie pielęgniarki też zawsze miłe i usmiechniete.
1/5
Po tym, jak nie mogłam dostać się do lekarza, czy pielęgniarki na zdjęcie szwów po operacji, w lutym powiedziałam pas.
Hasło: pacjent przychodzący osobiście ma pierwszeństwo niż ten co dzwoni, to już w ogóle przegięcie. Miałam stać po operacji od 6.30 w deszczu w kolejce i to zimą żeby dostać numerek z godziną do lekarza?
Wiele lat było ok. Może od lutego coś się poprawiło, ale jakoś w to wątpię, skoro nawet w aptece ludzie pytają farmaceutów czy mogą polecić jakąś przychodnię zamiast tej Nad Potokiem...
2/5
Lekarze nie wypisują recept zgodnie z zapotrzebowaniem złożonym na kartce. Zamiast 12 opakowań leku wypisują 4 ale recepta z ważnością na rok. Lub 4 opakowania a recepta ważna miesiąc i apteka wydaje tylko 3 opakowania. Tym samym zmuszają nas do częstrzych wizyt w przychodni a można to załatwić jedną roczną receptą z odpowiednią ilością opakowań leku. Dotyczy to leków zażywanych stałe. Należy to zmienić bo w aptece się śmieją że to znowu pacjent tej przychodni Nad Potokiem 17.
1/5
TRAGEDIA I KPINA . DR MARIA PINKOWSKA CHYBA NIE POWINNA BYĆ LEKARZEM. WYSYŁA MNIE NA POMOC DORAŹNĄ BO NIE WIE CO MI JEST A PO LEKI NASENNE WYSYŁA MNIE DO PSYCHIATRY. TACY LUDZIE NIE POWINNI PRACOWAĆ JAKO LEKARZ.
1/5
Zachowanie Panny Pieńkowskiej Marii, zwanej Doktorem, jak już poprzednicy pisali, jest skandaliczne. Pani jest opryskliwa i ma wyraźny brak szacunku do osób starszych. Przy skarżeniu się na bóle ( cel wizyty)absolutnie nie ma mowy o skierowaniu na badania , które ustalą przyczynę. Jak już poprzednicy pisali, nie chce przepisać potrzebnych tabletek. Po prostu jej zachowanie było kpiną i jestem w szoku, że nikt tą placówką się jeszcze nie zajął. W poczekalni zero ludzi a Pani by skończyć dyskusje mówi wręcz, że nie ma czasu. Moja ocena jej pracy z pacjentem jest najgorsza i to jest moje osobiste zdanie. Widać większość ma takie samo. Ta sprawa będzie nagłosniona. To skandal ta kobieta.
1/5
Moje doświadczenie współpracy z tym POZ w 2024 roku było negatywne. Do dziś kwestia wynagrodzenia za wykonane zastępstwo nie została rozliczona. W związku z tym nie polecam tego miejsca do współpracy.
1/5
Dwie wizyty w ciągu tygodnia dwa czwartki skarżyłem się na ciężkie oddychanie problem z potężnym kaszlem poinformowałem lekarza że mam PHP nawet mnie lekarka Khystyna siemkiev mnie nie osłuchała. Na prośbę o wystawienie skierowania na prześwietlenie płuc wyprosiła mnie z gabinetu kiedy stwierdziłem że nie wyjdę to bezczelnie wyszła ignorując mnie jako pacjenta.
1/5
Przyszłam z infekcja gardła. Doktor mnie nie osłuchał, nie włożył rękawiczek podczas badania gardła. I stwierdził, że jeżeli jestem w ciąży to dlaczego nie poszłam do ginekologa a przyszłam do niego. No wydaje mi się, że jeśli mam infekcję gardła to idę do lekarza pierwszego kontaktu. Jeśli złamałabym nogę to też mam iść do ginekologa? Nie polecam! Może młodsi lekarze są milsi… ale raczej po pierwszym razie zmienię przychodnie (szkoda bo mam ją pod nosem).
1/5
To poradnia dla ludzi niepracujących, po południu od 15 do 18-tej żadnego lekarza bo wizyty domowe, jak mam problem to na pomoc doraźną; jedynie w miarę sprawnie wypisują recepty
Dodaj opinię

Adres:

Nad Potokiem Jeżyce 17, Poznań Sołacz

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00