NZOZ "Puls" Sylwia Bobojć, Alicja Karkut-Bzdyra

Świtycz-Widackiej 3
Olsztyn
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Gabinet Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej
89 543 80 30
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej-Rodzinnej
89 543 80 30
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Gabinet Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej
89 543 80 30
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej-Rodzinnej
89 543 80 30

Opinie o NZOZ "Puls" Sylwia Bobojć, Alicja Karkut-Bzdyra

Dodaj opinię
5/5
Bardzo dobre Panie doktor. Fachowe podejście.
1/5
Dramat.Ciągły brak miejsc.Z chorym dzieckiem nie ma szans normalnie zapisać się na wizytę.
5/5
Bardzo dobre Panie doktor, ale dostac się to stanie w kolejce od 6:40, a rejestracja od 8.
1/5
Powaznie zastanawiam sie nad zmiana przychodni. Laskawie odbiora tel o 10-tej i mowia ze juz nie ma miejsca. Ch... Wam w d....
1/5
Wiecznie brak miejsc do dostania się z dzieckiem chorym do lekarza.
1/5
Dobra kadra lekarzy. Niestety dużo gorzej żeby dostać się z chorym dzieckiem do lekarza rodzinnego. Od wczesnego rana są już bardzo duże kolejki i gdy Twoja kolej do okienka dostajesz informację że nie ma już numerków. Porażka ! Już przed wojną było lepiej.
1/5
Lekarze świetni ale polityka numerków to katastrofa! Dziesiąta osoba w kolejce już się do lekarza nie dostanie bo wcześniejsi rejestrowali po kilka osób! Czemu nie ma zapisów na terminy???Czemu tylko osobiście??? żeby dostać się do lekarza na popołudnie muszę brać cały dzień wolny z pracy bo od 7 trzeba koczować w kolejce po numerki!
5/5
Obie Panie doktor świetne, ale dostać się do lekarza to problem, od ok 6:30 w kolejce, a rejestracja od 8.
5/5
Bardzo kompetentni lekarze
5/5
Bardzo dobrzy lekarze, skrupulatni, fachowe, indywidualne podejście do problemu pacjęta.
1/5
Pani doktor Bzdyra wspaniały człowiek ale niestety zapisać chore dziecko do lekarza wielka masakra. Ponad 2h dzwoniłam zeby dowiedziec się po 10 ze juz nie ma numerków. Panie w rejestracji jak by pracowały za karę.
5/5
Lekarze są bardzo kompetentni i serdeczni. Panie doktor bardzo pomogły mojemu małżonkowi w
zdiagnozowaniu choroby i skierowaniu do szpitala, skąd wrócił zdrowy.
1/5
Dodzwonić się to tylko można jakimś cudem. Ale i tak nie ma już miejsc. Od miesiąca nie mogę dziecka na szczepienie umówić bo pielęgniarka mówi że szczepią na covid.
1/5
Dramat! nie polecam! nie ma szans na dodzwonienie się, Panie nie odbierają telefonów, rano numerki jak za komuny.. NIE POLECAM, omijam szerokim łukiem!
2/5
Potwierdzam opinie, doktor Bzdyra cudowna, ale tryb umawiania wizyt to masakra. Pani w recepcji była bardzo niegrzeczna, rzuciła słuchawką!!
1/5
Brak możliwości dodzwonienia się, pacjent się nie liczy !
1/5
Dziecko jest chore ale niestety nie ma możliwości zarejestrowania się bo nikt nie odbiera telefonu, wiecznie sygnał zajętości, zamiast do przychodni muszę z dzieckiem udać się prywatnie do lekarza. Polecał bym lepiej przyjrzeć się pracy personelu.
1/5
Dzwonię od 8 godz.do 13 Codziennie tj.juz 5 dzień żeby pobrać receptę. Ciągle telefon że zajęty. Więc jadę do przychodni żeby osobiście odebrać A tu niespodzianka SLUCHAWKA LEZY OBOK TELEFONU. Widocznie Panie w recepcji mają sposób na dzwoniących pacjentów. Dodam że mieszkam za Olsztynem i cała drogę dzwoniłam. Nie przyjemna młoda Pani z recepcji bez pacjentów przy okienku stwierdziła że miała pacjentów. Kłamstwa i bezczelność obsługi - dlaczego nikt z dyrekcji nie interesuje sie taka obsługa. Może pracują za karę.?
2/5
Potwierdzam dobre opinie o lekarzach i fatalne o recepcji. Ta sama historia, rano nie można się dodzwonić, od południa nie zapisują. Czyli co robić?
5/5
Super, miła p. Doktor, profesjonalne badanie 👍
1/5
Dramat. Panie w recepcji pracują za karę. Opryskliwa. Słuchawka odłożona. Dodzwonić się nie idzie. Jak już człowiek znajdzie się w przychodni to Panie zajęte grzaniem krzeseł. P. Doktor Bzdura wiecznie spóźniona. Przepraszam nie powie bo to ona jest dla pacjentów.
2/5
Fantastyczni lekarze, niestety jest problem z dostaniem się do lekarza rodzinnego i któregokolwiek z 4 lekarzy pracujących w tej przychodni. Dodzwonienie się graniczy z cudem, a gdy już ten cud się wydarzy można się bardzo zdziwić co się usłyszy przez słuchawkę telefoniczną. Moim zdaniem młoda pani w rejestracji jest nie przygotowana do takiej pracy. Kompletnie nie rozumiem dlaczego zajmuje się wypisywaniem skierowań do specjalistów przez telefon, przecież ta kobieta myli kody placówek specjalistycznych. A jej tekst cyt. "Proszę mi podać kod placówki do której chce Pani dostać skierowanie" - po raz pierwszy słyszę o tym że to pacjent musi znać kod placówki do której potrzebuje skierowania. I jeszcze jeden tekst który usłyszałam od niej "Jeśli kod który wpiszę będzie błędny to zawsze może Pani złożyć skargę do lekarza", myślałam że się przesłyszałam ale niestety nie. Moim zdaniem to świadczy jedynie o braku profesjonalizmu.
1/5
Lekarze świetni, sympatyczni, życzliwi, empatyczni, nie robią problemów doradzą i wytłumaczą jeśli zachodzi potrzeba.
Wszystko byłoby super gdyby nie fenomenalna recepcja która odbiera telefon tylko w celu poinformowania o:
braku miejsc, braku grafiku, braku chęci rejestracji, proszę przyjść albo podesłać kogoś niech godzinę przed otwarciem ustawi się w kolejce może wtedy się uda... Właściwie nie brakuje personelowi tylko jednego, powodów dla których nie mogą zarejestrować, tutaj medal za kreatywność. Hitem jest gdy argumenty się kończą "mogę połączyć z lekarzem" i wracamy na start. :D
Podsumowując jeżeli pacjent nie umrze albo nie trafi go coś próbując się zarejestrować to zostanie zbadany i obsłużony fachowo ale rejestracja to zwykła farsa.
5/5
Lekarze z powołania, pełen profesjonalizm oraz ogrom wiedzy. Nigdy nie spotkałam się z odmówieniem komuś pomocy, nawet bez posiadania zapisu na wizytę. Zdecydowanie polecam.
2/5
Lekarze SUPER, ale rejestracja i pracownicy rejestracji tragedia!!!!!!!Wieczny brak numerków, wieczny problem z dostaniem się do przychodni.
5/5
Super poradnia. Duża fachowość lekarzy. Punkt pobrań i szczepień ok. Trudności z rejestracją, ale gdzie ich nie ma
3/5
Potwierdzam. Pani Doktor cudowna kobieta, za to Pani z rejestracji bardzo opryskliwa i bardzo niemiła. Mieszkam niedaleko dzwoniłam po kilka razy aby umówić się na wizytę, niestety tel ciąąąąąągle zajęty, w koñcu poszłam osobiście i numerek dostałam.
Zapewne tel jest odłożony i można sobie dzwonić w nieskoñczoność, a jak się człowiek dodzwoni to zawsze nie ma miejsca
1/5
Nie polecam lekarze wykształceni ale chwalą się że ponad 5 tys pacjentów mają i przez to jakoś schodzi na 2 miejsce antybiotyk strzał w ślepo jak obstawianie meczu na mundialu w katarze.pamietam ich zapał siłę i ideę a teraz to tylko zmęczenie i aby dalej zabić nie zabijają ale czy pomogą...
1/5
Masakra. Rozumiem że rano nie można się dodzwonić. Ale właśnie dzwonie ,jest godzina 17.40 nikt nie odbiera,a po kilku moich telefonach kolejny już jest zajęty,paniom się nie chciało odebrać to najlepiej słuchawkę odłożyć. Coś okropnego. Tak koszmarnej przychodni w życiu nie widziałam. Może w końcu właściciele powinni się zainteresować się kogo zatrudniają na miejscu pan w recepcji???
1/5
Kolejne próby dodzwonienia się i nic. Przez pomyłkę jedna z pań odebrała,słyszałam że mówi coś do koleżanki i się rozłącza. I oczywiście ponownie telefon jak wykonałam znowu słuchawka odłożona. Czy naprawdę nikt tych pań nie sprawdza? Dramat,dramat i jeszcze raz dramat.
5/5
Udało mi się dostać do lekarza mimo braku numerków praktycznie na kilka dni do przodu. Święta za pasem.
4/5
Fantastyczni lekarze, niestety jest problem z dostaniem się do lekarza rodzinnego czy pediatry.
5/5
Poradnia ok
5/5
Zapisałem się do nich elektronicznie, bo niby była pełna lista, ale jest ok.
1/5
Doktor Nowosad kompletna porażka. Napewno nie jest dla pacjenta. Opryskliwa,osłuchała chwilkę i zerknela w gardło. Trwało to może 2 minuty. Nie przepisała żadnych leków,nie dała żadnych wskazówek,kazała brać dalej te leki którymi sama sobie w domu radziłam. Diagnoza? Stwierdziła że grypa, dając na to...3 dni zwolnienia. Poprosiłam o jeden dzień więcej,to usłyszałam że na infekcję wystarcza 3 dni😲😲
Tak się właśnie roznosi wirus grypy.
Totalna porażka.
Nigdy więcej ta doktor.
5/5
Bardzo dobra poradnia pediatryczna. Pani dr. Bobojć wykazuje się wielkim zaangażowaniem w leczenie mojego maluszka.
4/5
Udało sie dostać. Było ok
5/5
Piękne podejście do pacjenta. Fachowe i rzeczowe. Czułem się zaopiekowany. Bardzo dziękuję
1/5
Katastrofa . Ani się dodzwonić a już o 8.20 brak numerków od 2 dni .
1/5
Potwierdzam powyższe opinie w zakresie dostępu do przychodni. To jest chore żeby w 21 wieku ludzie stali w kolejce pod przychodnią po numerek??? Przecież ludzie są w różnej sytuacji życiowej i nie każdy ma możliwość przyjść i stać od rana!!!! Przecież już to jest brakiem powszechnej dostępności i powinno ulec zmianie. Czy to podlega jakiejkolwiek kontroli? Doktor Bzdyra fantastyczna, wyrozumiała, ze świetnym podejściem i zaangażowaniem. Ale kilkukrotnie miałam wątpliwą przyjemność i z dzieckiem i sama mieć kontakt z dr. Bobojć i uważam, że istnieje tu jakiś przerost formy nad treścią. Nie podważam kompetencji ale podejście i forma rozmowy wymaga przemyślenia, zwłaszcza jeśli chodzi o teleporadę. To jest jakiś jednostronny wykład i w kółko to samo. Podobnie leczenie jakby w ciemno i na jedno kopyto. Zdecydowanie się z stamtąd w najbliższym czasie wypisze.
1/5
Zero fachu ,nie mają pojęcia o autyzmie,chcieli mi szczepić dziecko z autyzmem to odmówiłam wyjaśniając na piśmie czemu,dlaczego.Nie chcieli podpisać zaświadczenia z przedszkola gdzie mój syn ma mnieć terapię tamitasa i gdzie było trzeba mnieć pieczątka lekarza.Odradzam dr dauksztewicza to on nam odmówił.
1/5
Bardzo niemiła Pani dr. A. N. Obraża dzieci i jest opryskliwa.
Tacy lekarze powinni być odsunięci od zawodu, a napewno kontaktu z młodymi ludźmi.
1/5
Byłem świadkiem jak pani doktor Anna Nowosad obraża młodzież za ich wygląd zewnętrzny podczas wizyty, rzuca jakimiś dziwnymi obraźliwymi tekstami w stronę pacjenta, była to kolejna taka sytuacja w której pacjent został obrażony z ust doktor Anny Nowosad. Taka osoba nie powinna pracować w przychodni a tym bardziej z młodzieżą. Jestem zdegustowany tym co dzisiaj usłyszałem podczas wizyty i uważam że odpowiednie konsekwencje w stosunku tego typu zachowań ze strony doktor Nowosad powinny zostać wyciągnięte.
5/5
Lekarze fantastyczni, profesjonalni
Dodaj opinię

Adres:

Świtycz-Widackiej 3, Olsztyn

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00