NZOZ "Radiologica"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Pl. Z. Brodowicza 1
Choroszcz
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Radiologica"

Dodaj opinię
5/5
Badanie kontrastowe na podstawie zlecenia lekarza specjalisty,krotki termin oczekiwania,duży profesjonalizm i kultura zespołu przygotowującego i wykonującego badanie,czego nie można powiedzieć o pulchnej Pani rejestratorce,którą rownież pozdrawiam
5/5
bardzo mili ludzie profesjonalizm na kazdym kroku od rejestracji po badanie polecam
5/5
Zaskok całkowity tam czas zatrzymał się lata 90 budynki szlabany sama t.k całkiem oki jedna bardzo miła Pani dała pic potrzymała za ręke i na koniec mała igła w zyłe co do sprzetu to zascianek i ta lezanka czuc bardzo az w domu wszystko do pralki mozna uzywac jednorazowek i po wszystkim po kazdym pacjecie nowe posłanie Daje piec za to ze miła pani bo reszta to pała
5/5
Dzisiaj robiłem rezonans magnetyczny kręgosłupa. Tak szybko zostało to przeprowadzone, że nie miałem nawet czasu się zestresować. Sympatyczna pani radiolog wszystko mi cierpliwie wytłumaczyła dała słuchawki (co w innych pracowniach otrzymują pacjenci tylko płacący za badanie prywatnie, a ci na NFZ niestety nie!!!). Według mojej oceny całe badanie przeprowadzono w pełni profesjonalnie w sympatycznej atmosferze przed i po badaniu. W recepcji też pełen profesjonalizm oraz sympatyczne panie wytłumaczyły mi wszystko w momencie przyjęcia skierowania oraz po wykonanym badaniu (które odbyło się 5 tygodni później). Otrzymałem gotową kartkę kiedy mam się zgłosić po wynik, co pozwala mieć pewność, że nie zapomnę go odebrać i uniknie się zbędnego i często męczącego dzwonienia w sprawie odbioru wyniku. Pozdrawiam cały zespół i POLECAM PRACOWNIĘ DLA WSZYSTKICH !
1/5
Serdecznie odradzam rezonans w tej placówce, lepiej poczekać kilka miesięcy dłużej i wykonać w Białymstoku.
5/5
Rezonans kolana bardzo i szybko o sprawnie.
1/5
Nie polecam
Dodaj opinię

Adres:

Pl. Z. Brodowicza 1, Choroszcz

Strona internetowa:

NZOZ "Radiologica" na mapie