NZOZ "Rehabilitacja Izabelin"

3 Maja 47
Izabelin
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
21 dni 22 721 84 12
Godziny otwarcia:
PN07:00-21:00
WT07:00-21:00
ŚR07:00-21:00
CZ07:00-21:00
PT07:00-21:00
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
19 dni 22 721 84 12
Poradnia rehabilitacyjna
Rehabilitacja
50 dni 22 721 84 12
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT07:00-21:00
ŚR07:30-13:00
CZ07:00-21:00
PT07:00-19:00
SO11:00-15:00
Poradnia rehabilitacyjna
Rehabilitacja
48 dni 22 721 84 12
Zakład/ośrodek rehabilitacji leczniczej dziennej
Rehabilitacja
70 dni 22 721 84 12
Godziny otwarcia:
PN07:00-21:00
WT07:00-21:00
ŚR07:00-21:00
CZ07:00-21:00
PT07:00-21:00
Zakład/ośrodek rehabilitacji leczniczej dziennej
Rehabilitacja
68 dni 22 721 84 12

Opinie o NZOZ "Rehabilitacja Izabelin"

Dodaj opinię
4/5
Nikt nic nie napisał ? Dlaczego ? Z lenistwa ? Ja więc napiszę: i będzie to dobre słowo. Bo: sympatyczne panie, punktualnie, sprzęt standardowy. Trochę daleko jak dla mnie, to jedyny minus.
5/5
Dołaczam opinię:ośrodek oraz sprzęt zdecydowanie standardowy. Zajęcia, personel, organizację, atmosferę w trakcie ćwiczeń oceniam bardzo pozytywnie. Polecam
1/5
Przychodnia o wyglądzie i wyposażeniu poniżej przeciętnej. Brudno, obskurnie, mało miejsca , brak godnych warunków do przebierania się. Całkowity brak szacunku dla pacjentów ze strony właściciela przychodni. Aż dziw, że NFZ podpisuje nadal kontrakty z nimi. Jedynie szkoda rehabilitantów wykonujących fantastyczną robotę. Mam nadzieję, że ze swoimi umiejętnościami znajdą pracę w porządnych placówkach rehabilitacyjnych.
5/5
Wygląd przychodni owszem, mało zachęcający, natomiast personel (pomijając młodszą kobietę na rejestracji) sympatyczny i rzeczowy. Szczególnie godny polecenia jest p. Marcin Madziarz - przede wszystkim kompetentny, sympatyczny. Odpowiednia osoba w tamtym miejscu.
2/5
Standard usług zależny od "turnusu" a co za tym idzie od pracowników na zmianie. Traf chciał, że trafiłam tym razem na obsadę, gdzie jedna z fizjoterapeutek za nic nie uśmiechnie się do ćwiczącego dziecka i odzywa się tonem zdecydowanie mało dla nich zachęcającym, przy jej nieobecności nikt jej nie zastępuje. Pacjent pozostawiony jest sam sobie. Fizjoterapeuta M. Patrzałek skupiony jedynie na odbieraniu telefonu, umawianiu prywatnych wizyt i smsowaniu. Rzadko kiedy jest na sali. Może prywatnych pacjentów traktuje lepiej. Fizjoterapeutka ćwicząca z dziećmi za to zdecydowanie godna polecenia - cały czas na sali, życzliwie odnosi się do podopiecznych.
1/5
Przychodnia o wyglądzie i wyposażeniu poniżej przeciętnej. Brudno, obskurnie, mało miejsca , brak godnych warunków do przebierania się. Całkowity brak szacunku dla pacjentów ze strony właściciela przychodni. Aż dziw, że NFZ podpisuje nadal kontrakty z nimi. Jedynie szkoda rehabilitantów co niektórych wykonujących fantastyczną robotę. Moim zdaniem ten budynek nie ma pozwolenia z nadzoru budowlanego na jego użytkowanie i tylko patrzeć jak zawali się dach .Ludzie strach wchodzić do tego budynku to istna stara rujna przyjrzyjcie się z boku jak wyglada
5/5
Anna,Iwona - te 2 osoby to oszuści, działające na korzyść konkurencji
4/5
Sprzęt jak sprzęt mógłby być lepszy. Personel też różny ale w większości pomocny.
5/5
Mam prawie 70 lat , silne bule kregoslupa powodowne duzymi zmianami. Wiele lat korzystam z zabiegow rehabilitacyjnych w tym czasie spotkalam wielu rehabilitantow , rzetelnie z wielkim poswieceniem swoja prace wykonywaly 3 osoby ostatnio Pan Marcin ( nie znam nazwiska) w Rehabilitacji izabelin , Pan Andrzej Bednarek ( przyjmuje tylko prywatnie) na ul. Kwiatkowskiego w Warszawie i zakonnica siostra Anna na ul. Mickiewicza w spoldzielni lekarskiej ( juz nizestety jest na emeryturze). Dzieki tym osobom chodze o wlasnych silach uniknelam operacji. Budynek w Izabelinie nie nalezy do najpiekniejszych, warunki nie sa najlepsze ale i tak jestem wdzieczna ze jest ten zaklad. Pragne podziekowac Panu. MARCINOWI za to co zrobil podczas rehabilitacji mojego kregoslupa, jest znaczna poprawa. DZIEKUJE. (Nie mam mozliwosci napisania prawidlowo koncowek wyrazow )
5/5
Pani Anna i Pani Iwona to chyba jakieś nadzwyczaj zgodne, choć nie znające się oczywiście osoby... Myślę że to tak naprawdę siostry bliźniaczki które zostały w dzieciństwie nieszczęśliwie rozdzielone... Ale jak to mawiają świat jest mały i połączyła je strona z opiniami ośrodka rehabilitacji :) CUD!
1/5
Poinformowano mnie w"Rehabilitaci Izabelin ",że na ćwiczenia po zerwaniu ścięgna Achillesa jest termin od sierpnia 2019r.Osiem miesięcy czekania.To jest jakiś żart?
1/5
Co po nie ktorym brak profesjonalizmu, empatii, zrozumienia chorego czlowieka. Pozostawionych samemu sobie. „Czlowiek czlowiekowi wilkiem „ Choc w dzisiejszych czasach wilk bylby lagodniejszy niz my sami ludzie wobec siebie. To ludzie sami sobie zgotowywuja taki los. A mlodzi ludzie to juz kosmos... i brak totalnej empatii i wyrozumialosci... Bo trzeba prace odwalic, a nie pomoc. Mineli sie z powolaniem. To po co tam są... i pracuja... Jak maja zla wole... i zlorzecza.. docinaja i sa zgryzliwi...
Oczywiscie nie wszyscy.. ale dwojka reh. wystarczy za wsxystkich, aby czlowiekiwi nie chcialo sie tam przychodzic...
Sorrki, ale tak mnie tam potraktowano..

1/5
Zla energia diaboliczna . Jedynie Pani doktor Ortopeda Halina Kowaluk-Golynska super i zyczliwy lekarz. Ze swieca szukac profescjonalistaka. A rehabilitacja na niskim poziomie.. Chyba nie sa , ale nie wszyscy Reh. sa tam z kompentencjami i profesjonalistami. Trzeba miec szczescie lub chody aby fostac sie do tych dobrych.
Dodaj opinię

Adres:

3 Maja 47, Izabelin

Numer telefonu: