1. Fizjoterapia ambulatoryjna
  2. Wielkopolskie

NZOZ Rehabilitacja Paulina Bojarska

Czynu 600-Lecia 4a
Międzychód
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
25 dni510 171 081
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o NZOZ Rehabilitacja Paulina Bojarska

Dodaj opinię
1/5
Stanowczo odradzam zabiegi w NZOZ Rehabilitacja Paulina Bojarska w Międzychodzie przy ul. Czynu 600-lecia w Międzychodzie. Pracownicy,w szczególności pracownik - fizjoterapeuta Pan Paweł zmusza do podpisywania listy przed umówionymi zabiegami (podpisanie potwierdza wykonane w danym dniu zabiegi), po czym z arogancją, krzykiem informuje, ze nie wszystkie zabiegi zostaną wykonane, pacjent czeka po 3-4 godzin, on musi zjeść obiad, porozmawiać przez tel., a i tak nie jest obsługiwany, kończy się to tym, ze gabinet musi zostać zamknięty a zabiegi, które pacjent podpisał, ze miał wykonane w rzeczywistości nie zostają przeprowadzone. Człowiek na kasę chorych traktowany jest jak intruz!
1/5
Również stanowczo doradzam zabiegi rehabilitacyjne u Pani Bojarskiej. To prawda, że wykonany zabieg trzeba podpisać przed przystąpieniem do niego, a ostatnio zdarzyło się tak, że po lekceważącym potraktowaniu mnie przez Pana Pawła byłam tak zdenerwowana, że nie miałam wykonanego w tym dniu jednego zabiegu. Na drugi dzień zostałam potraktowana lekceważąco przez pozostały personel. Na zadane pytania uzyskiwałam lekceważące i wręcz bezczelne odpowiedzi, poczułam się jak persona non grata. Zrezygnowałam z reszty zabiegów bo nie pozwolę się tak traktować!!! Czy jeśli zostawiłabym pieniądze zostałabym potraktowana inaczej? Nie wyobrażam sobie abym ja (a jestem pielęgniarką) miałabym się w ten sposób odnieść do pacjenta. Żenada!
5/5
Byłem tam kilkakrotnie, panie rehabilitantki - Małgorzata i Joanna wykazują się wysokim profesjonalizmem i podejściem do pacjenta, zwłaszcza pani Małgosia, która jest bardzo miłą i wyjątkową dziewczyną.
Pani Małgosia zawsze miło porozmawia, pyta co parę minut, czy wszystko jest w porządku, z zainteresowaniem dopytuje o doznane kontuzje, można wręcz zapomnieć, że przyczyną pobytu tam jest leczenie.
Byłem traktowany zawsze na poziomie, kulturalnie i miło spędzając czas przeznaczony na rehabilitację.
Nigdy nie doświadczyłem przedmiotowego traktowania, za co należy się wysoka pochwała.
POLECAM KAŻDEMU!!!
1/5
osoba o nazwie BlackJack to pracownicy tej przychodni ostatnio umówiłem się na zabieg o danej godzinie czekałem koło godziny i tego pana nie zastałem i już więcej tam nie pójdę .Moi rodzice tam chodzili jak mieli zapisane 10 zabiegów np po 6stym ten pan co tam pracuje powiedział im że już sobie damy spokój z resztą . Koleś robi ładne przekręty w tej przychodni .Nie pozostaje mi nic innego jak się skontaktować przez facebooka z innymi poszkodowanymi klientami i omówić dokładnie tą sprawę .Sprawa powinna znaleźć się w sądzie mam nadzieję że jak zamkną to przychodnie to wszystkim wyjdzie na dobre .Ten pan już nie będzie oszukiwał ludzi
5/5
Czytam te uwagi z zaciekawieniem i stwierdzam, że muszę się odezwać. Pan Paweł co prawda już nie pracuje ale wcześniej kiedy pracował nie mogłam na niego narzekać, teraz korzystam z zabiegów głównie u pani Małgosi i również jestem zadowolona. Zaznaczam, że nie jestem pracownikiem tejże placówki. Jestem osobą w dojrzałym wieku, która potrzebuje rehabilitacji. Na co dzień pracuję z ludźmi i wiem, że dogodzić wszystkim się nie da. Nie chcę tłumaczyć niegrzecznego zachowania pracowników ale korzystam z zabiegów w tej placówce któryś już raz i polecam.
4/5
Bardzo czesto korzystam z zabiegow rechabilitacyjnych w tym gabinecie i nigdy nie spotkałam sie z lekceważącym traktowaniem.Miła i profesjonalna obsługa,wlasnie mam nastepne 10 zabiegow i tam z nich skorzystam od 20go czerwca.Polecam.
5/5
Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Dla mnie i męża terminy znalazły się po miesiącu, zabiegi wykonywane punktualnie i NIGDY "z wyrasem zmęczenia na twarzy". Wręcz przeciwnie: w tym natłoku pacjentów i zabiegów podiwiam Panie za uśmiech i cierpliwość. Trafiłam też na młodego praktykanta, któremu o dziwo "chciało się pracować". Przesympatyczny młody człowiek - odpowiednia osoba na tym miejscu :-)
1/5
Wyjątkowo nieprofesjonalna, niekulturalna telefonistka, nie potrafi udzielić precyzyjnej informacji, rozłącza sie w trakcie rozmowy i kłamie. Co jesli tak samo wygladają zabiegi. Nie polecam absolutnie !
1/5
Nie polecam. Wszystko na odwal. W szczególności nie polecam Pani Joanny. Jest tam jakby za karę, poza tym bardzo niesympatyczna osoba.
1/5
Fizjoterapeutka Joanna to jakaś tragedia, byłam świadkiem jak chamsko potraktowała praktykanta. Poza tym niemiła i wydaje mi się, że niekompetentna.
1/5
Serdecznie nie polecam. Człowiek umawia się, informuje o eskierowaniu, potwierdza zabiegi po czym w dniu przybycia dowiaduje się, że nie mogą zrealizować eskierowania.
5/5
Polecam
Dodaj opinię

Adres:

Czynu 600-Lecia 4a, Międzychód

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
NZOZ Rehabilitacja Paulina Bojarska na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Rehabilitacja Paulina Bojarska