NZOZ "Rehabilitacja"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 08-10-2017.
Plac Tadeusza Kościuszki 14
Stoczek Łukowski
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Rehabilitacja"

Dodaj opinię
4/5
Bardzo dobry stomatolog dzieciecy
1/5
Najgorszy ośrodek w stoczku inniemiłe podejście do pacjentów przez kierownika i kobiet w recepcji
2/5
Korzystałam tylko z usług stomatologa bardzo miły pan ale pani w recepcji ta najstarsza bardzo nieprzyjemna
1/5
Zgadzam się Panie w recepcji baaardzo nie miłe, ta młoda również.Za grosz kultury osobistej, krzyczy za ludźmi jakby była w lesie.
2/5
Najstarsza Paaaani w recepcji bardzo komentuje odwołanie wizyty pacjenta przez telefon do swoich młodszych koleżanek. Byłam świadkiem czekając na wizytę. Nigdy nie zadzwonie .
4/5
Młoda pani w okularkach bardzo miła i pomocna. Robila mi zdjecie zebow i byla obecna w gabinecie przy usuwaniu mojej ósemki
5/5
Potwierdzam. Ta pani jest uśmiechniętym aniołem :) Widac że lubi to co robi. Wyczerpująco odpowiada na pytania. Podczas zabiegu jest w stałym kontakcie z pacjentem " czy wszystko dobrze? Jak się Pan czuje" niby nic, a człowiekowi tak jakby lżej :D kolejna ósemka niebawem..
2/5
Chirurg stomatolog niech uczy sie od drBarana jak nalezy usuwac osemki i dawac zalecenia pacjentom.
1/5
zdecydowanie nie polecam. to stare babsko z recepcji zachowuje się jakby komuś łaskę robiła, że tam pracuje. ponadto uważa się za wszechwiedzącą a w rzeczywistości jest zwykłym chamem i prostakiem. moja noga, z pewnością więcej tam nie postanie.
5/5
Jestem po chirurgicznym usunięciu ósemki. Po podaniu znieczulenia zrobiło mi się słabo (pewnie też dlatego że pogoda nie rozpieszczała) Pani asystentka perfekcyjnie udzieliła pierwszej pomocy. Siedziała przy mnie cały czas i trzymała mi zimny okład na czole. Z nerwów nie potrafiłam prawidłowo oddychać. Pani Olga (?) bardzo bardzo mi pomogła- nie tylko fizycznie ale była też dużym wsparciem psychicznym. Polecam!
5/5
A ja polecam. W rejestracji młoda kadra choć właściwie tylko jedna dziewczyna wie co, z czym i dlaczego. Bez problemu załatwiłem to co chciałem. Ogólne wrażenie bardzo dobre
2/5
Nie polecam ze względu na starsza Panią z rejestracji z którą kontakt jest wątpliwa przyjemnością... Pani bardzo nieprzyjemna, co do wizyty nie mam zastrzeżeń.
1/5
Coraz gorzej.. zadzwonimy- nie dzwonimy.
Obietnice bez pokrycia. Że będzie szybciej, że się postaramy
Panie w rejestracji niby miłe ale załatwić i dowiedzieć się czegoś konkretnie.. niemożliwe zamieszanie i chaos. Nie polecam.
1/5
Kto to jest ten facet w recepcji? drze się na pacjentów wyzywa ludzi i rzuca wulgaryzmami. Zachowanie tego Pana poniżej jakichkolwiek norm. Panie w recepcji zastraszone odezwac się boja. Dramat
1/5
Bardzo ,bardzo niemiłe podejście do pacjenta.
Zarezerwowałam tam wizytę dla 4 osób pierwszy i ostatni raz.
Kłótnie,wyzywanie pacjenta przez telefon od nienormalnych jak chciałam zrezygnować z wizyty dla dwóch osób.Kazali być wcześniej i byliśmy. Po godzinie czekania na korytarzu bez jakiegokolwiek zainteresowania zrezygnowaliśmy, kiedy inny pacjent poinformował nas ,że z bólem czeka od rana, a była 13.30.
Żałuję,że dopiero po fakcie przeczytałam opinie.
Dodaj opinię

Adres:

Plac Tadeusza Kościuszki 14, Stoczek Łukowski