Adres:
Piłsudskiego 53, Limanowa
| Świadczenia specjalistyczne | Kolejka | Numer telefonu | Inne ośrodki | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja |
367 dni | 604 283 888 |
|
||
|
Godziny rejestracji:
PN12:00-16:00 WT12:00-16:00 ŚR12:00-16:00 CZ12:00-16:00 PT12:00-16:00 Godziny przyjęć:
PN07:00-18:00 WT07:00-18:00 ŚR07:00-18:00 CZ07:00-18:00 PT07:00-18:00 |
|||||
| Poradnia rehabilitacyjna
Rehabilitacja |
17 dni | 604 283 888 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN15:00-19:00 WT13:00-19:00 ŚR15:00-21:00 CZnieczynne PT17:00-21:00 |
|||||
| Rehabilitacja neurologiczna w warunkach stacjonarnych (oddział rehabilitacji neurologicznej) | 1544 dni | 604 283 888 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN00:00-23:59 WT00:00-23:59 ŚR00:00-23:59 CZ00:00-23:59 PT00:00-23:59 SO00:00-23:59 ND00:00-23:59 |
|||||
| Rehabilitacja ogólnoustrojowa w warunkach stacjonarnych (oddział rehabilitacyjny)
Rehabilitacja |
2279 dni | 18 330 17 06 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN00:00-23:59 WT00:00-23:59 ŚR00:00-23:59 CZ00:00-23:59 PT00:00-23:59 SO00:00-23:59 ND00:00-23:59 |
|||||
| Zakład/ośrodek rehabilitacji leczniczej dziennej
Rehabilitacja |
324 dni | 604 283 888 |
|
||
|
Godziny rejestracji:
PN07:00-12:00 WT07:00-12:00 ŚR07:00-12:00 CZ07:00-12:00 PT07:00-12:00 Godziny przyjęć:
PN07:00-18:00 WT07:00-18:00 ŚR07:00-18:00 CZ07:00-18:00 PT07:00-18:00 |
|||||
Po trzech miesiącach jest prawie sprawną osobą . Samodzielnie chodzi porusza normalnie ręką jak przed operacją . To wszystko dzięki świetnym fizjoterapeutom , opiece lekarskiej , pielęgniarkom , personelowi który opiekuje się pacjentami . Przede wszystkim dzięki dyr. Rafałowi
Stabrawa , który stworzył i kieruje tym ośrodkiem . Gratuluje panie Rafale . Podziękowania dla wszystkich .
Nie szukajcie innego ośrodka ten jest bardzo dobry .
zaangażowani w proces rehabilitacji każdego pacjenta!
Profesjonalne zaplecze sprzętu medycznego
Pracują tam wspaniali ludzie, którzy tworzą bardzo zgrany zespół. W czasie moich pobytów na oddziale mogłam zaobserwować wielkie zaangażowanie personelu,a także ich indywidualne podejście do pacjenta. Bardzo doceniam także pomoc w nauce przy opiece nad osobą niepełnosprawną.
Dyrektor ośrodka osobiście reagował na każdy zaistniały problem, który był rozwiązywany na bieżąco.
Czułam, że jesteśmy w dobrych rękach.
Polecam z całego serca
pół roku miałem 4 udary skutkiem czego był paraliż lewostronny. Dzięki zaangażowaniu rehabilitantów, których nazywam trenerami osobistymi doprowadzono mnie do pionu i usprawniono mi rękę za co chciałbym podziękować sympatycznej P. Monice oraz Pani doktor
Annie Małopolskiej, która od początku była moim aniołem stróżem i zaaplikowała mi robota Lunę.
Odnośnie skarżącej się rodziny byłem w sali z takim głodomorem, który tłumaczył, że tyle jada/1/2kromki dziennie podobnie było z piciem gdzie wyciągał z kosza nasze puste butelki na dowód że on tyle wypił i nie wie dlaczego pielęgniarki czepiają się. Nie będę więcej się więcej się rozpisywał z wykorzystaniem nabytej wiedzy psychologiczno-socjologicznej. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam cały personel.
Wychodzę czując się znacznie lepiej !!!
Dziękuję Paniom pielęgniarkom oraz opiekunkom za życzliwość, pomoc i serdeczne podejście, które sprawiały, że każdy dzień był łatwiejszy.
Szczególne, płynące prosto z serca podziękowania kieruję do fizjoterapeutki Justynki – za jej profesjonalizm, indywidualne podejście, ogromne zaangażowanie oraz uśmiech, który codziennie dodawał otuchy i motywacji do walki o zdrowie.
Dzięki Wam wracam do życia z nadzieją i siłą.