NZOZ Rosa Alba - Centrum Okulistyczne

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Joanny Żubr 30
Wieluń
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Rosa Alba - Centrum Okulistyczne

Dodaj opinię
5/5
Wysokiej klasy specjaliści, przemiła atmosfera,świetny przepływ informacji, bardzo skuteczne leczenie zaćmy i korekty wad wzroku.
Dziękuję szczególnie za pomoc dr Cezaremu Grabczakowi i Jego żonie Pani Agnieszce Grabczak.
5/5
polecam, obsługa miła, lekarz profesjonalny i kontaktowy, zabieg, porady- perekcja
1/5
Niestety nie dała bym nawet pół gwiazdki. Na wizycie czekanie nie mniej jak 3 godziny bo ludzi zapisanych mnóstwo. Niestety źle dobrane szkła. Wizyta 120 szkła 250. Pieniądze wyrzucone do kosza. A pan doktor i personel do niczego się nie poczuwają i nie wiedzą co w takiej sytuacji mogą zrobić. Z całego serca odradzam. Szkoda czasu i pieniędzy.
5/5
Ja tam nie narzekam. Pan doktor Cezary Grabczak pięknie zoperował moją mamę, potem całą rodziną zrobiliśmy sobie szkła. Młody doktor robił opatrunki i był bardzo kontaktowy, można było wypytać. Miłe panie, doradzą oprawki do twarzy. Polecam.
Dodaj opinię

Adres:

Joanny Żubr 30, Wieluń
NZOZ Rosa Alba - Centrum Okulistyczne na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Rosa Alba - Centrum Okulistyczne