NZOZ Sanus w Wisznicach

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 13-02-2015.
Warszawska 88
Wisznice
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Sanus w Wisznicach

Dodaj opinię
1/5
Jestem niemile zaskoczona sposobem przekazywania informacji osobom potrzebujacym.Dnia 9.04.2013 w godzinach popoludniowych zadzwonilam do Sanus-Wisznice.Pani odbierajaca telefony poza ,,warczeniem,,(byc moze przerwalam pogaduchy lub picie kawy),nie potrafila udzielic mi zadnych informacji,a jej ,,NO,, , ,,A CO?,, nie zaspokoiły moich oczekiwan!!!!!!Na moje pytanie-,,Z kim mam przyjemnosc?prosze o nazwisko,, ,odpowiedziala,ze jest...wlasnie...?jest kim,bo nie doslyszalam,recepcjonistka?telefnistka?A moze jest kims,kto powiniem zmienic prace,skoro nie umie wywiazac sie ze swoich obowiazkow! Jestem zniesmaczona rozmowa z ta Pania.Poproszona do telefonu inna Pani byla mila,mimo,ze wg jej slow nie prowadzą rehabilitacji domowej,( str.inernetowa informuje,ze tak jest) bylam usatysfakcjonowana rozmową.Chce dodac,ze za czasow pracy p.Krzysztofa i p.Michala standard obslugi petentowbyl DUZO wyższy....Wyrazy wspolczucia innym ludziom szukajacym pomocy w tej placowce. ....J.Dudka.
1/5
Dzwonię po godz 8 rano żeby zapisać dziecko na zajęcia, nikt nie odbiera telefonu. Nie udaje mi sie nawiązać połączenia przez najbliższe pół godz, wsiadam w auto-jadę na miejsce....
Wchodzę na moje /dzień dobry/ nikt nie odpowiada - w sumie może i nie musi-ale było by miło...
Pomimo.że nie ma na poczekalni kolejki -jestem niezauważalna...Zanim Pani zapyta w jakim celu przyszłam -muszę swoje odstać... Słyszę,że telefon dzwoni non stop a Pani recepcjonistka po prostu telefon ignoruje...Dlaczego ? Nie rozumiem...
Jest niemiła w stosunku do osób rejestrujących się,
stres człowieka ogarnia zapytać się o coś więcej...


3/5
Terapeuci sa super natomiast recepcjonistki siedzace jak za kare niepotrzebnie zajmujac miejsca pracy nie potrafia nawet ulozyc prostych grafikow przy czym balagan w papierach nie wspominajac o wielkiej niecheci odbierania tel .... w jakikolwiek dialog nie warto nawet wchodzic bo Szanowne Panie nie rozumieja co sie do nich mowi...
5/5
jestem zachwycona obsługa pacjenta. Dzwoniąc do centrum uzyskałam szczegółowych informacji, Pani doradziła mi lekarza który miał odpowiednie podejście do pacjenta. jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Halina
5/5
Fizjoterapeuci uwijają się jak pszczółki, robią super robotę. Pan Paweł nie dość że mądrze to i z uśmiechem uraczy fachową rozmową Pan Damian tak samo. Chłopaki, tak trzymać !
Polecam rehabilitację w Wisznicach
5/5
Polecam opiekę nad starszymi osobami w DDom,bardzo miła obsługa pełen profesjonalizm Pań pielęgniarek tam pracujących i cierpliwość wobec osób starszych jest godna podziwu.
2/5
Organizacja dowozu osób starszych jest fatalna. Nikt nie przestrzega godzin odbioru osoby starszej na zajęcia. Raz potrafi przyjechać o godzinę 7,20 a innym razem 8,30. . Dziwię się bardzo, że dowóz osób został powierzony osobie która dysponuje tylko samochodem osobowym, a nie specjAlnym przystosowanym do przewozu oso starszych
5/5
Serdecznie pozdrawiam zespół rehabilitantów z przychodni w Wisznicach. Są to bardzo mili, kulturalni i kompetentni młodzi ludzie. Wykonują swoją pracę z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Bardzo sprawnie i energicznie wykonują zabiegi. Chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem zawodowym. Korzystałam kilkakrotnie z ich usług i zawsze jestem zadowolona. Wykonywane zabiegi i przynoszą zadowalające rezultaty. Przebywając na leczeniu odczuwa się, że pacjent jest dla nich najważniejszy. Panuje tam miła i serdeczna atmosfera, dlatego polecam serdecznie ich usługi. Panie z rejestracji są również miłe , udzielają konkretnych, zwięzłych informacji o pracy lekarzy i sprawnie planują terminy zabiegów rehabilitacyjnych.
5/5
Serdecznie polecam korzystanie z rehabilitacji w Wisznicach. Zakres usług, kompetencje pracujących tutaj osób oraz miła atmosfera zasługują na wielkie uznanie.Ogromny szacunek i uznanie w kierunku rehabilitantów, gdyż to ONI wykonują kawał świetnej roboty. Pozdrawiam pięknie pracowników.
4/5
Bardzo miła i kompetentna obsługa, Pani w rejestracji rozumie potrzeby i problemy pacjenta, bardzo dziękuję za wyrozumiałość. Szkoda tylko że panowie z rehabilitacji nie podzielają tego zdania, kolejki straszne co innego prywatne zabiegi..
Dodaj opinię

Adres:

Warszawska 88, Wisznice