NZOZ "Sensimed"

Doktora Judyma 4
Kędzierzyn-Koźle
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Oddział dzienny psychiatryczny (ogólny) 0 dni 77 403 63 70
Poradnia psychologiczna dla dzieci
Psycholog
91 dni 77 403 63 70
Godziny otwarcia:
PN13:00-19:00
WT11:00-20:00
ŚR11:00-20:00
CZ08:00-14:00
PT08:00-16:00
Poradnia terapii uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia 1 dzień 77 403 63 70
Godziny otwarcia:
PN07:00-11:00,13:00-19:00
WT08:00-19:00
ŚR07:00-15:00
CZ08:00-11:00,12:00-19:00
PT08:00-16:00
Poradnia zdrowia psychicznego
Psychiatra, Psycholog
132 dni 77 403 63 70
Poradnia zdrowia psychicznego dla dzieci
Psychiatra, Psycholog
184 dni 77 403 63 70
Zespół leczenia środowiskowego (domowego) 77 403 63 70

Opinie o NZOZ "Sensimed"

Dodaj opinię
5/5
Terapia o dziwo naprawdę działa, stosując się do zaleceń nie piję już od kilku miesięcy ( w ciągu ostatnich 5 lat najdłuższą przerwę miałem niecały miesiąc). Pozdrawiam Panią Anię
5/5
Pani Jolu bardzo bardzo dziękuję za wsparcie,dzięki temu podjęłam ważne decyzje i teraz jest dobrze. Życzę pani dużo zdrowia
5/5
Jeżeli istnieje ocena +6 to ja daje ta ocenę tej przychodni Już od wejścia witają pacjentów wspaniali ludzie w rejestracji a potem dalsze niespodzianki wiedza profesjonalność i co najważniejsze pomoc i zrozumienie Pani Aniu dziękuje Chce tez podziękować kierownictwu ze dba o to żeby istniała taka placówka Gratuluje polecam
1/5
Jeśli chodzi o personel przy rejestracji jestem bardzo zadowolona - profesjonalna i miła obsługa.

Niestety pani psychiatra Maria K. (pokój nr 5) to najgorszy lekarz psychiatra z jakim miałam do czynienia.
Historia 1) Kiedy poprosiłam o skierowanie na oddział psychosomatyczny w mieście X (według wcześniejszych ustaleń z psychoterapeutą) oznajmiła, że oddział ten zamknięto i nie może mnie do niego skierować ani nigdzie indziej, bo "więcej takich miejsc w Polsce nie ma" i odesłała z kwitkiem. Po wyjściu z gabinetu zadzwoniłam sprawdzić czy faktycznie oddziału już nie ma okazało się, że to wierutna bzdura, co usłyszałam od pani K. Wróciłam więc do niej z informacją, że jednak oddział jest i przyjmuje pacjentów. Usłyszałam w odpowiedzi, że wie o tym, ale nie da mi skierowania, bo "wstydzi się tam wysyłać pacjentów". Szkoda, że nie wstydzi się swojego żenującego zachowania...
Historia 2) Dwa lata wcześniej byłam u niej na wizycie w ramach NFZ i poprosiłam o zwolnienie lekarskie to powiedziała, że mi je da jak zapłacę 100 zł. Zainkasowała więc moją stówkę i pieniądze z funduszu na jednej wizycie.
5/5
Minione dwa lata odmieniły moje życie. Terapia DDA pozwoliła mi odnaleźć w sobie wartościową i pewną siebie kobietę. Tak naprawdę trudno w kilku słowach powiedzieć jak wiele się we mnie zmieniło. Bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc.
5/5
Trudno jest męższczyźnie mówić o swoich problemach,dlatego byłem mile zaskoczony profesjonalizmem,uprzejmością jak się dowiedziałem później Pani Joli,która tak zaczęła rozmowę,że nie wiem kiedy opowiedziałem jej o tym co się dzieje w moim życiu.Polecam wszystkim,którzy się wahają przed takim spotkaniem.Dziękuję
5/5
Pani Jolu dziekuje że uwierzyła pani we mnie.Zostało mi 50 dni do końca pobytu w osrodku.Dzisiaj moj swiat widze inaczej.Bardzo chce po wyjsciu przyjsc do pani pozdrawiam
5/5
Poszłem do poradni bo wszyscy tak chcieli,ja nie widziałem problemu.Rozmową z pania Jolą uświadomiła mi ile ludzi mnie kocha i martwi się i ile mogę osiągnąć trzeźwy.Moje dzieci chcą się ze mną bawić,a żona się uśmiecha.Dziękuję
5/5
Pani Jolu serdecznie dziękuję za wszystko,Kamil wczoraj wyszedł z ośrodka ,jestem szczęśliwa że mój syn tak się zmienił pozytywnie.Wszystkiego co najlepsze dla Pani i całej rodziny w nadzchodzące Święta.
5/5
Bardzo dziękuję Pani Jolu.Od dłuższego czasu szukałam pomocy dla córki , w różnych placówkach mnie zbywano.Trafiłam do tej miłej i wrażliwej terapeutki,która rozumiała mój lęk i niemoc o dziecko choć już dorosłe.Wytłumaczyła mi po ludzku problem i co mogę zrobić w takiej sytuacji.Polecam wszystkim wspaniałą Panią Jolę
1/5
Jesli chodzi o kontakt z rejestracją i terminy wizyt-nie mam zastrzeżeń. Czasami warto jednak poczekać na wizytę dłuzej niż trafić na nieodpowiedniego specjalistę, szczególnie w przypadku leczenia psychiatrycznego. Polecam uważać na Panią "doktor" Krajewską. Ta osoba powinna być dyscyplinarnie zwolniona z wykonywania zawodu lekarza psychiatry. W tym zawodzie niezbędna jest bowiem empatia i umiejętność rozmowy z pacjentem. Rozchwiana emocjonalnie, bez poprawy po przepisanych przez Panią lekarstw, a wręcz z gorszym niż na ostatniej wizycie samopoczuciem, podczas wizyty zostałam potraktowana karygodnie! Pani Krajewska odmówiła mi wypisania mocniejszych leków, twierdząc że jestem IDIOTKĄ I I TAK MI TO NIE POMOŻE. Człowieka z poważnymi emocjonalnymi problemami potraktowała jak psa, używając takiego słownictwa i zachowania, które jest niedopuszczalne w pracy lekarza, ani w żadnej innej. Praca psychoterapeuty, do którego uczęszczam od jakiegoś czasu poszła całkowicie na marne, po wizycie u Pani Krajewskiej czuję się jak totalne zero, a chyba nie taki powinien być rezultat wizyt u psychiatry.
5/5
Dziękuję Pani Jolu, teraz jestem pewna ,że chcę zrobić coś dla siebie a moje dzieciństwo mnie nie pokona
5/5
Nie wiem co mógłbym więcej powiedzieć jak tylko DZIĘKUJĘ PANI JOLU
1/5
Dzień Dobry, jeżeli chodzi o Panie na recepcji stają na głowie aby umówić pacjenta na rozmowę, bardzo pomocne. Najgorszy szok i nie dowierzanie to jest wizyta u Pani Teresy Milczarek. Tej kobiecie powinni odebrać wszelkie prawa do wykonywania zawodu. Umawia pacjenta na 17.00 po czym ok. 17.10 wychodzi z gabinetu i idzie sobie na recepcję pogadać o pogodzie i co słychać. Trwało to ponad 30 min. Następnie gdy przechodziła po korytarzu zauważyła swoją koleżankę, którą zaprosiła na kawę do swojego gabinetu a my dalej czekaliśmy na wizytę. Zostaliśmy przyjęci o 18.30. Po dwóch tygodniach sytuacja znowu się powtórzyła, przyjechaliśmy na godz. 16.00 a Pani 16.05 wyszła sobie do recepcji pogadać z koleżankami. Po 30 min. stwierdziliśmy, że to nie ma sensu i wyszliśmy. Wychodząc ,,podziękowaliśmy" Pani Milczarek za takie podejście do pacjent i totalne olewanie potrzeb pacjenta oraz ignorowanie czasu pacjenta. Na co PANI MILCZAREK powiedziała ,,już wam więcej nie pomogę" :(. To jest podejście Pani psycholog - WSYTD !!! Sprawa została przekazana do odpowiednich organów.
5/5
Mogę tylko tak podziękować pani Jolu, za szczerość i życzliwość.Jest pani super mądrą terapeutką. Wesołych świąt
5/5
Chciałabym serdecznie polecić panią psycholog Olgę. Od momentu pierwszego spotkania czułam się wysłuchana i zrozumiana. Atmosfera na sesjach była zawsze ciepła, pełna empatii i profesjonalizmu, co pozwoliło mi otworzyć się i skutecznie pracować nad swoimi trudnościami.
Dziękuję za wszystko i z całego serca polecam!
5/5
Polecam serdecznie Panią psychoterapeutkę Agnieszkę Słomkę.
Człowiek anioł.
5/5
Ja również serdecznie polecam Panią Agnieszkę Słomkę - mam porównanie do innych psychologów i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że ona jest najbardziej zaangażowana, serdeczna, życzliwa. Na dzień dobry można złapać znakomity vibe.
1/5
W dniu dzisiejszym odbyłam wizytę psychiatryczną w celu podjęcia leczenia farmakologicznego u Pani MAŁGORZATY SOJKI, przy jednoczesnym pozostawaniu w stałej psychoterapii w tej samej klinice. Zgłosiłam się z zaburzeniami lękowymi, atakami paniki, natrętnymi myślami oraz trudnościami w regulacji emocji.

Niestety przebieg wizyty był dla mnie bardzo trudny i nie spełnił standardów bezpiecznej, wspierającej konsultacji psychiatrycznej.

Od początku rozmowy spotkałam się z opryskliwym tonem. Pani co chwile przerywała, oceniała, dawała złote rady co mogłam fotek pory zrobić lepiej. Zostałam skrytykowana za brak pamięci dotyczącej nazwy leku przyjmowanego w wieku 14 lat, mimo że wyjaśniłam, że w tamtym okresie leczeniem zajmowała się moja mama i nie mam dostępu do pełnej dokumentacji. W odpowiedzi usłyszałam pytanie: „A co, twoja mama nie żyje?”, co było dla mnie komentarzem nieadekwatnym i nieprofesjonalnym. Tego typu sformułowanie w gabinecie psychiatrycznym może być szczególnie raniące, ponieważ lekarz nie zna sytuacji rodzinnej pacjenta.

Podczas wizyty wielokrotnie przerywano mi wypowiedzi. Gdy próbowałam opisać swoje objawy i doświadczenia, nie miałam możliwości dokończenia myśli. Zgłosiłam wprost, że przerywanie nasila u mnie lęk i że w ograniczonym czasie wizyty chciałabym móc spokojnie przedstawić swoją sytuację. Styl rozmowy jedynie na krótko uległ zmianie.

Zostałam również skrytykowana za wcześniejsze odstawienie leków z grupy SSRI, mimo że zgłaszałam negatywne doświadczenia z ich stosowaniem. Moje obawy dotyczące ponownego włączania tej grupy leków nie zostały wysłuchane w sposób partnerski.

W trakcie rozmowy poruszyłam temat używania marihuany jako formy radzenia sobie z nasilonym natłokiem myśli. Podkreśliłam, że rozważam jej ograniczenie i szukam bezpieczniejszej formy leczenia. Zamiast omówienia planu stopniowej zmiany, usłyszałam, że w takim przypadku pomoc z jej strony nie będzie możliwa. Zostałam oceniona okładce, skrytykowana dlaczego to robię, podkreśliłam że szukałam pomocy, po kilku nieudanych leczeniach farmakologicznych i poszłam do Kliniki Konopnej na co pani drwiąc ze mnie zaczęła dawać mi rady jak duży blad popełniłam, a ja chciałam tylko pomocy od lekarza. Pani powiedziała że ci ,lekarze” to jej znajomi i że to jest tylko robione pod zarobek kasy itp jednocześnie dalej krytykując. Nie zaproponowano alternatywnego rozwiązania ani planu postępowania.

Gdy zapytałam o możliwość diagnostyki w kierunku ADHD, temat został jednoznacznie odrzucony z uwagi na używanie przeze mnie marihuany, bez przedstawienia warunków ewentualnej dalszej oceny (np. po okresie abstynencji).

Kulminacją wizyty było silne nasilenie objawów lękowych bezpośrednio po jej zakończeniu (drżenie nóg, duszność, mrowienie kończyn), co zakończyło się atakiem paniki. Zgłaszałam, że przyszłam zmagając się z lękiem, a styl prowadzenia rozmowy realnie nasilił moje objawy.

Chciałabym podkreślić, że w tej samej klinice korzystam z psychoterapii i moje doświadczenia z terapeutką są bardzo dobre — czuję się wysłuchana i traktowana z szacunkiem. Dzisiejsza wizyta znacząco odbiegała od tego standardu.

Rozumiem, że lekarz nie może dać gwarancji skuteczności leczenia. Oczekiwałam jednak partnerskiej rozmowy, wysłuchania oraz wspólnego ustalenia planu postępowania. Zamiast tego poczułam się oceniona i zniechęcona do dalszego leczenia.
Właśnie dzięki takim psychiatrą jak pani MAŁGORZATA SOJKA tracę wiarę że kiedyś odnajdę swój spokój.
Mam nadzieję, że moja opinia zostanie potraktowana jako sygnał do refleksji nad sposobem komunikacji z pacjentami zgłaszającymi się z zaburzeniami lękowymi.
5/5
Pani Agnieszko S., serdecznie dziękuję, nie da się opisać słowami mojej wdzięczności za wszystkie piękne i dobre rzeczy, które wyniosłem z naszych sesji...
PS. Uwielbiam Pani poczucie humoru, petarda!
5/5
Polecam z całego serca terapię u pani Słomki - pomogła mi przejść przez najcięższe burze, na każde spotkanie czekałam z niecierpliwością!
5/5
Dr.Sojka na prawdę bardzo dobry lekarz. Rozmowa w gabinecie przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Bardzo miła i sympatyczna a do tego bardzo dobra w tym co robi
5/5
Byłem pod opieką Pani Słomki łącznie przez 3 lata (z kilkumiesięcznymi przerwami), za każdym razem mogłem liczyć na nieocenioną pomoc w wychodzeniu z kryzysów życiowych, podjerzewam, że bez Jej wspacia nie dałbym rady - miałem już różne myśli...
5/5
Dzień dobry. Jestem po kilku spotkaniach z panią psycholog / psychoterapeutą Agnieszką Słomką. Mogę potwierdzić wcześniejsze wspaniałe opinie, sama prawda o której się przekonałam. Pozdrawiam.
5/5
Z całego serca polecam psychologa, do którego miałam okazję uczęszczać (p. Agnieszka Słomka). To niezwykle ciepła, empatyczna i profesjonalna osoba, która potrafi stworzyć atmosferę pełną bezpieczeństwa i zaufania. Już od pierwszych spotkań czułam, że jestem naprawdę słuchana i rozumiana, bez oceniania czy presji.

Każda wizyta była dla mnie wartościowym doświadczeniem, które krok po kroku prowadziło do realnych zmian. To specjalista z prawdziwym powołaniem - zaangażowany, uważny i wspierający. Jestem bardzo wdzięczna za tę pomoc i zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka zrozumienia i profesjonalnego wsparcia.
2/5
Nie polecam Pani psychiatry Sojki. Nieuważna, skupiona na sobie, z bardzo wyraźnym kompleksem wyższości "co to nie ja", otwarcie krytykuje nawet swoich kolegów po fachu.
Podczas wizyty czułam duży dyskomfort.
5/5
Jestem bardzo zadowolony z pana doktora Wojciecha Kusza - na wizycie czułem się swobodnie i bezpiecznie. Dobrane leki skutecznie mi pomogły. Polecam!
1/5
Zawsze wiedziałem, że lekarze bywają zadufani w sobie i wyniośli, ale pani Sojka bije ich wszystkich na głowę. Okropna atmosfera od samego początku, pacjent traktowany jak "mniej niż zero".
5/5
Po kilku wizytach mogę powiedzieć, że pani A. Słomka jest zdecydowanie specjalistką godną polecenia. Bardzo zaangażowana, rzeczowa, nigdy nie wypuszcza z gabinetu "z niczym". Mam poczucie, że jestem prowadzona w sposób przemyślany. Zaskakujące jest też to, że pani ma świetną pamięć, pamięta wiele szczegółów, choć notatki robi chyba skromne (?). Z pewnością będę kontynuowała terapię u Pani psycholog.
Dodaj opinię

Adres:

Doktora Judyma 4, Kędzierzyn-Koźle

Numer telefonu: