NZOZ "Słoneczko" Wiesława Porębska, Cecylia Chętkowska - Wilk

Słowackiego 3
Sianów
Podstawowa Opieka ZdrowotnaNumer telefonuInne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Gabinet Lekarza POZ
94 318 55 58
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia Pielęgniarki Środowiskowo-Rodzinnej
94 318 55 58
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o NZOZ "Słoneczko" Wiesława Porębska, Cecylia Chętkowska - Wilk

Dodaj opinię
1/5
To co tam sie wyprawia przechodzi ludzkie pojecie... Pseudodoktor porebska w chamski sposob odzywa sie do kobiety w 2 miesiaxu ciazy, nazywa ja "lalka", do tego podwaza kompetencje najlepszego ginekologa w koszalinie i wystawionej przez niego karty ciazy... Sugeruje rowniez, ze moja kobieta jest oszustka i chce wyludzic pieniadze z zusu, przez co nie wystawila zaswiadczenia o ciazy dla zakladu pracy, pomimo konsultacji ze swoim mezem ginekologiem, ktory jednoznacznie stwierdzil, ze takie zaswiadczenie powinna wystawic... Dodam tylko, ze to juz nie pierwsza taka sytuacja z ta prostaczka... Za kazdym razem przepisuje najdrozsze leki na rynku (nawet aptekarze sa w szoku)... Na domiar zlego ostatnio czuc bylo od niej alkohol... Radze uwazac na ten zaklad bezpieki zdrowotnej jesli cenicie sobie swoje zdrowie... Przykro...
1/5
Całe moje życie byłam pacjentką Pań ale to co się teraz tam dzieje to szok. Doktor Wilk nie potrafi zdiagnozować choroby przez co człowiek może umrzeć. Doktor Porebska z łaską wypisuje receptę na leki. Podczas urlopu jednej z lekarek ściągają na zastępstwo jakąś nawiedzona pseudolekarke. Ostatnio zmarnowalam pół dnia w kolejce i ponad pół godziny w gabinecie bo ta kobieta zaczęła opowiadać mi swoje życie!! Zupełnie nie słuchając tego z czym do niej przychodzę. Pielegniarki w rejestracji - widmo . Może po 15 min jakas w końcu podejdzie, żeby zarejestrować... szczerze nie polecam i uciekam od nich jak najdalej!
1/5
Niestety nie polecam.... Pozamykani, telefon milczy, albo zajęty albo wyłączony. Teleporady
w ciężkich przypadkach. Wypisywanie recepty na oko, bez osluchania. Dwa tygodnie po covid nawrócił mi kaszel i silny ból w klatce piersiowej. Pani doktor nie raczyła mnie przyjąć mimo, że przeszłam covid, a lekarze chyba zaszczepieni??? Pacjenci należący do Słoneczka w Sianowie są bez opieki medycznej.
1/5
Nie odbierają telefonu, pozamykani. Nie można liczyć na kontakt z lekarzem. Bardzo źle się dzieje. Drogie panie... Trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść.... Może ktoś inny byłby lekarzem z sercem i dziś pacjenci nie płakali w domowym zaciszu z obawy o własne zdrowie i życie.
1/5
Nie polecam ośrodka zdrowia w sianowie słoneczko. Jeżeli chodzi o dodzwonienie się to ciągle telefon zajęty albo nikt nie odbiera a jak się pójdzie bez wcześniejszej rejestracji to panie z okienka maja problem. Panie doktorki przepisują ciągle tylko jakieś syropki dzieciom pomimo to że kaszel jest straszny i dziecko się męczy. Nie wiem co się już dzieje z naszym ośrodkiem zdrowia ale chyba czas przepisać się gdzie indziej bo w naszym pseudo ośrodku pomocy się nie dostanie.
5/5
Osobiście - nie zgadzam się z tymi opiniami. Mam pelen szacunek i zaufanie do Pani doktor Porębskiej. Zawsze diagnoza i leki trafione w punkt. Dzięki Niej mam zdrowego syna. Zawsze wiedziała jak nam pomóc. Szczerze polecam.
5/5
Pani doktor Porębska jest najlepszym pediatrą w okolicy. Za każdym razem dziecko osłucha obejrzy. Leki zawsze trafione w punkt. Antybiotyk tylko w ostateczności. Przyjeżdżają do niej dzieci nie tylko z Sianowa ale Sławna czy Słupska a to o czymś świadczy
1/5
Byliśmy tam dwa razy pierwszy i ostatni Pani doktor powiedziała że dziecko jest za małe żeby do niej przyjeżdżać, do dziecka podchodzi bez maseczki prosto od komputera bez żadnej dezynfekcji dłoni dotyka genitalii małego następnego dnia dochodzi do zapalenia Doktor twierdzi że to od pieluch dramat dramat dramat..
5/5
Polecam, mam zaufanie do Pań -zawsze trafiają z diagnozą.
Dodaj opinię

Adres:

Słowackiego 3, Sianów

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
NZOZ "Słoneczko" Wiesława Porębska, Cecylia Chętkowska - Wilk na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ "Słoneczko" Wiesława Porębska, Cecylia Chętkowska - Wilk