NZOZ "Słoneczne"

Łubinowa 15
Szczecin
Podstawowa Opieka ZdrowotnaNumer telefonuInne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Gabinet Lekarza POZ
91 462 61 14
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej
91 462 61 14
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Gabinet Położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej
91 462 61 14
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o NZOZ "Słoneczne"

Dodaj opinię
1/5
Personel przychodni, szczególnie pielęgniarki są nieprofesjonalne, niemiłe traktują pacjentów jak zło konieczne ,nie wspominając o ludziach starszych którzy są traktowani jak ludzie gorszego sortu.Proponuję wymianę obsady bo to jest najgorsza "pomoc" medyczna z jaką miałam do czynienia.
2/5
Nasza Pani doktor jest cudowna, nie maszeruje dzieci niepotrzebnie antybiitykami i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Ale cała reszta to porażka. Panie w recepcji są arogancki, a dodzwonienie się do przychodni graniczy z cudem!
1/5
Bardzo opryskliwe pielęgniarki.Jak się domyślam żadna z tych Pań nie ma wyższego wykształcenia pielęgniarskiego nie rozumieją, że inni również płacą podatki,a każdego traktują z góry. Nie polecam, a jeśli już musicie wybrać się do tej przychodni radzę pokazać pielęgniarkom co do nich należy i gdzie ich miejsce.Najgorsza jest ta mała gruba w krótkich, włosach, która ma makijaż jakby szła do pracy do agencji towarzyskiej ,a nie do przychodni.Drogie Panie troszeczkę więcej skromności.
1/5
Pielegniarki owszem niemile i robia łaske we wszystkim ale te same panie jak byly w drugiej pracy w prywatnej przychodni dorabialy sobie to byly milutkie...
2/5
Personel medyczny tzn: Panie rejestratorki i pięlegniarki to Dramat!!! Niemiłe, robią łaskę ze Cie rejestrują! Byla nawet audycja w radio Szczecin na temat zachowania tych Pan. Dziwne ze kierownik przychodni nic z tym nie zrobi!!!
Lekarze - to trudno powiedziec, moja doktor rodzinna w miarę kompetetna, Pani pediatra mojej corki -dramat- dziecko nagle czesciej zaczelo chorowac a doktor nie zauwazyla ze dziecko ma powiekszone migdaly i zawsze twierdziala ze to " wirusowka". Laryngolog do ktorego poszlam sama ( nie ze skierowania) kazal jak najszybciej zmienic pediatre co wlasnie robie.
1/5
Witam, rano dodzwonic sie do przychdni nie mozna , w rececji nie odbieraja mozna dzwonic poltorej godz.i nic,zachowanie bardzo nie mile,ludzie sa traktowani z gory jako zlo konieczne,zadnego usmiechu poprostu jest nie milo ,dziwie sie ze nie zostaly zwolnione i wciaz pracuja...swoim zachowaniem psuja opinie przychodni.
1/5
W tej przychodni problem stanowią panie w rejestracji . Nieuprzejmość , arogancja podejście jak za komuny. Rejestracja tel. - ZAPOMNIJ !! ( Kiedyś zrobiłem mały sprawdzian , byłem o 8:10 osobiście . Stanąłem sobie z boku i zadzwoniłem na rejestrację . Pani miała gdzieś , że dzwoni tel. Miała czas żeby odebrać , ale tego nie robiła. Nie rozumiem tego . Gdybym nie był osobiście nie zarejestrowałbym się. Masakra. Pani Lekarka w porządku , miła i fachowa wizyta .Zabiegi w laboratorium też ok .
1/5
Popieram opinie wyżej. Panie w rejestracji to dramat! Jak mam tam iść to się cała trzęsę bo wiecznie jest jakiś problem. Wszystko z łaską i pretensją! Myślę o zmianie przychodni, bo na te panie nie mogę patrzeć. Zwłaszcza są dwie moje ulubione co przechodzą same siebie.
1/5
Nie ma co więcej, mówić, jak podpisać się pod wszystkimi komentarzami. Od 5 godzin próbuję dodzwonić się do recepcji, wykonałam dziś 48 połączeń, telefon ciągle zajęty lub nieodpowiada. To jest KPINA
1/5
Rejestracja to jest dramat !! Po 40 min wiszenia na telefonie słyszę w słuchawce "brak numerków".Proszę o zapisanie na następny dzień - nie mogą ! Jak się głosu nie uniesie to się jajo załatwi.Panie siedzą we dwie na recepcji i wiecznie telefon zajęty.Nieraz byłam i dzwoniłam to nie raczyły odebrać bo dyskutują i kawkę piją.Lekarz rodzinny jest bardzo dobry.Ale rejestracja- na taczkach wywieźć !!!!
5/5
Czytam te wasze opinie to mi się flaki skręcają !!! Jakoś ja nie mam problemu z tą przychodnią .Personel SUPER .Panie w rejestracji uprzejme , pomocne, Z WIELKĄ EMPATIĄ . Dla tych co wypisują te bzdury !! Zero empatii to wy macie , zastanówcie się trochę nad sobą.W każdej przychodni jest problem z dodzwonieniem się ,a wy tylko smarujecie tą przychodnie. Załosne te wasze wpisy .
1/5
Do Robsona - Może dlatego, że:
"lekarka" w tej przychodni nie rozpoznała wznowy nowotworu swojej pacjentki przy ewidentnych objawach, od kilku tygodni nie jedzącej. Zamiast wystawić kartę dilo, zwodziła ją odsyłając do prywatnej kliniki. Pacjentka zmarła z powodu zbyt późnego rozpoznania wznowy nowotworowej, po nieudanej operacji. Może dlatego, że innemu pacjentowi również przy nowotworze i wielokrotnym przetaczaniu krwi nie zaleciła nawet żelaza, nie rozpoznała choroby otępiennej, nie rozpoznała prawdziwego źródła nowotworu (rozpoznał je za to pośmiertnie ... urolog..), tym samym narażając na skandaliczne leczenie operacyjne i reoperacyjne, ktore w efekcie nic nie wniosło. Pacjent zmarł. Może dlatego, że wypisując kartę dilo przy podejrzeniu nowotworu,
w tejże karcie dilo i dokumentacji pacjenta "lekarka" jako rozpoznanie wpisuje również kalcerofobię (strach przed nowotworem) - podkreślę: wystawiając KARTĘ DILO z powodu podejrzenia NOWOTWORU i skierowaniu na operację NA ONKOLOGII. Jednocześnie "lekarki" w padnemii w godzinach pracy, do których pacjenci od ponad roku mają dostęp zdalnie lub na 5 cm otwór w drzwiach przychodni - bez maseczek poruszają się po różnych przybytkach dzielnicy, rozbijając się coraz bardziej "wypasionymi" autami. Dokonują przekłamań w dokumentacji. Traktują pajenta jak petenta, roszczeniowego, bez mózgu. Jednocześnie mając o sobie tak wybujałe mniemanie, że strach się bać w kontekście efektów tej "wiedzy". Jednocześnie "pielęgniarki" warczą na pacjentów, zatrzaskują drzwi przed nosem, lekceważą pacjenta, pomiatają - bez względu na wiek i stan zdrowia, traktują jak zło konieczne osoby starsze, schorowane. Jedyna pielęganiarka, która ratuje honor tego makabrycznego przybytku zwanego "przychodnią lekarską", która tym samym kompletnie nie pasuje do całej reszty (krótko ostrzyżona blondynka) pracuje niestety jedynie popołudniami....

Już wiesz - DLACZEGO ???? robson ???
(przy twoim pełnym sztucznego podbicia piaru wpisie podejrzewam powiązania rodzinne, conajmniej brak doświadczenia lub emanację zasady "wyjątek potwierdzający regułę"...)

OMIJAJCIE Z DALEKA, jeśli planujecie pozostać przy życiu !!!!
Dodaj opinię

Adres:

Łubinowa 15, Szczecin Prawobrzeże

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
NZOZ "Słoneczne" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ "Słoneczne"