Spec-Med Zdrowie

Kilińskiego 4
Pajęczno
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza POZ
34 311 12 43
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej
34 311 12 43
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Poradnia Położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej
34 311 12 43
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia Lekarza POZ
34 311 12 43
Profilaktyka gruźlicy
Poradnia Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej
34 311 12 43

Opinie o Spec-Med Zdrowie

Dodaj opinię
5/5
lekarze od boga!!!!!
1/5
W życiu bym do niego nie poszedł, pytałem się negatywnie do niego dla mnie to zwykły chłopek roztropek lekarz nie z piwolanua😆👎
1/5
Stanowczo nie polecam!Porażka totalna.Obsługa pielęgniarki w gabinecie zabiegowym zasługuje na ocenę 0.Arogancka,bezczelna.Nie szanuje osoby starszej schorowanej. Od osób na takim stanowisku oczekuje się innego podejścia do pacjentów.
1/5
Beata Nowak-Mszyca to jakiś żart. Jak można się zachować tak w stosunku do pacjenta. Nie dość, że się spóźniła, to jeszcze wyżywa się na pacjencie. Zgłosiłam się z zapaleniem ucha, które mam regularnie rok w rok. Stwierdzone przez niejednego laryngologa. Pani mnie pyta co mi dolega, opowiadam jej, a ona ze złością, chamskie odzywki. Nigdy nie spotkałam się z tak niekompetentnym i chamskim lekarzem. Z tego co wiem to nikt do tej pani nie chce chodzić. Wcale się nie dziwię. Skoro nie pasuje pani praca lekarza i nie posiada pani ludzkich odruchów, to czas zmienić pracę. Najlepiej do łopaty żeby nie miała kontaktu z człowiekiem, bo sama nim nie jest! Ta pani powinna udać się do psychiatry i przeanalizować swoje zachowanie. Nigdy więcej nie pójdę do tak beznadzjnego człowieka.

Panie z recepcji bardzo miłe i pomocne, na 5+.
1/5
Beata Nowak-Mszyca to jakiś żart. Jak można się zachować tak w stosunku do pacjenta. Nie dość, że się spóźniła, to jeszcze wyżywa się na pacjencie. Zgłosiłam się z zapaleniem ucha, które mam regularnie rok w rok. Stwierdzone przez niejednego laryngologa. Pani mnie pyta co mi dolega, opowiadam jej, a ona ze złością, chamskie odzywki. Nigdy nie spotkałam się z tak niekompetentnym i chamskim lekarzem. Z tego co wiem to nikt do tej pani nie chce chodzić. Wcale się nie dziwię. Skoro nie pasuje pani praca lekarza i nie posiada pani ludzkich odruchów, to czas zmienić pracę. Najlepiej do łopaty żeby nie miała kontaktu z człowiekiem, bo sama nim nie jest! Ta pani powinna udać się do psychiatry i przeanalizować swoje zachowanie. Nigdy więcej nie pójdę do tak beznadzjnego człowieka.

Panie z recepcji bardzo miłe i pomocne, na 5+.
Dodaj opinię

Adres:

Kilińskiego 4, Pajęczno

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00