1. Okulista
  2. Wielkopolskie
  3. Ostrów Wielkopolski

NZOZ Specjalistów Okulistów "Oko" - Okulista

Lotnicza 24
Ostrów Wielkopolski
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia okulistyczna
Okulista
92 dni62 735 85 15
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-14:30
PT08:00-14:30

Opinie o NZOZ Specjalistów Okulistów "Oko"

Dodaj opinię
1/5
Nigdy nie można się dodzwonić do rejestracji!!!
1/5
Trzy Panie siedzą w rejestracji ale dodzwonić się nie można.... Nie mówiąc już nic na temat podejścia do pacjenta...
Mądrzejsze od samego lekarza!!!!
1/5
Straszna obsluga nie zna sie wogole na przepisach i oczywoscie madrzejsze od lekarza. A kobieta w ciazy powinna byc przyjeta do specjalisty w ciagu 7 dni taki wszedl przepis od stycznia ale Panie sa madrzejsze. Masakra cala obsluga do wymiany
1/5
To jest jakaś masakra. Dzwoniłam od godz. 8 rana do godz. 15 co 5 minut. Nie dodzwoniłam sie. W końcu tam pojechałam. Dwie panie z recepcji siedziały sobie i pogaduszki urządzały. Obie panie do wymiany.
1/5
Popieram przedmówców. Obsługa do wymiany.
1/5
Panie z rejestracji ta jakieś nieporozumienie arogancja, zapisują tylko swoich znajomych może ktoś wreszcie zrobi z nimi porządek.
1/5
To jest absurd , dodzwonić sie w żaden sposób nie można , Pani nie grzeczne , problemowe,
do likwidacji
1/5
Nie odbierają telefonu-jest wolny nikt nie odbiera a za moment zajęty-absurd
1/5
Potwierdzam. Fakt - godzinami nikt nie odbiera telefonu. Żenada.
1/5
Panie z rejestracji albo niech zmienią miny i podejście do pacjentów rejestrujących się, albo same zrezygnują z pracy. RODO - nie przestrzegane. Szczegóły przemilczę.
1/5
Czy w tej przychodni ktoś pracujenie można się dodzwonić mimo wyznaczonego terminu przez lekarza proszę o wymianę pań z recepcji to masakra
1/5
Lekarze, w godzinach przyjęć odbywają szkolenie z obsługi sprzętu. Pacjenci czekali po 2 godziny na przyjęcie. Skandal!!
1/5
WIELKA POMYŁKA LEKARZA KTÓRY ZATRUDNIŁ TE PANIE DO PRACY. OD GODZ. 8 RANO CO KILKA MINUT PRÓBUJĘ SIĘ DODZWONIĆ I KLAPA. WYKONAŁEM 34 PRÓBY POŁĄCZENIA I NIESTETY NIKT NIE ODBIERA TELEFONU. TYM SPOSOBEM PRZYCHODNIA TRACI RENOMĘ, NO CHYBA ŻE JEJ NIE ZALEŻY NA PACJENTACH TO W TAKIM RAZIE NIECH ZWINIE SWÓJ MAJDAN I NIE DENERWUJE LUDZI. DAJĘ 1 GWIAZDKĘ BO NIŻEJ SIĘ JUŻ NIE DA, A ZASŁUGUJĄ NA MINUS PIĘĆ.
1/5
Potwierdzam ,nie można się dodzwonić .Dzwonie od rana i nic ,linia wolna nikt nie odbiera .
1/5
dzwonilem przez 3 godz. non stop nikt nie odbieral pojechalem i co? oczywiscie kawka sluchawka odlozona i pogaduszki te kobiety sie nie nadawaja do niczego chyba tylko po to tam siedza zeby zapisywac znajomych bez kolejki szkoda slow nie wiem kto zatrudnil te baby
1/5
nie odbieraja tel.
1/5
Najgorsza przychodnia jaka istnieje!!! Mają swoje prawa!! Nie ważne że kobieta w ciąży ma prawo być przyjęta w ciągu 7dni... U nich to nie obowiązuje!!!! A dodzwonić się to cud!! Pod rząd 5 sygnałów wolnych i tak nikt nie odbiera!!!
Porażka!!!! Nikomu nie polecam!!!!
Zaznaczam jedną gwiazdkę, tylko dlatego, że bez jej zaznaczenia nie idzie przesłać opini!
1/5
nie polecam lekarze ok mili uprzejmi ale obsługa rejestracji pod wszelką krytyką nie znają się a są mądrzejsze od lekarza jak by pracowały u mnie to już dawno by były dyscyplinarnie zwolnione to są kpiny co one tam wyrabiają mam nadzieje że się w końcu ktoś za nich weźmie!!!!!!!!!!!!!!!!!
1/5
ta przychodnia to jedna wielka pomyłka
1/5
rejestratorki to porażka ,traktują pacjentów jak śmieci ,wymięcie te baby w tej rejestracji
1/5
Co za przychodnia. Dzwonić od rana i zero. A zajedzie się na miejsce to kawkę piją. Poranoja!
1/5
Okulustyka Lotnicza 24 ja się pytam po co tam telefon jak nikt go nie odbiera .Pani doktor nie da skierowania na operacje do ręki tylko wyślę na meila kliniki .Operacja jutro we Wrocławiu skierowanie nie zostało przesłane mama już we Wrocławiu nie ma jak podejść jeszcze raz po skierowanie a telefonu nikt nie odbiera to jakaś masakara ja tego napewno tak nie zostawie nie mało że stres przed operacją dużo różnych wynikow to jeszcze może się nie odbędzie operacja
1/5
dzisiaj dzwoniłem 70 razy numer wolny ale nikt nie odbiera NFZ powinien coś z tym zrobić ale widzę tu tyle "świetnych" opinii i co i nic powinni cofnąć kontrakt
1/5
Masakra byłem tam dziś z żoną z mocno zakrwionyn okiem pani z recepcji poinformowała że to powstało w wyniku starości i zaleciła Rutinoscorbin na tą dolegliwość bez konsultacji z okulistą nie polecam
1/5
Dodzwonić się do przychodni graniczy z cudem. Telefon wolny,przez trzy godziny nikt nie odbiera,a jak już odbierze,to mądrzejsza od lekarza, bardzo nieprzyjemne ,chyba nie powinny pracować z pacjentami. Siedzą w głębokiej komunie,tak obsługiwało się wtedy pacjentów i klientów..Jedna gwiazdka,szkoda że nie ma minusów.
1/5
Nie da się dodzwonić, na smsy nie odpowiadają. Zgłaszam do NFZ bo to są żarty z pogrzebu, oni są utrzymywani z naszych składek.
1/5
Nie można się dodzwonić w godzinach otwarcia. Telefon chyba wyłączony, bo nie ma sygnału, nie ma, że zajęty, tylko od razu informacja "nie możemy zrealizować tego połączenia".
1/5
Czy kierownictwo przychodni jest ślepe i głuche. Pielęgniarki w rejestracji są chamskie wobec pacjentów, utrudniając im życie, stresują i nie mają w ogóle na względzie dobro pacjenta. Taka postawa powoduje, że cała przychodnia jest źle postrzegana. Tyle fajnych pielęgniarek mogło by przyjść na ich miejsce a wy trzymacie takie, chyba za karę.
1/5
Panie w rejestracji siedzą zadowolone własnym towarzystwem, aroganckie, pacjent je tylko denerwuje- bo przychodzi i prosi o informacje i rejestrację. Pacjenci stoją za drzwiami przychodni zażenowani takim traktowaniem i czekają na swój czas przyjęcia choć poczekalnia jest pusta. WSTYD.Życzę Wam, aby Was drogie Panie też tak ktoś potraktował.
1/5
Masakra,
Panie na recepcji to wścielone zło.
Przychodzą do pracy, chyba tylko po to, żeby wyżywać się na pacjentach.
1/5
W tej przychodni czas zatrzymał się w latach 80 - tych. Ze skierowaniem PILNE trzeba się pofatygować osobiście żeby się dowiedzieć czy będę przyjęty dzisiaj , jutro czy za miesiąc !!!!
Dodaj opinię

Adres:

Lotnicza 24, Ostrów Wielkopolski

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-14:30
PT08:00-14:30
NZOZ Specjalistów Okulistów "Oko" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Specjalistów Okulistów "Oko"