NZOZ Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna

Aleja Solidarności 155/22
Warszawa
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia ortodontyczna
Ortodonta
0 dni 22 845 46 76
Godziny otwarcia:
PN07:00-15:30
WT07:00-08:00,12:30-20:00
ŚR07:00-15:30
CZ07:00-08:00,12:30-20:00
PT07:00-15:30
SO07:00-19:00
Poradnia periodontologiczna 0 dni 22 845 46 76
Godziny otwarcia:
PN08:00-19:00
WT08:00-19:00
ŚR08:00-19:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-15:00
SO08:00-14:00
Poradnia protetyki stomatologicznej
Protetyk
0 dni 22 845 46 76
Godziny otwarcia:
PN14:00-20:00
WT08:00-14:00
ŚR14:00-20:00
CZ08:00-14:00
PT08:00-10:00
SO08:00-14:00

Opinie o NZOZ Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna

Dodaj opinię
2/5
Obsługa w trzy minuty, bez dopytania ani bliższego przyjrzenia się sytuacji - brutalnie i bez sensu.
1/5
Pan doktor ortodonta nie przychodzi na umówione wizyty, odwołuje wizyty z 15 minutowym wyprzedzeniem, spóźnia się na wizyty i nawet nie powie słowa przepraszam. Wszystkie wizyty pomimo umówionych konkretnych godzin spóźnione.
5/5
Szybko solidnie miła atmosfera z całego serca polecam
3/5
Wizyta periodontologiczna na NFZ . Zabieg odkamieniania jest tu przeprowadzany bardzo szybko ale mało delikatnie w związku z czym odradzam wykonywanie go tutaj osobom wrażliwym na ból. (mam porównanie z wcześniej wykonywanymi odpłatnymi zabiegami odkamieniania w gabinetach prywatnych ) . Poza tym pani doktor jest osobą uprzejmą , udzielającą odpowiedzi na zadawane jej pytania ale widać , że mocno spieszącą się do następnego pacjenta. No ale cóż -są to w końcu wizyty na NFZ.
1/5
Periodentolog-fatalnie! szybko i bez żadnego pochylenia się nad pacjentem. Zdecydowanie odradzam!
1/5
Nic dziwnego , że mają tu krótkie terminy. Pani doktor jest tam chyba za karę , mało rzeczowo , brak profesjonalizmu. A podejście do pacjenta -fatalne . Radzę szeroko omijać to miejsce.
1/5
Skandaliczna obsluga pacjenta, doslownie wyrzucaja za drzwi!
5/5
Nie podzielam opinii obsługa cudowna jest bardzo miła .Pani Ortodontka wspaniały cudowny człowiek życzliwa moje dzieci uwielbiają do niej chodzić.Poprostu ma ogrom pracy zależy jej aby dzieci miały piękne uśmiechy.
1/5
Ortodonta na wizycie, na której miał wziąć wycisk do aparatu, powiedział że jednak go nie zrobi bo nie ma osoby która robi zdjęcia pantomograficzne, a poza tym to nie mam wizyty na za tydzień więc nie będę mogła odebrać aparatu, a potem to "sytuacja w jamie ustnej się zmienia i nie ma sensu odbierać aparatu". Zaproponowałam ze zrobię zdjęcie gdzie indziej i doniosę, bo czekamy już kilka m-cy ale się nie zgodził. Cóż, kasa z NFZ pewnie poszła, przecież na wizycie byłam... Odczekałam do wizyty kolejny miesiąc, odwołali w ostatniej chwili - bo przed długim weekendem wycisków nie zrobią. A kiedy mnie umawiali nikt nie wpadł na to, że jest Boże Ciało i 4 dni wolne. Umówili za kolejny miesiąc. Dodatkowo poprosiłam o umówienie wizyty jeszcze tydzień później - na odbiór już, zgodnie z tym co mówił wcześniej lekarz. Kiedy przyszłam zrobić wycisk okazało się, że po odbiór to jednak za dwa tygodnie! Nikogo nie obchodziło, że umawiałam się na za tydzień ani zasada, którą mi pan doktor wygłosił kilka miesięcy wcześniej, że sytuacja w jamie ustnej się zmienia. Nie polecam! Szkoda nerwów
4/5
Byłam dzisiaj na wizycie i pani periodontolog ,jestem zadowolona, pani doktor wszystko mi jasno wyjaśniła, następna wizyta za tydzień.
5/5
Kilka dni temu zadzwoniłem z pytaniem o możliwość zrobienia pantomogramu. Pan, który odebrał telefon poinformował mnie, iż mogę przyjść choćby dziś do godz. 19.30 i gdybym miał się spóźnić, to prosi o telefon i na mnie zaczeka. Pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem, na plus!
Cała wizyta zajęła ok 10 min, od mojego wejścia do poradni, z założeniem karty, wykonaniem zdjęcia i wydaniem mi go na płycie CD.
Polecam!
5/5
Mimo negatywnych opinii termin mnie skusił i jestem zadowolona i z czyszczenia i z leczenia. Panią Romańską mogę polecić.
1/5
Umówiłam się na wyrwanie ósemki na NFZ - z powodu operacji i choroby musiałam przesunąć termin. Gdy przyszłam na wizytę, Pani chirurg poinformowała mnie, że punkty w ramach NFZ się skończyły i teraz ona może mi wyrwać zęba za 250 zł (o czym nie informowała przy zapisie ani wcześniej). Zwykłe naciągactwo, bardzo paskudnie mnie potraktowano. Odradzam!
5/5
Jestem mile zaskoczona obsługą,Pan doktor miły i życzliwy,ze świetnym podejściem do dzieci.Pani asystentka także miła pomimo naszego spóźnienia 🙂Polecam tą placówkę.
1/5
Dzisiaj wreszcie dodzwoniłam się do rejestracji. Recepcjonistka w sposób ostro rozkazujący kazała mi stawić się jutro na 10:30. Zgodnie z innymi opiniami, terminy mają krótkie. Ale kiedy zapytałam do którego lekarza trafię, nie dostałam odpowiedzi. Ponieważ chciałam zapisać się do dr. Romańskiej, którą poleciła Zuza, bardzo grzecznie zapytałam o taką możliwość. Oburzona recepcjonistka w bardzo niemiły sposób wypowiedziała się o moim wybrzydzaniu się, powiedziała, że dla takich jak ja u nich nie ma miejsc i rzuciła słuchawkę. Nie wiem, czym mogłam zasłużyć na tak niemiłą rozmowę.
1/5
Zabieg odkamieniania przeprowadzony w tym gabinecie spowodował u mnie silny stan zapalny dziąseł (pieczenie, zaczerwieniene) , który od dwóch lat leczę prywatnie u periodontologa. Nie wiem czy to efekt zabiegu odkamieniania wykonanego zbyt głęboko poddziąsłowo czy też efekt jakiejś infekcji , która wdała się podczas tego zabiegu . Wcześniej przeprowadzane zabiegi odkamieniania w gabinetach prywatnych przebiegały u mnie bez powikłań.
5/5
Pani doktor dziś bardzo o mnie zadbała. Dostałem kilka ważnych zaleceń.
W poradni panuje miła i serdeczna atmosfera. Polecam
5/5
Pani periodontolog solidna, fachowa. Zrobiła mi cały fachowy i zrozumiały dla mnie wykład na temat moich przypadłości. Polecam
1/5
Masakra jeślo chodzi o obsługę poza lekarską. Sprzątaczka czy rejestratorka (nie bardzo wiem) włączyła robota myjącego pofłogę. Nie dość że wył jak traktor to jeszcze trzeba było siedzieć w poczekalni z nogami w górze bo najeżdzał na buty pacjentów. Co ta kobieta ma w głowie?
1/5
Krótkie terminy - super, pani doktor peridontolog - super, miła, kontaktowa, wszystko wyjaśnia, godna polecenia. Natomiast pani która odbiera telefony MASAKRA. Dziś gdy zadzwoniłam najpierw mnie pouczała jak smarkacza a potem rzuciła słuchawkę!!! Gdy chciałam połączyć się drugi raz, nie odbierała. mam nadzieję, że właściciel tej przychodni czyta opinie.
Jedna gwiazdka za traktowanie pacjenta przez recepcjonistkę.
5/5
Byliśmy w synem w przychodni u pani ortodonty Rudolf. Jesteśmy bardzo zadowoleni - pani doktor jest kompetentna, pomocna. Pani w rejestracji przesympatyczna, więc opinie mnie dziwią. Terminy dość szybkie. Zamówiliśmy na NFZ aparat na zęby dla syna. Pani doktor kilka tygodni po odebraniu aparatu umówiła się z nami, by wyjaśnić jedną wątpliwość, która się zrodziła.
5/5
Byliśmy w synem w przychodni u pani ortodonty Rudolf. Jesteśmy bardzo zadowoleni - pani doktor jest kompetentna, pomocna. Pani w rejestracji przesympatyczna, więc opinie mnie dziwią. Terminy dość szybkie. Zamówiliśmy na NFZ aparat na zęby dla syna, przy okazji skonsultowała z nami coś niepokojącego,co dostrzegła na rentgenie zębów (który zrobiliśmy w przychodni). Pani doktor kilka tygodni po odebraniu aparatu umówiła się z nami przed godzinami swojej pracy, by wyjaśnić jedną wątpliwość, która się zrodziła. Aparat mieliamy po miesiącu od wykonania pierwszego telefonu do przychodni, podczas gdy w innych miejscach miały być wykonane po kilku miesiącach lub nawet po trzech latach !
1/5
Cieżko ocenić wyżej lekarza, na którego czekasz 2 tygodnie, jestes na miejscu, czekasz a on nie przyjeżdża do gabinetu..... zero telefonu, zero kontaktu..zero informacji = DNO. Prośba do jaśnie Pana Lekarza - szanujmy się wzajemnie
1/5
bardzo niemiła obsługa telefoniczna, próbuję umówić wizytę a Pani przerywa w połowie zdania i mówi że ma pacjentów, po czym się rozłącza.. dziwny standard obsługi.
3/5
Do końca roku brak terminów u periodontologa
1/5
Obsługa FATALNA- rozpoczynajac od wejścia do przychodni,Pani bardzo niemiła, chciałam o coś zapytać na co rozkaujaco dostałam odpowiedź: Czekadź! Sama wizyta, opóźniona o godzinę i nikt nie raczył nawet poinformowaćze że takie jest ryzyko ( co jest zrozumiale) ile jeszcze będę musiała czekać, COKOLWIEK. podsumowujac: wszystkie złe opinie o tym miejscu są uzasadnione, niestety.
5/5
Po wizycie- absolutnie miłe zaskoczenie. Pani doktor miła, kompetentną, wyrozumiała. Dość krótkie terminy, liczę na owocna współpracę.
5/5
Czas oczekiwania na pierwszą wizytę 3tygodnie .A pózniej już co tydzien wykonanie protez trwało 28dni .Jestem pod wrażeniem ,szybkośći wykonania protez na NFZ Z czystym sumieniem polecam ten gabinet wszystkim którzy muszą wykonać protezę.Pani doktor jeszcze raz dziekuje pacjent Ryszard B
Dodaj opinię

Adres:

Aleja Solidarności 155/22, Warszawa Wola

Numer telefonu: